Hopsací mise v San Andreas

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 11. 5. 2006 21:14

našla by se tu nějaká dobrá duše která by za mě odhopsala idiotskou misi caesar vilepando ? Loni jsem ji řešil týden, tentokrát to nehodlám riskovat. (Kupodivu mise s vláčkem je konečně splněna) neptejte se mě jak, prostě najednou na poslední chvíli všichni vagos leželi....
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 11. 5. 2006 23:12

Ehm... Nemáš to štěstí, abys aspoň trochu slyšel rytmus? Protože to je ideální - vykašlat se na kolečko a mačkat šipky podle rytmu.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 12. 5. 2006 06:11

jo to je uplně v pohodě jenom dobře poslouchej a v rytmu mačkej šipky a to budeš mít asi problém i při trsací misi na pláži tam taky budeš muset trsat do rytmu je to fakt snadné soupeř není moc silný abys měl šanci vyhrát
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 5. 2006 06:25

Skinny: Na té pláži se mi to zdálo mnohem lehčí :wink: ...

Jak řikájí všichni, poslouchej hudbu a mačkej...tuhle misi jsem dělal taky asi 4x :lol:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 12. 5. 2006 06:27

jo ale já sem tu na pláži nejdřív nemohl udělat protože sem měl malé skore a pak sem zjistil že ty šipky musim mačkat uplně silně aby mi to počítalo body ...to byla ostuda
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 12. 5. 2006 07:38

Ony tyhle taneční mise prostě chtějí mít rytmus, kdo nemá rytmus, tak to pro něj může bejt docela těžký.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 12. 5. 2006 12:42

já rytmus taky moc nemám ale trochu asi jo protože sem fakt slyšel kdy mám mačkat
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 12. 5. 2006 14:30

Já rytmus mám ale tady se to musí mačkat podle těch idiotskejch šipiček. GTA je jako nápad dost pěkná hra ale některé mise a hlavně koncept bez jakýchkoliv checkpointů během mise je bezesporu idiotský. Včera se mi také objevil možná bug (jinak si to vysvětlit nedokážu, v misi okradení strýčka sama jsem najel s autem na značku aby se ukončila mise a hádejte co se stalo - ryder mi zdechl, nechápu jak, místo animace se válel v krvi...) To bylo žůžo.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 12. 5. 2006 18:04

ty checkpointy by hru pokazily nebo aspon zdegradovaly byla nby o hodně lehčí a hlavní příběh by se dal dohrát o hodně dříve zatim sem spokojený s tim jak to je možná u nového dílu kdyby byly nějaké ukoly obtížnější tak potom by se o tom dalo přemýšlet u Mafie hodilo checkpoint před nějakou obtížnější pasáží ale ta byla podle mě většinou těžší a u gta je AI dost blbá ale zas je to rozsáhlá hra tak nemuže být všechno uplně dokonalé a na to jak je obrovská se výráběla hodně krátkou dobu
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 12. 5. 2006 22:17

PC > Sorry, ale zatím jsi jediný, kdo si tak výrazně stěžuje na obtížnost GTA. Ta navíc opravdu není vysoká. Jsi si jistý, že je to hra pro tebe?
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 5. 2006 22:25

no já jsem měl dost velký problémy s letadýlkama......jinak v pohodě 8)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 13. 5. 2006 01:38

mě celá hra nedělala nějak velký problém poslední mise sice byla těžká ale na druhý pokus sem jí dal pohoda....
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 13. 5. 2006 09:00

Nesouhlasím, každá hra má mít normálni checkpointy jinak dochází k absurdním situacím. Proč mají autoři rozhodovat za mě kdy si uložím ? Myslíte že kdyby byly v SA: normálně na každou misi dejme tomu jenom 2 checkpointy tak že bych hrál jen tu blbou wrong side of tracks ROK ? Představte si že čtyři hodiny děláte jednu idiotskou misi stále znova a už vás to fakt nebaví a kvůli dejme tomu třísekundovému zpoždění ji musíte opakovat stále znova a znova. To je zábava ? Není lepší když tam máte checkpoint a můžete si zopakovat jenom ten jeden obtížný úsek ? Podle mě ano. Však žádná jiná rozlohou tak velká hra co jsem hrál (boiling point, oblivion) neměla takovýto idiotský způsob ukládání. Jen a pouze san andreas. Je opravdu žůžo jezdit tam a zpátky jako blb pět či více minut kvůli tomu že jsem zkazil něco na konci. Fakt. Dejme tomu ta hopsací mise, fuj, tak jeden checkpoint by mohl být u garáže kde si vyzvednete auto a druhý na té soutěži, když to zvojtíte tak si nahrajete jenom tu soutěž ale proč musíte jezdit jako blbci zase celou misi znova ? Auto máte, tak voc go ? Copak to není nelogické ? Nebo proč nejde si normálně zase vsadit dalších pade a hopsat dál ? Mě se tenhle koncept šíleně nelíbí, ale jednou to dohrát prostě chci. Doufám že GTA 4 bude nastaveno normálněji a uvěřitelněji. Mě by se líbilo kdyby to bylo jako v reálu - nesejmuls ho v limitu a zdrhl ? Nevadí, můžeš si ho najít ale počítej že tam bude mít víc kámošů atd. Prohráls hopsání ? Zaplať a hopsej dokuď ti peněženka stačí, jednou to vyjde. Ta hra tím častým opakováním ztrácí hodně na dynamice. (on i koncept otevírání měst je debilní, proč prostě nemůžu jít kam chci od začátku ?) V Oblivionu anebo boiling pointu to přece jde.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 13. 5. 2006 09:45

Jo a neodhopsal by to někdo za mě ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 5. 2006 11:13

Je vidět, že si nehrál první GTA. Tam nebyl žádný save, pokud si zvoral misi, nemohl si ji opakovat, ani si nahrát pozici... To samé, když si umřel, měl si pár životů, ale sebralo ti to zbraně a peníze... To byl pravý adrenalin :) A hrát celé odpoledne a pak zvorat poslední misi, kterou si potřeboval na vydělání těch čtyř miliónů... No fuj :) Checkpointy by ale nebyly špatné, ovšem by to ztratilo to: "Teď to už MUSÍM udělat"
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků