Tomb raider legend - cheaty, savy helllp !

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2006 18:24

Ne, nemám na to nervy. Tahle hra je těžká ! Jsem v Africe přede mnou jsou hadí hlavy které se ale otevírají a zavírají strašně rychle a Lara nejdou skoro proběhnout. Když se to povede tak s polovinou zdraví ne li méně, následují rotační čepele. Jdou ošidt kamenným kvádrem. A pak se objeví další a ty nejdou prostě nejdou přeskočit, přelézt, ošulit. Není nějaký cheat na nesmrtelnost ?
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2006 19:05

Prosím pošlete mi někdo save north afrika 32% jak jsou tam ty tři pasti, já to nemůžu udělat, nechápu jak se mám dostat přes rotující čepele nebo mi poraďte radši cheat na god... Nebo jak se to má přeskočit ?
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 4. 5. 2006 08:21

Tak už jsem to udělal ale na další fakt už nemám nervy, vylezete schody, slezete a pustí se idiotská nepřeskočitelná animačka v níž se na vás valí obří koule. Máte asi JEDNU sekundu na to něco udělat. Opravdu jednu sekundu a to neuděláte nic. Lara sice skočí na díru v tyčích ale koule ji stejně rozmázne. Tahle hra je utrpení a ponížení. Těšil jsem se na ni ale je to hra za trest ! Kdyby tam byl aspoň bullet time který by umožnil něco dělat. Nebo je na tu kouli nějaký fígl ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 5. 2006 08:41

:lol: Kluku usata, chce to trochu trpelivosti. Vsichni te hre vycitali ze je prilis jednoducha. Ja se na nekterych mistech taky potrapil, ale kdyz jsi v koncich tam kde to popisujes tak nevim co budes delat treba u bosse v Kazachstanu. Pokud je pro tebe nutny trainer tak se uz vali po netu a navod v CZ uz taky je.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod CoolHoney 4. 5. 2006 10:18

neni to tak těžké...mam to dohrany a nebylo to bohuzel ani nejak dlouhy....akorat me zklamalo ze je to spis akcni stríilecka nez adventura...tesil jsem se na rebusy,klice a jine vychytavky a pritom je to hrozne primocare...jsem celkem zklaman :((
CoolHoney
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 4. 5. 2006 12:36

Já jsem návod přečet ale u té koule jsem vždy mrtvý je to šíleně rychlé.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod paul.k 7. 5. 2006 21:51

proskakovat s " F " během chvilky to vychytáš
paul.k
First Blood

Odeslat příspěvekod botepidemic 7. 5. 2006 23:31

no koukam, ze jsem tady asi jediny kdo hral zatim jenom demo :lol:
botepidemic
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 7. 5. 2006 23:37

2botepidemic: Já to také pořádně nehrál...chvilku u kamaráda a toť vše, takže vlastně nejsi sám :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod botepidemic 8. 5. 2006 00:38

includes píše:2botepidemic: Já to také pořádně nehrál...chvilku u kamaráda a toť vše, takže vlastně nejsi sám :wink: /quote]

este ze tak :)
botepidemic
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 8. 5. 2006 06:36

klídek, já nehrál ani demo
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod elfkam66 8. 5. 2006 09:54

tohle je běsná hra. Já ji klikám jen semtam když tata nemůže něco přeskákat :lol: Ale je tam super muzika
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod psycho 5. 6. 2006 15:53

Posledni kolo je ubohe..to rovnou meli dat placek o rozmerech 1x1 metr..se ji neda ani uhnout a uz mam druhou..njn..je videt ze to zk***ili jak se dalo..a posledni kolo je k smichu..debilni kamera + malo mista..je to pi****na..
//edit:Trošku jsem Ti to upravil a když už chceš používat vulgární výrazy,tak je aspoň piš správně-Jezek
psycho
First Blood

Odeslat příspěvekod lady_Gia.Reems 25. 8. 2006 21:43

Nazdar už je hra dohraná :lol:?Koule překonaná? Ono to s trochou šikovnosti jde nakonec zvládnout všechno, že...
lady_Gia.Reems
First Blood