průhledné postavy ve hrách

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod petar 1. 3. 2006 13:11

Nevím přesně jestli se to stalo instalací servipacku2(tvrzení mého syna) nebo nechtěným odinstalováním nějakého directu nebo nevím čeho(nejsem odborník), ale pomalu ve všech hrách, které kluk hraje z CD-ček(po předchozích instalacích)má teď všechny postavičky jakoby průhledné(průsvitné) např. v NHL některým hráčům chybí některé barvy dresů, u některých hráčů jezdí jen hlava a brusle a tak různě. To se děje i v dalších hrách. Setkal se s tímto problémem už někdo, neví někdo z vás o nějakém jiném fóru kde by mi s tím problémem ještě mohli pomoct? Předem vám všem děkuji za jakékoli rady.

Rád bych tady vložil screen, ale nevím jak se tomto fóru vkladají, tak alespoň odkaz

http://img366.imageshack.us/img366/1444/nhl4hm.jpg
petar
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 1. 3. 2006 13:44

Taky nejsem odborník,ale asi by to chtělo aktualizovat ovladače na grafiku.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 1. 3. 2006 13:52

Jednou jsem si takhle něco rozházel, když jsem se hrabal ve složkach a přemalovával obrázky :D no a když jsem něco přemaloval na černou, tak to dopadlo takhle, u různých her je to různá (ne jenom černá). Ale to asi ten důvod nebude. Fakt nevím. :(
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lolman 1. 3. 2006 18:47

No taky bych asi zkusil ty ovladače a nebo jestli jsi si udělal zálohu když jsi instaloval SP2 tak ho zkus odinstalovat. Taky je možné že když se naistalovává hra tak se "zažere" někam třeba do system32 a pak jak se maže tak se zeptá jestli má odstranit nějaké soubory právě ze system32 a v podstatě to může být cokoliv. Tak mě napadá že by (když nepomůže reinstal driveru ani SP2)pomohlo přeinstalovat Windows.
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod petar 1. 3. 2006 21:06

jezek píše:Taky nejsem odborník,ale asi by to chtělo aktualizovat ovladače na grafiku.k/quote]


Tak aktualizace ovládačů nepomohla :( :( :( :(
petar
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků