zablokovaný ATI CATALYST Control Center

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod nemtudko (novy) 7. 2. 2006 13:13

Po nainštalovaní hry Prince of Persia /Sands of Time/ mám zablokovaný ATI CATALYST Control Center. Mám grafic.kartu ATI Radeon 9600 Saphire, 512 MB pamäť, ale na tom vôbec nezáleží. Potrebujem len nastaviť resp. odbloknúť proces pod ktorým beží Catalyst Control Center.
Podotýkam, že som prihlásený ako "administrator" pod W XP Professional SP2. Aj keď ho spúšťam ako aktuálny užívateľ (NAZOVPOCITACA\administrator) tak system vygeneruje hlasku
CLI.exe – Common Language Runtime Debuging Services
Application has generated an excepton that could rot be handed.
Process id=0xfe4(4068), Thread id=0xfe8(4072)
Click OK to terminate the application.
Click CANCEL to debug the application.
A tak to ide dookola. Dufam, že mi neporadite reinštalovať systém.
Ešte pripomínam, že tento počítač nie je pripojený na internet. A preto tam nemusím mať nainstalený ani antivírus, ani firewall. Ja len potrebujem odblokovať určitý proces v pamäti, ktorý momentálne nie je prístupný ani užívateľovi "admistrator". Bolo by najednoduchšie preinštalovať W XP, ale mne ide o princíp a postup, ako to odblokovať. Ja viem určite že, to spôsobila táto blbá hra od Ubisoftu, ktorá nie je prispôsobená na PC pod Windows. Je to len upravená hra z konzoly Play Station.
[/img]
nemtudko (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod mapupsa 8. 2. 2006 12:01

Můžeš zkusit stáhnout nové ovladače, s kterými je i Catalyst.

MK
mapupsa
First Blood

Odeslat příspěvekod nemtudko (novy) 8. 2. 2006 13:51

Toto bolo samozrejme prvé, čo som urobil. Ovládače aj CLI sú z 25.8.2005. odinštaloval som staré a nainštaloval nové. Ale napriek tomu je proces CLI zablokovaný.
nemtudko (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod nemtudko (novy) 8. 2. 2006 14:00

Podotýkam, že to nie je problém ovládačov a ani aplikácie ATI Catalyst Center. Veď aj predchádzajúce ovládače z roku 2004 pre túto hru skvele fungovali. Hra je tuším z roku 2003 a aj staré ovládače na ňu boli dobre pripravené. Ale naopak hra nebola pripravená pod Windows XP a zmršila tam nastavenie práv pre spúšťanie a kontrolu procesov. Takže rady typu nainštaluj tam nové ovládače neberiem...
nemtudko (novy)
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků