Padají mi hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod wenaf 14. 12. 2005 19:39

Prosim o pomoc,padaji mi hry,nyni konkretne nova fifa06,vzdycky nejakou dobu hraji a pak mi hra z niceho nic vyjede do windows,nekdy je to treba za 5min., nekdy treba az za pul hodky,grafiku mam geforce 5600fx,nove ovladace sem nainstaloval ale to nepomohlo a navic se mi to pak pri hrani nhl 2006 najednou kousne a pak je obraz cely takový kostičkovaný,rozmazaný,takze sem musel nainstalovat zase ovladace stare,pak to bylo zase v pohode....
Nevíte čím by to mohlo být??? Předem děkuji za odpověď.....
Véna
wenaf
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 12. 2005 19:56

Taktuješ? Tak taktuješ moc. Nestojí ti nějaký větrák? Netaktuješ? Tak ti odchází grafická karta, zkus podtaktovat...
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod botepidemic 31. 12. 2005 14:43

Ertefol píše:Taktuješ? Tak taktuješ moc. Nestojí ti nějaký větrák? Netaktuješ? Tak ti odchází grafická karta, zkus podtaktovat...t/quote]

rekl bych, ze rad taktujes
botepidemic
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 12. 2005 15:26

jo, taktuju rád. Ale pokud mu nestojí větrák a netatktuje, tak je vada graf. karty :)
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Jack Oneill 1. 1. 2006 15:22

Ertefol píše:jo, taktuju rád. Ale pokud mu nestojí větrák a netatktuje, tak je vada graf. karty :) /quote]
Tak se nediv když taktuješ rád tak se nediv skus stáhnout patch a nový servis pack a potom ještě ovladače na grafickou kartu pokuď by ani tohle nepomohlo tak nevím...
Zapařte si semnou někdy po NeTU Unreal Tournament!
Jack Oneill
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 1. 2006 15:26

Boha jeho, četl si to celé? Já nemám žádný problém, i když taktuju jak procesor tak grafiku, ON měl problém a já jsem mu poradil čím by to mohlo být. Nové ovladače zkoušel, SP1 - 2 jsem si nevzpomněl, ale tím by to být také nemělo... Čti pozorněji
Ertefol
Moderátor