Proč mi nejde dohrát GTA: SA ????

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 27. 11. 2005 20:32

Lidičky mám neuvěřitelný problém. Půl roku nemůžu dohrát GTA:SA zasekl jsem se na misi s vláčkem jak jedete podél vlaku a střílíte po vagos. Vždy jeden zbyde. Nedělám si *****, fakt tuhle misi jedu půl roku. Drsný co ?
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 27. 11. 2005 21:08

Jestli si to dobře pamatuju, tak se stačí držet podél vlaku, což na motorce není problém a dávat pozor na překážky - po pár pokusech bylo hotovo, a to jsem si říkal, jaká to jsem lama :). Samozřejmě to chce jet tak, aby spolujezdec (už si ani nepamatuju, kdo to byl :)) mohl na vagos střílet.

// edit: Jinak tohle je dotaz do "Rad, tipů, triků", proto jsem to přesunul, aby to bylo správně.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hrnek 27. 11. 2005 21:22

Hele mě to taky nešlo jel jsem vedle vlaku,spolujezdec je kropil, ale oni ne a ne zhebnout,už sem to uměl i poslepu.nakonec sem to vyřešil tak, že až vyjedeš z toho tunelu tak přes ten mostek co je u te polní cesty naskoč na střech vlaku a normálně je přejeď. oki
hrnek
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 27. 11. 2005 21:25

Přejetím se dá mimochodem vyřešit nejedna ošemetná situace :)
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 27. 11. 2005 22:34

To nemá cenu tohleto další dvě hodiny ježdění naprosto zbytečné. Rockstars to prostě s obtížností přehnali. Každou hru jsem prošel jen GTA:SA ne.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 27. 11. 2005 22:41

San Andreas rozhodně není obtížnou hrou. Některé mise nejdou napoprvé, ale obecně během hry nejsou větší problémy, popřípadě jdou některé věci díky široké koncepci hry nějak obejít a zjednodušit si je.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 27. 11. 2005 23:11

A jak je tedy možné že JÁ ten vlak ne a ne udělat ? San anderas jsem si koupil hned jak vyšla tedy asi v červnu. A co máme ? Skoro prosinec ! A já jsem kde ? U vláčku ! Jestli tohle není obtížná hra tak už nevím co může být horšího ! Chápete ? Jezdím třeba CELÝ DEN jenom JEDNU misi ! Už jsem i to SAN ANDREAS kvůli tomu 2x (!!!) prodal a 2x koupil ! A ne a ne ho udělat ! JEDNU MISI ! Když jsem si to nechal projet, narazil jsem za cca. tři mise na další - ještě těžší - kdy máte s autem projet úsek na sraz jiných aut a NESMÍTE havarovat - ani ťuknout. Auto bylo černé, garáž taky ťuknul jsem ho hned, a než se opravilo časový limit byl kde ? Ano v háji.... Pro mě je to hra které se bojím ze které mám hrůzu ale jenom pocit že ostatní to udělali tak já taky mě pudí zkoušet to znovu a znovu - jenže málo platné půl roku je půl roku. UPOZORŇUJI - nemluvím o HODINÁCH či desítkách minut ! Mluvím o MĚSÍCÍCH strávených u JEDNÉ JEDINÉ MISE ! Přestavete si kdy už je tam jen jeden, nervy vám pracují na 1000% klepou se vám ruce a vrazíte do stromu a je KONEC ! 200x za sebou ! 300x ! To NENÍ NADSÁZKA to je REALITA !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 27. 11. 2005 23:14

Myslím, že chyba by mohla být někde mezi klávesnicí a židlí...
Tu další misi si pamatuju - není to sranda, zvlášť úspěšně zaparkovat, když kolem jezdí auta, která to do tebe klidně narvou, ale tuhle misi jsem udělal tuším napotřetí... Jinými slovy už mě nenapadá, jak ti víc poradit.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 28. 11. 2005 00:52

Neexistují nějaké cheaty ?
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2005 01:34

Jako např. jaké???
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 11. 2005 09:29

No von totiž ten tlustej idiot co jede s tebou na motorce neumí vůbec mířit a všechno to kropí do toho vlaku. Měl sem s touhle mísí úplně ten samej problém a toho posledního jsem sejmul tak, že jsem vlak předjel a jel před ním - teprve potom se trefil.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2005 09:29

Cheatů je myslim spousta, jen je třeba hledat. Třeba na http://www.cheater.cz.
Tohle je rozhodně nejjednodušší díl série. Je pravda že sem taky měl pár zákysů (vyplývající hlavně z neoriginální verze - třeba mise se získáním přístupové karty do trezoru kasina - Krupiérce sem v té misi měl uspokojit její masochistické choutky plácáním po zadku, což mi nějak nešlo a v návodech o tom nebyla žádná zmínka. A co se nestalo po reinstalu hry? Mise šla udělat normálně.), ale všechny mise se dají udělat (sice třeba napotřicáté, ale daj). Dokonce sem to dohrál napodruhý na 100% a to už je co říct (GTA3 a VC sem nějak nezvládal).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod trash(smazano) 28. 11. 2005 10:19

To snad nemyslis vazne takze Ty si exot co nevie prejst jednu zo zakladnych misii a povies ze je to chyba hry. 90% ludi to preslo tak na treti krat to len Ty to prechadzas niekolko mesiacov prosim Ta ved sa nad sebou zamysli.
...heavy is the head that wears the crown...
trash(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2005 11:39

ocelot69 píše:No von totiž ten tlustej idiot co jede s tebou na motorce neumí vůbec mířit a všechno to kropí do toho vlaku. Měl sem s touhle mísí úplně ten samej problém a toho posledního jsem sejmul tak, že jsem vlak předjel a jel před ním - teprve potom se trefil.e/quote]

Ono s tim mířením spolujezdců je to vůbec nějaký divný. On totiž neumí mířit ani jeden. Ale tahle mise je opravdu opruz, když musíš jet s vlakem a potom zase jet zpátky a zase a zase (když nechceš loadovat). Je potřeba vychytat vzdálenost a úhel od vlaku tak, aby se trefil). Taky můžeš střílet s ním, ale není to o moc lepší (zkus si střílet z jedoucího vozidla a uvidíš...).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 28. 11. 2005 16:07

Hm, tak sem bud skiller nebo lucker, protoze sem tuhle misi dal naporve a vubec mi SA prislo daleko jedodussi nez kdysi GTA 3. Nemluve o GTA 1 a 2 :) Staci jet kus vedle vlaku, aby nestrilel do nej, ale mel cistej vyhled, co si pamatuji, slo to docela dobre kotigovat a v jedny fazi se jelo ve stejne vyskove urovni se strechou a ten okamzik se mu darilo strilet nejlepe.
Karel Kališ
VIP uživatel

Další stránka