Potíže s F.E.A.R.

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tommejzlik 12. 11. 2005 22:47

Mám problém, instalace je OK, ale jak chcu spustit hru tak me vyskoci hláška, že nelze najít dynamicky propojovanou knihovnu d3dx9_27.dll
a nějaký cesty kde to bylo hledáno. Zkusil sem to najít ručna, ale mam jen d3dx9_24.dll a d3dx9_25.dll. Nevite nekdo co s tim?
tommejzlik
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 11. 2005 01:22

tommejzlik píše:Mám problém, instalace je OK, ale jak chcu spustit hru tak me vyskoci hláška, že nelze najít dynamicky propojovanou knihovnu d3dx9_27.dll
a nějaký cesty kde to bylo hledáno. Zkusil sem to najít ručna, ale mam jen d3dx9_24.dll a d3dx9_25.dll. Nevite nekdo co s tim?o/quote]

Zkus přeinstalovat DirectX, tohle jsou knihovny DirectX 9
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sysel 13. 11. 2005 16:06

mam problem u FEAR demo kdyz tu hru spzustim tak mi to hodi odkaz na stranky vyrobce hry a hra se nespusti. Nevite nekdo co s tim.dik
Sysel
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 14. 11. 2005 13:15

2tommejzlik: Fakt je to problém Direct X, musíš mít nejnovější verzi. Anebo si stáhni soubor:

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f ... l?d3dx9_27
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlanWake 14. 11. 2005 13:22

Na DVD s hrou jednoduše ve složce "support" najdeš DirectX9.0c s novou knihovnou "d3dx9_27.dll", takže stačí přeinstalovat DirectX.

Pokud nechceš zbytečně přeinstalovávat DirectX, tak stačí rozbalit do "Windows/system32" soubor "Aug2005_d3dx9_27_x86.cab" pomocí WinRARu třeba. Tento soubor je u toho DirectX na DVD taky.
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod skuteras 23. 9. 2006 10:45

ma proble potrebuju d3dx9_25.dll poslete mi to nekdo na mail prosim????
skuteras
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 23. 9. 2006 11:21

Tak si všichni stáhněte DX 9.0C ale on je i u FEARu tak to instalněte s CD
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree