Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod xgandalf 1. 12. 2005 07:39

V podstatě jsem našel pomocí Googlu to samý, co SCobra. Jinak sám za sebe - mám WinXP se SP1 a všechny tyhle hry mi chodí v poho (verze z Levelu nebo Game4u, tuším). Nemohl by tam být problém se SP2?
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2005 14:39

V tomhle problém nebude.Máme s kámošem SP2 a jede nám to v pohodě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 10. 12. 2005 07:17

Patreboval bych pomoct chci si zahrat SS2 na win Xp ale kdyz ho nainstaluju a patchnu na vrzi 2.3 a¨dam tam cestinu a hraju tak mi to po chvily spadne a napise chybu "ERROR:Direct3d device driver does not accuratelz report texture memory usage. Contact your 3d accelerator ventor for updates drivers.
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 12. 2005 16:45

No a co je na tý hlášce nejasnýho? Zkus jiný ovladače pro grafickou kartu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 10. 12. 2005 17:43

nevim jaky mam nainstalovaney Catalyst 5.5 a kdy zkusim naistalovat 5.7 a vyšší tak mi to haze chyby ve windowsu.Mam Saphire radeon 9600 Atlantis.
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 12. 2005 18:27

Zkus Omegy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 11. 12. 2005 11:50

Docela se mi osvědčilo před instalací nových Catalystů zcela odinstalovat ty staré pomocí utilitky, která je na homepage ATI. Jinak jsem také občas narazil na nějaké chybové hlášky.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 11. 12. 2005 12:22

Scobra: dik ty omegy pomihly tem mi system shock 2 slape v poho.
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 12. 2005 17:22

segy píše:Scobra: dik ty omegy pomihly tem mi system shock 2 slape v poho.

Nemáš zač. To co psal David by taky mohlo pomoct.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apache 11. 12. 2005 20:38

Nejde mi plna hra z doupěte Korea Forgotten Conlict. Používám winXP service pack2. Po tom co se mi ukáže intro zůstane pouze černá obrazovka.

Když jsem se pokoušel nainstalovat patch tak mi to napsalo něco ve smyslu že nesouhlasí verze takže teda nebude pokračovat v instalaci patche :)
Apache
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 12. 2005 11:50

Apache píše:Nejde mi plna hra z doupěte Korea Forgotten Conlict. Používám winXP service pack2. Po tom co se mi ukáže intro zůstane pouze černá obrazovka.

Když jsem se pokoušel nainstalovat patch tak mi to napsalo něco ve smyslu že nesouhlasí verze takže teda nebude pokračovat v instalaci patche :)"/quote]


Hra určitě na WXP SP2 funguje, ale klidně můžeš zkusit třeba jiný režim kompatibility. Metoda pokus-omyl je dodnes nepřekonaná.:) Spíše bych ale problém viděl v hardwaru - zkusit upgradovat ovladače grafické karty, DirectX?
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 13. 12. 2005 13:38

2Apache: K tomu patchi - jsi si jistej, že máš jednak nainstalovaný všechny patche, který ke hře jsou a druhak je docela možný, že máš špatnou lokalizaci patche - momentálně je takový trend vydávat více verzí patchů (US, UK, EU, atd.) a jestli máš jinou verzi hry, než patch, tak ti to samozřejmě nainstalovat nepůjde..Bacha na to, je to celkem záludný... :wink:
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackjag 21. 12. 2005 20:31

Zdravím všechny.
Nemám problém se spouštěním her jako takových,ale mám na počítači více profilů,s tím že můj je správce a na něm mi hry frčí o106,ele na ostatních ne a ne.Nevím si s tím rady.Mám Win.XP.Předem dík za pomoc.
jackjag
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 22. 12. 2005 11:50

Jestli to nebude tím, že jako správce máš veškerý práva ale jako user máš práva omezený - a jestliže jsou ty práva omezený tak, aby user nesměl spouštět programy, který ty jako správce spravuješ, tak to prostě user nespustí.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackjag 22. 12. 2005 13:39

Ahoj,to mi je celkem jasný,ele některé hry jdou všem,třeba s Koreou problémy nebyly.Teď mám doma Call of Duty2 a synovi nejedou.Skoušel jsem povolit sdílet složku a nic.Žádnej počítačovej mág nejsem,takže skouším co kdo poradí. :)
jackjag
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků