Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 24. 1. 2006 16:14

Tak to nevim, já to hrál bez toho patche a v poho...ale sem tam se mi stane že mi hra spadne do Win a mam jí pořád spuštěnou na liště a tak na ní kliknu a pařim dál...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kull 1. 2. 2006 13:22

to máš dobrý. ale mě to jenom najede do hry a hned vyjede a chce original cd ale to mám a nevím si s tím už rady
kull
First Blood

Odeslat příspěvekod bovi 4. 2. 2006 19:22

kupil som si dnes hru Splinter Cell 3 : chaos theory, po nainštalovani som ju chcel spustiť ale mi vypísalo že mám nesprávne serialove číslo. Neviem ako je to možné pri originálke hry. skúste poradit čo teraz. očakávam vašu skorú odpoveď :evil: :evil: :evil:
bovi
First Blood

Odeslat příspěvekod vyklouz 4. 2. 2006 21:40

nevite nekdo jak mam nainstalovat free verzi hry Anarchy online z casopisu Doupě cislo 4/2005???Prosim odepiste jde o život :cry:
vyklouz
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 4. 2. 2006 21:57

A nikde tam neni odinstalovat? Tak zkus dát: Start - Nastavení - Ovladací panely - Přidat nebo odebrat programy a tam to zkus vyhodit...nebo napiš víc, co jsi všechno zkoušel a co nejde atd..
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lolman 4. 2. 2006 22:27

mno doupě sice nekupuju ale snad tam nekde musí být setup.exe nebo neco takovýho ne??podivej se na DVD nekde to tam musí být
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jardakrupka 18. 2. 2006 20:39

koupil jsem si orig.hru knight and merchants a nefunguje mi pod XP v 98 chodila normálně to samé se děje s Pharaohem a datadiskama k němu nevíte někdo o patche do těchto her?????
jardakrupka
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 15. 3. 2006 10:37

2bovi: V případě, že ti nejde SN, máš nárok na reklamaci nebo stažení cracku či jiného SN z internetu.

2jardakrupka: Co je to za popis. Odkazuju na druhej příspěvek v týhle diskuzi (základní pravidla pro psaní dotazů)

2vyklouz: Konkrétně nevím, ale hledal bych soubor s příponou exe(bat, com). Ještě je možnost, jestli tam není nějaká netová vychytávka, že se to spouští z webových stránek Anarchy Online.
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kaster 16. 3. 2006 23:37

Nainstaloval jsem hru z Doupete a při načítání mi dojede jen 95% a potom to stojí a nic se nedeje.Poradte.Dik. :shock:
kaster
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 17. 3. 2006 14:41

2kaster: Nee, že bych věděl, o jakou hru se jedná, ale pár tipů:

1) Zjisti jestli je problém v DVD - zkus zkopírovat celý DVD na HDD, aby si zjistil, jestli to jde - jestli ti to bude hlásit chybu, možná je DVD vadné(ale nemusí být - ideální postup je to vyzkoušet i na jiném PC)
2) Pokud máš dvě mechaniky, zkus tu druhou. :D
3) Pokud to jde zkopírovat, zkus hru nainstalovat z HDD.
4) Zkus vytvořit image DVD a nainstalovat hru pomocí Daemon Tools.

Jestli-ti nic z toho nepůjde a jsi si jistej, že je DVD vadné, tak ho bez ostychu reklamuj.
xgandalf
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kaster 17. 3. 2006 17:25

Už jsem vyzkoušel asi všechno nejde mi to ani na jinem PC,bud jsem magor ja nebo ta hra.Ale dik! :mrgreen:
kaster
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 3. 2006 11:40

Ještě doporučuju obrátit se na sekci o papírovém Doupěti, kde by se hodilo napsat, o jakou hru vlastně jde.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gattz 19. 3. 2006 13:47

po complette installacii hry Arcanum z doupe DVD som zistil ze sa jedna o verziu 1064, pricom Aracanum CZ vyzaduje 1074 ... no dobre, na DVD som ziaden PATCH nenasiel, z netu som stiahol arcanum_en_1074.exe, ktory sa bez problemov nainstaloval, ALE, hned po installacii to vyhlasilo "wrong disc inserted"(pricom Doupe DVD bolo v mechanike) a neslo to dalej.
no dobre, zohnal som si CRACK na mnou kupenu verziu, ktorym sice hra ide spustit, ale po installacii cestiny vznikli problemy so zobrazovanim FONTOV (nie je vidiet cely text, alebo vobec ziaden text) co v EN verzii nie je a predpokladam ze to mohol sposobit CRACK, ktory by som ale nemal vobec potrebovat, kedze hra ako taka by sa mala rovnat hre originalne kupenej (aspon dufam ze hry ktore Doupe predava ako "PLNA HRA ZDARMA" su PLNE HRY...)

je nejaky oficialny "doupe" patch (mozno dokonca na DVD, len som si ho nevsimol....) ktory by po installacii na 1074 verziu nepytal CD (alebo by mu aspon stacilo Doupe-DVD vlozene v romke?)

dakujem aspon za precitanie, keby nahodou nebolo riesenie :)
Gattz
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 19. 3. 2006 15:26

Tento problém už se řešil tam, kam patří, tedy v části fóra věnované papírovému Doupěti. Stačí jen fórum malinko prohlédnout nebo použít vyhledávání ;). Každopádně ocituju zde Honzu, protože k tomu řekl asi vše podstatné.
Honza Morkes píše:Podívejte se - jediná šance, jak získat hru na covermounting je získání "nechráněné" verze. K dispozici byla pouze verze, která je na CD/DVD. Redakce nemá právo následně do kódu zasahovat, což je bohužel problém, protože patche mění exe soubor a ten se pak přestává chovat jako nechráněný.

Myslím si, že než se tím vzdát skvělé hry jako je Arcanum, je lepší oželet těch několik chyb, které opravuje jeden z patchů – hra je i bez toho naprosto bez problému hratelná a zcela na rovinu, ani patch 1.0.7.4 nedělá z hry 100% dokonalý a bezchybný produkt.

To, že hru nelze jednoduše updatovat úplně posledním patchem nás mrzí, ale nic to nemění na kvalitách hry.m/quote]

Jen malý dodatek - čeština s verzí hry na CD/DVD funguje bez problémů.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gattz 19. 3. 2006 15:55

dakujem, aspon viem ze riesenie je, aj ked nie take ake by som si zelal...
Gattz
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka