Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 18:04

To se rozhodně nerovná.

-- 19. 1. 2014 18:05 --

A pirátění má něco společného s AC4? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 18:16

Připravit někoho o provizi z prodaného kusu je taky krádež. Drobná, ale krádež.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 19:28

Takže on tu provizi dostal a někdo mu ji sebral?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 19:30

Ušlý zisk...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 20:11

A kam zmizela ta krádež?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 20:55

Když nevím, co je co, tak se normálně zeptám ne? Já ti vždycky rád rozdíl vysvětlím ;-) Krádež je obrání někoho o něco, co už jsi mu ty, nebo někdo jiný, dal. Ušlý zisk je obrání někoho o něco, co bys mu ty, nebo někdo jiný, měl dát. Obojí je nicméně natolik podobné, že pro potřeby diskuse tady v tom není třeba dělat žádný rozdíl. Až budeme v diskusi na právnickém serveru, pak se můžeme dohadovat, co je a co není krádež.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 21:32

Pokud to řekneš takhle, tak se dá i souhlasit. Problém je v tom, že zrovna tohle je hodně špatné zkreslení. Jsou i tací, kteří si myslí, že piráti na lodích mají něco společného se SW. Prostě to zašlo moc daleko a je lepší se držet správných významů. Jindy by to bylo třeba jedno, ale tohle je docela důležitá věc, která se týká nás i naší budoucnosti.

Kopírování není krádež ;-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 22:10

Máš v zásadě pravdu - kopírování není krádež :) Někdo, kdo si stáhne hru a pak jí hraje, ji ale jen nekopíruje, on ji i užívá. Pro mojí budoucnost je nicméně poměrně zásadní, aby na popisované jednání bylo nahlíženo podobně jako na krádež, protože pokud někdo něco mého užije a nezaplatí mi za to, ačkoliv by za to zaplatit měl, je to zloděj a okradl mě. Proto to nazývám krádeží a nepřijde mi, že by to bylo úplně špatně. Je totiž celkem jedno, jak to udělal a o co šlo, nebo jestli zákon rozlišuje několik typů takového jednání. Obral mě o odměnu za práci, přestože výsledek mojí práce užil a měl by být za to potrestán odpovídajícím způsobem (stejně, jako kdyby ukradl hmotnou věc). Ať si mojí práci zkopíruje, kolikrát chce, ale ať zaplatí za to, že z ní má nějaký užitek (pokud za to žádám platbu). Protože jsem v každém případě o něco přišel, proto to nazývám krádeží.

Nicméně pokud trváš na tom, že to budeme rozlišovat, pak jde o neoprávněné užití díla autorského :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 22:46

Asi to bude lepší, protože takhle to vypadalo, že běžel do obchodu pro hru :)) Ale jinak souhlasím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 1. 2014 17:24

Ja myslim, ze bylo vsem jasne, jak to bylo mysleno. Nekdo se jen zase snazil byt zajimavy ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EdenRider 21. 1. 2014 09:23

Koupeno
EdenRider
First Blood

Odeslat příspěvekod MVPXx12 22. 1. 2014 17:28

Zdravím, mám menší problém se hrou Call Of Duty: Modern Warfare 3.
Hru jsem si stáhl, nainstaloval, crack hodil do složky se hrou a spustil jsem.
Poté se mi ukáazla na krátko bílá obrazovka s logem hry, hned ustoupila a ukázalo se mi toto: FATAL ERROR - Steam must be running to play game. Steam jsem několikkrát restartoval, stejně tak i PC. Po několika pokusech jsem se rozhodl se zeptat na fóru. Prosím, poradí mi někdo? Děkuji.
-Procesor: Intel CPU B980@2.40 GHz, operační systém je Windows 8.
MVPXx12
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2014 17:37

EdenRider píše:Koupeno

Máš nainstalované aktuální ovladače pro grafiku od NVidie? Taky si v ovládacím panelu ovladačů nastav, aby se vždycky používala grafika od NVidie a nepletla se do toho ta v procesoru.

MVPXx12: Když si to koupíš, žádný takovýhle problém mít nebudeš.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MVPXx12 22. 1. 2014 17:53

Ptal jsem se na to, jak to vyřešit a myslel jsem, že se tady dočkám odpovědi, a ne že se tu bude dělat reklama.
MVPXx12
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2014 18:05

Co to má společného s reklamou? Za prvé tady neoprávněně užívané hry neřešíme a za druhé je to, co jsem napsal, nejjednodušší řešení tvého problému. Pokud ti to nestačí, vyřeš si to jak chceš.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků