Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod monikash 12. 3. 2013 19:52

Sasakře, tak hra zprovozněna. Ale musela jsem ručně přepsat 4 soubory, kde se nastavovalo rozlišení a Hz pro hru. Monitor u PC nepodporoval 1024x765/85 Hz, které se nastavily při instalaci. Musela jsem zadat 75Hz, a už to jelo. Ještě vznikly problémy při přiblížení zaměření, ale tady už stačilo změnit jen nastavení textur ve hře.
Naposledy upravil monikash dne 13. 3. 2013 07:11, celkově upraveno 1
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 3. 2013 23:34

No jo, geniálně naprogramováno. Configy jsou mocná zbraň :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dajana79 25. 6. 2013 17:23

Ahojte, stáhla jsem si hledačku Mystery of Mortlake Mansion a nejde mi spustit.
Stáhla jsem už celou řadu různých kopií - legálních i z uložto, ale problém stejný. Nainstaluju, spuystím a nestane se nic. Vůbec nic. Jen trochu víc zahučí větrák a zase se uklidní. Zkontrolovala jsem požadavky hry s vybavením pc. Doinstalovala jsem nový DirectX, který to chtělo. Pak se mi jednou hra spustila asi na 10 vteřin. Pak se zasekla a objevily se nějaké chybové hlášky. Bohužel jsem si nenapsala, co v nich bylo. :-[ A pak opět nic.
Nemáte někdo alespoň zhruba tušení, čím by to mohlo být? :hm
Dajana79
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 6. 2013 18:59

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dajana79 25. 6. 2013 21:00

Děkuju za odkaz, ale ne - je to jen ukázka na pár minut, není to plná verze.
Dajana79
First Blood

Odeslat příspěvekod ondra7cz 12. 8. 2013 13:13

Ahoj koupil jsem si na steamu portal 2 hrál jsem to tak 2 dny, 3. den normálně zapnu a hra spadne nevíte co s tim ?? poradte prosím
ondra7cz
First Blood

Odeslat příspěvekod nosan 9. 11. 2013 17:32

Mě nejde spustit metin2 sindicate když si stáhnu plnou verzi hry z offi stránky a zapnu luncher tam mi to napíše "Program patch luncher přestal pracovat" Někdo mi poradil to povolit ve firewallu ale nic pořád to nejde
Nevíte co s tím?:O

Pod OS win7 home premium
nosan
First Blood

Odeslat příspěvekod Jeldamates 25. 12. 2013 20:39

Chtěl bych se zeptat tak můžu odstanit potíže se spuštěním Dirt 3. Pořád mi to ukazuje neoriginální DVD. Díky za odpověď
Jeldamates
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 12. 2013 20:42

Nesmíš mít žádné virtuální optické mechaniky, ideálně ani žádný software, který je vytváří.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EdenRider 19. 1. 2014 10:24

Zdarec...potřeboval bych poradit se spouštěním Battlefieldu 4. Instalace a všechno ostatní proběhne v pořádku a hru spustím...až mám ale hrát tak místo bitvy vidím jen zaměřovací křížek a texturu oblohy jinak nic...jo kromě zvuků- ty jedou taky. Předem dík za pomoc

Pozn...mám windows 8 a počítač dell inspiron 7720
EdenRider
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 10:30

Koupeno nebo ukradeno? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 15:45

Jaký je rozdíl mezi tím, jestli za hru platil? Pokud má doma originál, tak musí fungovat stejně jako zaplacený, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 16:57

Nechápu tvoji otázku... Nicméně pokud se ptáš na to, co myslím, tak ne - v poslední době se dost často používají "neviditelné" protipirátské ochrany. Jsou zabudované přímo do hry a projevují se různě - po nějaké době hraní tě zastřelí neviditelný sniper, zabije tě nesmrtelný obří skorpion, rozmaže se ti pohled apod. Pak je celkem vtipný pozorovat oficiální fóra, kde děcka řvou, že je ta hra na *****, protože je vždycky zabije kulka vystřelená odnikud :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2014 17:30

To jo, to chápu a zní to dobře :D

Šlo mi jen o to, že pokud to ukradl, tak to ukradl z obchodu a má doma normální originál, takže se nedá poznat, že v obchodě za to nezaplatil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 1. 2014 17:50

Bože johne, ty jsi fakt tak hloupý, nebo jenom trolluješ? Ukrást = upirátit = stáhnout...kapišto?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků