Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 3. 2011 16:10

SPíš jde o to, že větráky se roztočí, ale na grafice se neroztočí :-X Ale díky Tome, alespoň mám tip. Horší je, že jsem našel, že to můžou bejt ram, procesor, grafika.. :D
Vydržela mi 3,5 roku 8-P Ale což, noťas to jistí :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 31. 3. 2011 16:15

Me se taky roztočili na desce vetraky , vga tušim taky. Te 8800 taky moc zivotnost nedavam. Co ji meli moji kamaradi a ze jich nebylo malo , tak v urcitym casovym intervalu jim zacala jedna 8800 chcipat za druhou.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 3. 2011 16:18

Teď jsou zkoušel natvrdo zapnout PC. Naběhne a když zapojím kabel k monitoru, začne pípat. Lépe řečeno jeden dlouhý nepřerušovaný ton. Nekolísající.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 3. 2011 16:28

Když se roztočí ventilátory, ale systém nenaběhne, je to deska nebo zdroj, hlavně když to pípá :-) Si schválně najdi, co znamená to pípání v případě tvého biosu...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 3. 2011 16:32

Jeden dlouhy ton je myslim chyba CPU. (nebo mozna pameti, uz se nepamatuju)
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 3. 2011 16:47

To je právě ten problém, já hledal, ale nic konkrétního jsem nenašel.. :-X A jak říkal Lojza, to jsem našel i já, že to je CPU. Dlouhý nekolísající pískání. Na druhou stranu to začlo pískat až poté, co jsem zapojil kabel od monitoru do grafiky. Tak nevím.
KOntrolka na desce svítí, větráky běží, grafika venku. Větráky běží i podle profilů v biosu. (Q-fan a silent mode)
Naposledy upravil Mrak dne 31. 3. 2011 16:50, celkově upraveno 1
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 3. 2011 16:48

Co já vím, je to chyba desky :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 3. 2011 16:51

Problém je, že nemám šanci to vyzkoušet :D Jestli grafika nebo CPU, nebo základka. Nemám nic, co bych dal jako náhradu. Hlavně bez grafiky nic nezjistím.
A teploty chipsetu byly kolem 50 stupňů, co si pamatuju z programů.
A na grafice jsem měl lepší chladič, kterej jí líp chladil proti referenčnímu. Až o 20 stupňů míň, než referenční.
Problém částečně vyřešen. Deska to není, CPU to není, RAM taky ne. Je to grafika. Poté, co jsem ji vyndal ze slotu a zapnul PC, vyzkoušel všechny možná tlačítka na přeskočení chybějícího HW, se mi načetl Win, poznal jsem to podle zvuku, nechal jsem zapojené reproduktory. A vypadá to, že i Win mě upozornovalo, že chybí HW, protože mi chvilku trvalo, než jsem to poslepu vypnul. Ale vypnul. Bez desky bych vůbec PC nespustil do WIn, nebo ne? Asi zkusím ještě grafiku šoupnout do druhého PCI-E určeného pro druhou kartu, ale pochybuju. Ono to celkově všemu odpovídá. Větráky neběžely, až po chvíli klidu a bez zapojeného kabelu od monitoru, po zapojení pískání, opět. Tak jdu na to. Měl jsem ji opravdu rád :(
Tak Kin mi poradil ještě zkusit grafiku jinde. TO už je trošku problém :-X Takže to může bejt základka. Se picnu. :oboze
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 1. 4. 2011 09:51

Bez GK do windowsu ani náhodou, integrovanú asi tiež nemáš.. takže sa Ti to asi len zdalo ;-)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 4. 2011 09:54

Chceš nahrát zvuk přihlášení, připojení Mirandy do sítě a následné poslepu vypnutí?
Aj s videem?
Tady důkaz. Grafika ležela celou dobu na stole, viz. foto, NB byl uspán. Ono je to vidět ve videu. K PC jsem připojil jen repro, zdroj a klávesnici, abych nějak (asi zrovna enterem, zkoušel jsem i F1) přeskočil (nejspíš) detekci chybějícího HW. A PC jsem následně vypnul, Není to vidět, ale mačkal jsem Win tlačítko, pak šipku doprava a enter, tak lze vypnout PC ve Win7, ale to asi víte, pokud nepoužíváte občas myš. (Alt+f4 nějak nefachal a to jsem si myslel, že to funguje všude, asi dáno tím, že jsem neměl aktivní plochu kvůli spouštějícím se aplikacím jako antivir, Miranda, Steam..)
Obrázek
I HD rozlišení 720p. Mimochodem, ten foťák snad bere hluk i přes zavřená okna nebo nevím, šíleně to tam šumí :D To YT šíleně ztmavilo obraz a není tam pořádně vidět, že tam karta není. Tak ještě mirror.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 4. 2011 20:50

Tak. Odešla grafika. nForce stále žije :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 4. 2011 18:59

Potřeboval bych poradit a tady se mi to zdá nejvhodnější.

Mám v kompostovači soubor, který nelze odstranit. Je soubor typu BIN. Nevíte někdo co s tím?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 4. 2011 19:42

Pravým na Koš, vyber Nepoužívat Koš nebo něco takového, pak z C:\ smaž složku Recycle (nebo něco takovýho) a zase používání Koše povol :-) Třeba to nepomůže, ale zkusit to můžeš ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 4. 2011 21:34

.naprostá parádička Obrázek díky.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 4. 2011 18:34

Jsem ani nevedel, ze jde kos vypnout :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků