Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Berzeger 20. 4. 2008 19:46

jezek píše:Koukal jsem na to a ono se to pak nijak nebije nebo to musíš nějak zakázat?Tu integrovanou?

V BIOSu je nastaveni, co integrovanyho zakazat.. bejva to v polozce OnBoard.. ja mam takhle zakazanou LAN (pripojuju se k routeru pres Wi-Fi) a integrovanou zvukovku (misto ni mam SB Audigy 2 ZS v PCI slotu)..
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod mirdasl 20. 5. 2008 16:37

Chlapci,mám tu durona 750Mhz/ 256 ram/ 64 Mb grafiku.Widle XP..Pujde mě na tom tato hra? http://www.football.hotgames.cz/game-info-naroky +-
http://games.tiscali.cz/reviews/footbal ... /index.asp nejde sice o nějaké extra zpracování složitých graf.operací ALE :)
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Cisbes 20. 5. 2008 22:17

mirdasl píše:Chlapci,mám tu durona 750Mhz/ 256 ram/ 64 Mb grafiku.Widle XP..Pujde mě na tom tato hra? http://www.football.hotgames.cz/game-info-naroky +-
http://games.tiscali.cz/reviews/footbal ... /index.asp nejde sice o nějaké extra zpracování složitých graf.operací ALE :)

tak podle minimalnich pozadavku to nezvlada procesor a pamet (on 4x narust pameti oproti min. konfiguraci je tedy znacny). Ale realita muze byt jina, ze
Být nejlepší znamená chybovat, ale jít dál.
Cisbes
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 21. 5. 2008 05:13

Demo jsi nenašel?

//stáhni demo a uvidíš: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=24251
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Symin 5. 6. 2008 20:55

Mám problém se spuštěním GTA San Andreas.Chtěl jsem do hry vložit skeyboard, přepsal jsem kod ale od te doby jsem už hru nespustil.Poradíte někdo jak mám hru spustit. :oboze
Symin
First Blood

Odeslat příspěvekod mirdasl 6. 6. 2008 13:53

jezek píše:Demo jsi nenašel?

//stáhni demo a uvidíš: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=24251

Hra jede perfektně.Našel sem komentář jednoho hráče:
• Větší výkon
Na závěr jsem si nechal obvyklý poznatek. Ano, i FM2008 ukládá, nahrává a zpracovává herní události rychleji než jeho předchůdci. Jelikož FM hraji už několik let na stejném notebooku, vím, že zrychlení hry nemá na svědomí lepší hardware, ale právě softwarová optimalizace a to je jedině dobře. Po několika pokusech jsem ale dal nakonec přednost možnosti zvětšit si herní databázi. To znamená, že ve výsledku mi tento ročník běží asi tak stejně rychle jako FM2007, ale mohu si dovolit mít hratelných více ligových soutěží a zpracovávat tak větší množství dat než kdy předtím.

Já vím že to tak je..bo hru hraju už od ročníku 2005-2008
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod chameleon-s 6. 6. 2008 20:09

Symin píše:Mám problém se spuštěním GTA San Andreas.Chtěl jsem do hry vložit skeyboard, přepsal jsem kod ale od te doby jsem už hru nespustil.Poradíte někdo jak mám hru spustit. :oboze

hru uplně vymaž z disku a nahraj znovu, jinak to nejde...sám jsem to zkoušel
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod mirkko 8. 6. 2008 15:37

Mám problém s MoH pacific assault hru nainštalujem v pohode ale pri spustení mi vypíše toto chybové hlásenie:
AppName: mohpa.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: ntdll.dll
ModVer: 5.1.2600.5512 Offset: 00011746

poraďte prosím
mirkko
First Blood

Odeslat příspěvekod Filo0 22. 6. 2008 20:24

Mno tak to záleži od toho či to je origoš... ak je tak zkus reinstall pripadne neaky patch. Ak to nieje origo tak...
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod in4mator 11. 8. 2008 20:02

Chci se zeptat, jestli někdo nezkoušel hrát hru COLIN MCRAE RALLY DIRT na slabším kompu než je minimální konfigurace. Mám Pentium M 1.8 GHz, RAM 512 MB, ATI 9700 128 MB - uvedená minimální konfigurace je myslím 2 GHz, RAM 1GB, graf. karta 256 MB... Má to cenu instalovat? Předem dík za odpovědi.
José
in4mator
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 8. 2008 21:32

No tak to uz jsi opravdu velmi mimo. CPU je slabe, ale hra se na nem rozjede. RAM je absolutne nedostatecna a pocitam ze jen spusteni hry by znamenalo i nekolik minul loadingu, hra by se nedala hrat.
A R9700 neodpovida technickym narokum hry, takze ji ani nerozjedes. A vyskoci nejaka hlaska ve smyslu "required shader model 3.0"..

Tady bude opravdu nejlepsi zkusit nejaky starsi dil, je jich hodne.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod in4mator 12. 8. 2008 11:08

No problém je, že jsem už všechny starší díly Colina hrál, a ne jednou :-D asi se znova vrátím k CMR2005 a časem pořídím nový stroj ...i kvůli novému GTA a Mafii
José
in4mator
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 12. 8. 2008 12:02

Vsak on ten Dirt za moc nestoji.O nic neprijdes :-))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 13. 8. 2008 11:57

Dneska jsem si nainstaloval Psi-Ops a při spouštění mi napíše: Soubor PROTECT.DLL nelze spusti. Zkontrolujte soubor a pokuste se najít chybu.

Ten soubor jsem hledal ale nenašel, nevíte kde je?? a popřípadně kde ho sehnat??
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 8. 2008 12:43

V takovem pripade bych zkusil vic nez jednoduche reseni, a sice google.
_DAVE_
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka