Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 29. 8. 2007 05:36

Sákra,no jo.Já jsem úplně zblblý svýma kartama.Měl jsem taky MX 440,ale po ní mám už jenom ATIny.Tak jsem nějak zapomněl na výrobce :oops:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 8. 2007 07:27

dobrý, už mi to jede :) takže dneska začínám hrát..
Kirkwood
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 8. 2007 07:29

A kde byl problém?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 29. 8. 2007 09:16

v ovladačích, předpokládám :-)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 8. 2007 10:00

v systému, protože kámoš mi půjčil Lineage2 na DVD a i se systémem a hostem.. a byl rozhodně jinačí, než jak byl ke stažení na vgos.. no ale je tady další problém:( hraju a nejdnou mi to spadne, takže ramka taky za to může :( nový PC by to chtělo :)
Kirkwood
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 8. 2007 10:08

A kolik máš?Ona to může způsobovat i ta karta,že nestíhá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 29. 8. 2007 10:17

Kirkwood píše:v systému, protože kámoš mi půjčil Lineage2 na DVD a i se systémem a hostem.. a byl rozhodně jinačí, než jak byl ke stažení na vgos.. no ale je tady další problém:( hraju a nejdnou mi to spadne, takže ramka taky za to může :( nový PC by to chtělo :)S/quote]


a to ses neobtěžovala přepsat to tím co je na sevreru? zásadní chyba :-) a host na tom DVD určitě nebyl, hosta máš ty v compu :-)
a neřekl bych že to bude ramkou, spíš zkus stáhnout detaily textur... tráva je k ničemu :lol:
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 8. 2007 10:28

256 RAM
všechno jsem udělala a i přes to to nešlo.. já vim že je v compu, tam stačí přepsat jenom IP adresa.. kámoš byl tak hodnej, že mi tam kopnul všechno :D
Kirkwood
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 29. 8. 2007 10:31

aaaha.... no... s 256 ramkama hrát MMORPG je docela o hubu, pravda..
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 8. 2007 10:34

nj, mám ho už 4 roky.. a na hraní L2 se chystám už od února :)
Kirkwood
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ed.Wood 31. 8. 2007 11:25

Ahoj, mám takovej menší problém. Nedávno mě přepadla vlna nostalgie, a tak jsem se rozhodl že si zase dohraju neverwinter nights. Bohužel mě čekalo dost nemilý překvapení když jsem hru spustil. Úvodní reklamy tvůrců hry ještě fungují (jak jinak), ale když by se mělo objevit menu obrazovka zčerná a je na ní vidět pouze kurzor myši. A když už se mi někdy náhodou podaří hru spustit, strašně se trhá a nedá se hrát, přitom jsem ji už hrál asi 2 roky dozadu na stejným PC a šla bez problému. Nevíte čím by to mohlo být? Thx
Ed.Wood
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 31. 8. 2007 11:34

neviem... nespustil si to tentokrat nahodou na Vistach?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ed.Wood 31. 8. 2007 12:09

Ne. Od těch se radši držím dál :D
Ed.Wood
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 3. 9. 2007 19:43

Vyzkoušej standartní postupy - drivery grafiky, zvukovky, pohrát si s nastavením grafiky a zvuku (akcelerace zvuku/EAX dělá někdy divy) atd. Bohužel ten dotaz je natolik obecnej, tj není tam konkrétní problém, že nic lepšího nelze poradit. Mimochodem, předpokládá se, že máš originál a nainstalovaný všechny patche.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterotak 10. 9. 2007 17:46

ahoj. nevies nieco o instalacii datadisku medieval total war 2 kingdoms?? mam orygynalky ale neviem ako to nainstalovat. vraj mi treba patch 1.3. je na tom nieco pravdy??????
peterotak
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků