GTA SA - San Fierro problem

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ghuul 5. 9. 2005 17:13

Zdarec,
dostal jsem se do San Francisca oops San Fierra :-D ;-) ale nemuzu kupovat zadny baraky. Ne ze by me to tak trapilo holt sejv mam jenom jeden, ale zajima me jestli je to BUG nebo normal (pripadne kdy se odemkne moznost kupovat property v tyhle lokaci). Jestli je to BUG tak jak ho obejit ?? Klidne i nejakym cheatem nebo upravou sejvu... nasel jsem cheat co odemkne vsechno ale to zase nehci pouzivat... hlavne doufam ze v dalsich lokacich uz to bude fungovat prece jenom by byl opruz jezdit pres celou mapu jenom kvuli sejvum :-D (ale da se to).

P.S.
Tagy byla pekna pruda najit a ten zisk z toho nic moc... co si o tom myslite ?
ghuul
First Blood

Odeslat příspěvekod Kopix357 5. 9. 2005 20:49

No musis cekat az budes delat mise přimo v san fieru az je budes delat melo by to jit jestli ne tak to je bug a las venturas to bude stejny :lol:
Kopix357
First Blood

Odeslat příspěvekod ghuul 5. 9. 2005 21:39

No mise v San Fierro už samozřejmě dělám.... navíc mi chybí už jen asi jedna pro Woozieho a jedna pro Zera, takže funking BUG... no jo no... tak se nepodělám, akorát budu jezdit sejvovat trochu dál a bude to napínavější :-D. V každým případě na to určitě bude nějakej cheat, když jsou schopný unlocknout celou gamesu tak by měly jít i samostatně mise si tipuju... Hlavně doufám že se mi vůbec Ventura unlockne !!
ghuul
First Blood

Odeslat příspěvekod ghuul 6. 9. 2005 19:21

Tak je to snad OK v poušti baráky můžu koupit....
ghuul
First Blood