PROBLÉM S WINDOWS MEDIA PLAYER

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 25. 8. 2005 16:26

Mám problém s WMP. Od doby, co jsem nainstaloval DIVX kodek mi všechny *.WMV videa běží "divně". Vypadaj jako kdyby ste osolili televizi na maximální jas a k tomu pořádně vokouřili barvy. Zkoušel jsem DIVX i odinstalovat, ale to problém neřeší. Stalo se někomu ? Je nějaký RADORADIČPORADA ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 25. 8. 2005 16:33

Zkus stáhnout kodeky ze stránek Microsoftu, taky jsem byl nucen dnes k tomuto kroku přistoupit, abych vůbec viděl některá videa, která nahrávám na Doupě. Docela to pomůže, ale není to jisté.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 25. 8. 2005 17:30

Nepomáhá. Teď jsem zjistil, že se jedná o všechny videa, co přehrávám ve WMP. Všechno ostatní se dá přehrát v něčem jinym, ale *.wmv ne. Chtěl jsem udělat obrázek toho videa, aby ste měli lepší představu, ale video přes PRINTSCREEN negrabnu. Jen černou obrazovku...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod actionMike 25. 8. 2005 17:47

Mám uplně ten samý problém, někteří říkají že to je verzí ovladače grafiky ale podle mě ne. :roll:
actionMike
First Blood

Odeslat příspěvekod shadowPCT 25. 8. 2005 18:55

Tak instalni BSPlayer, jestli nemáš...

http://www.bsplayer.org/

Ten *.wmv samozřejmě taky přehrává a já osobně neznám lepší a chytřejší přehrávač...

Pokud chceš zůstat u WMP, tak máš poslední verzi 10? Ta už je celkem snesitelná...

Nejlepší codec-pack je Codec Pack All in 1

je http://www.codecpack.com/allin1.php
Faith manages.
shadowPCT
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2005 05:09

Já mám doma nainstalovaný pouze kodek All in one,sem tam ho převalím novější verzí a ještě se mi nestalo,ža bych měl s něčím problémy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod mareq 27. 8. 2005 19:34

Taky tak, zkus odinstalovat všechny kodeky a nacpat tam AllIn1...
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
First Blood