San Andreas - nemůžu dál

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Koblih 19. 7. 2005 23:14

Hraju to uz nejakou dobu,po udeleni pilotni licence jsem splnil vsechny ukoly co jsem mohl az na jeden...Je to primo na letisti,kdym mate dohnat na motorce rozjizdejici se letado...Ikdyz staci jen zrychlovat,letadlo mi pokazde uleti a pak MISSION FAILED...Je to chyba ve hre nebo delam neco spatne? :)
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 7. 2005 09:08

Koblih píše:Hraju to uz nejakou dobu,po udeleni pilotni licence jsem splnil vsechny ukoly co jsem mohl az na jeden...Je to primo na letisti,kdym mate dohnat na motorce rozjizdejici se letado...Ikdyz staci jen zrychlovat,letadlo mi pokazde uleti a pak MISSION FAILED...Je to chyba ve hre nebo delam neco spatne? :)



Zajdi na http://www.gta-sa.org, tam je forum a tam ti to někdo řekne jak dál (protože já tam ještě nejsem)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 7. 2005 11:58

Když pořád pojedeš rovně za tím letadlem a do žádného barelu nenarazíš nebo do těch slámových balíku co vypouští letadlo tak to dáš
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axel Coon 20. 7. 2005 18:13

Jed kousililililinek vedle toho vjezdu do letadla hned od zacatku, pak to tam jenom strhni a je to alles
ABF forever
Axel Coon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 24. 7. 2005 14:47

Tak diky za rady,ale at delam cokoliv tak to letadlo uleti...Pokud ty auta objedu zprava,tak nemam sanci vubec. Pokud pojedu tesne kolem tech cajtu tak se docela problizim,ale porad je mezi mnou a letadlem vzdalenost o delce minimalne jednoho autobusu :(
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 24. 7. 2005 15:38

Tak takhle to vypadá.Bliz se dostat nedokazu

Obrázek
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Srbino 24. 7. 2005 20:48

Já mám uplne stejné problémy :| Už jsem byl od něho kousek ale vždy uletí.Kazí to dojem ze hry :cry:
Srbino
First Blood

Odeslat příspěvekod kangz 25. 7. 2005 07:52

Uz som tu misiu presie, no problem - len je nutne vystartovat hned, na nic necakat, na nikoho nestrielat, len ist "plnou parou vpred" a do nicoho nenarazit. Urcite to nie je chyba v hre.... :D
kangz
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Srbino 25. 7. 2005 09:11

No to jsi nejsem jisty.Už jsem to zkoušel snad 1000 krat.Furt to samé.Když to rozjedu ze začátku tak už se k němu dostávám ale jak u magora se mi to začne sekat a je to(MISION FILED)Letadlo totálně zrychlí.
Srbino
First Blood

Odeslat příspěvekod Srbino 25. 7. 2005 09:14

Ale když jsem to zkoušel po 13sté tak už jsem se k němu dostával.
Srbino
First Blood

Odeslat příspěvekod Koblih 25. 7. 2005 19:38

No jakoze zrusim to video pred misi a okamzite jedu a nedostal jsem se bliz nez jak jsem vam ukazal na te fotce...Fakt nevim co s tim. Jine nabidky na mise nemam,takze jsem s tou hrou asi skoncil :shock:
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen 25. 7. 2005 19:58

Mel jsem pred par dny stejny problem, nastesti jsem nasel "reseni", pokud se to tak da nazvat.
Ono totiz ta mise je nesplnitelna pokud se hra jen minimalne trha ( nebo spis jede pomalejc, protoze me se netrhala ), z toho co sem vycetl na forech je na slabych masinach spolu jeste s jednou misi ke konci neudelatelna.
Takze bud posli nekomu save, nebo stahni vsechny mozny graficky nastaveni na minimum a zkus znova.
Ja po stahnuti rozliseni ten rozdil poznal hned a letadlo jsem dohnal v klidu snad napodruhy.
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 25. 7. 2005 20:12

Po snizeni rozliseni na 640x480x16 a vypnuti vsech detailu a dohlednosti to vypada takhle:

Obrázek

Podle me se nic moc nezlepsilo

P4 1,4 GHz
256 MB RAM
FX 5700 256 MB RAM
ASUS P4B-M

Jinak si uz ani nevzpominam,kdy jsem hral naposledy nejakou hru uplne plynule
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen 26. 7. 2005 01:00

No to je blby
Predpokladam ze bike skill mas na maximu? ( vetsi skill zvetsuje tvoji rychlost )
Toz kazdopadne pokud chces, muzes mi poslat na prekt@centrum.cz svuj save a ja ti tu misi prejdu
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 26. 7. 2005 02:11

ot: to se hraje jen z DVD? Nejde to nejak udelat kdyz mam jen CD mechaniku? :(
tOplOaDer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků