Jakou hru pro tři na jednom pc byste doporučily?

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2005 08:29

Tak jsem si stáhnul Bulánky,abych se mohl zapojit do diskuze.Zítra dám vědět svůj názor :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Taucher 20. 7. 2005 08:54

kdyby ses naucil jeden z dilu homam tak mas o zabavu vystarano na hoodne dlouho. pokud se ti treba trojka zda moc koplikovana, tak se se vsema co chcete hrat naucte homam 2, je to o nej co na jedno kompu muzes hrat!
Taucher
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 7. 2005 09:06

...někdy mě tak napadá, zda-li na druhé straně skla sedí člověk nebo nějaký stroj, který generuje text...co to je za prasárnu (předešlí příspěvěk - Taucher), nemá to žádnou diakritiku, věty, potažmo slova, jen tak ledabyle poskládané. Běs, abych si vzal slovník!

KULTURA PROJEVU, co? Nic?!
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2005 09:45

Máti učí češtinu a takhle se prý projevuje psaní smsek v praxi.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 20. 7. 2005 10:12

dr.miša";[quote="deadth.knight.cz píše:bulánci sou skvělý, zkus červy, teď nedávno to bylo na freehráche/quote]

Jistě že znám Bulánci, ale je to vážně běs, vůbec!,/quote]

No to jo...to jsou pytle s pískem a střílí po sobě...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Birkov 20. 7. 2005 10:33

Proboha, ty ses musel snad Homm učit? Tu hru nevylučuji kvůli obtížnosti, protože ta tam žádná není... Ale prostě o ni není zájem...

Jinak pro ostatní doporučuju starší ale dokonalou hru future cop, bohužel je to jen pro dva.
Birkov
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 7. 2005 10:37

jezek píše:Máti učí češtinu a takhle se prý projevuje psaní smsek v praxi. /quote]

Jen se obávám, aby takovíto DEGENERÁTI nerozšiřovali své řady.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2005 10:40

Pozdě,invaze už začala.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 7. 2005 10:42

Birkov píše:Proboha, ty ses musel snad Homm učit? Tu hru nevylučuji kvůli obtížnosti, protože ta tam žádná není... Ale prostě o ni není zájem...

Jinak pro ostatní doporučuju starší ale dokonalou hru future cop, bohužel je to jen pro dva.j/quote]

Úplně se mi vypařila s hlavy, tahleta hra. Jasně že Future Cop. Zahrál jsem na PSX a vůbec nebyla špatná, v tu dobu celkem zajímavé pojetí. Dost jsem zahrál s kamarádem multiplayer (jeden s mála, vesměs se mi nějak multiplayery nezdají)
Naposledy upravil dr.miša dne 20. 7. 2005 12:59, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Taucher 20. 7. 2005 12:25

Tak sorry. (že sem tu vůbec něco psal;-I ) spíš než z SMSek je to z chatu. Bylo to narychlo, ale tak hustou reakci jsem nečekal.

2Birkov: No nevím, myslíš že každej kdo k té hře sedne poprvé, hned umí bojový systém, potažmo systém kouzel? Myslel jsem, že patříš mezi ty, co heroes zavrhují, když je hned na začátku vylučuješ. Sorry teda.
Taucher
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2005 12:49

>to Taucher
Neber si to tak.U mne je to postižení způsobené zrovna mou matkou.U nás doma se vždycky mluvilo spisovně a nikdy ne sprostě.V tomhle směru mám problémy i se svou ženou a naopak :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Birkov 20. 7. 2005 13:22

Právě, že mě homm celkem baví, problém je v přátelích...
Birkov
First Blood

Odeslat příspěvekod Taucher 20. 7. 2005 13:30

No v přátelích mám taky problém, když už někdo heroes umí, tak nikdy nemáme dostatek času hru hrát. Takže se pak jedna mapa natáhne i na měsíc. A navíc to někteří ještě dostatečně neumí.
Taucher
First Blood

Odeslat příspěvekod the-GURU-man 20. 7. 2005 14:48

Tremor 3
alebo
Duel 6
------METAL---FOREVER------
the-GURU-man
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 20. 7. 2005 19:49

Zklidněte tu rozpravu, trochu se to odchýlilo od tématu.

2gree.n: Odpusť si laskavě prohlášení typu "hra XXX je nejlepší a ten, kdo to neuzná, tak ji neumí hrát, resp. je naprostej @#$%^".

2all:

http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=4
xgandalf
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka