Jakou myšku preferujete na 3D hry??

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 22. 8. 2005 09:31

já jsem maximálně spokojen z touto:

Razer RZD-1600S Diamondback Magma ... 1250,-

Obrázek

zkoušel jsem i konkurenci v podobě MX518 ale ta se mi držela špatně ... chce si to zkusit co komu sedne jinak po technický stránce jsou ty myši vyrovnaný .... až na zlatej USB u Razeru :mrgreen:
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 8. 2005 09:45

ja 3d hry hral na obyc mysce za 200kc a daval jsem vsem na ***...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 8. 2005 10:14

Mě ta moje poslední stála 280kč :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 8. 2005 17:00

jeste predtim jsem vsechny drtil s myskou za 60kc... super mysky, to je jen rozmazlenost...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 8. 2005 20:35

taky si říkám co lidi blbnou s těma drahýma myškama...to snad poznají jen profesionální hráči z progamingu v čem je rozdíl jinak na normalni singleplayer ti stačí myška za 200 :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 8. 2005 20:48

To máš stejný jak s balenou vodou. Ta z vodovodu je taky pitná, ale firmy který prodávají balenou vodu budou vždycky tvrdit, že jedině jejich voda je nezávadná a navíc ještě léčivá a přitom mezi balenou a z vodovodu není rozdíl.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 22. 8. 2005 21:20

no pánové viditelně nevíte o čem mluvíte .. sám jsem přešel z normální myši za 500,- (asi 800Dpi) na toho razora 1600DPI za 1250,- a je to rozdíl jako brno ...chvíly jsem si zvykal ale hned se hraje líp je to rychlý přesný ... když si sednu k druhému PC vybaveného mou starou myší oprvadu nevěřícně zírám na to jak je pomalá nepřesná a vůbec už bych jí ani nepoužil ....

takže rozdíl je to nebetyčný a ten co tvrdí že ne neví o čem mluví ... rozdíl ve hrách je a to markantní sám jsem si to vyzkoušel ano dávval jsem lidi i se starou myší ale s novou jsem ještě lepší :)

BTW: fakt je že platí I se super myší zůstane špatný hráč špatným hráčem....

mohu jen dodta že 1300,- za myš není hodně peněz za to co ta myš umí a nabízí přece jenom se nekupuje každý den ... ;)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 8. 2005 05:18

Na tom taky něco bude.Je to stejné,jako s tím trackballem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 27. 8. 2005 19:49

Heady píše:mareq: to akoze rozsrobujem, otvorim a vyberiem kus kovu ci co ??
chcelo by to nejako vysvetlit alebo presnejsie popisat, pls

Odšroubuješ 3 šroubky, rozebereš myšku (bacha, spodní a horní díl jsou spojený drátkem), najdeš tam přišroubovaný železo, to vyndáš a dáš ji zase do kupy. Bude o něco lehčí.
Ale přijdeš o záruku!!!
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reifik 10. 9. 2005 13:25

Mám tohohle hlodavce Logitech MouseMan Dual Optical se
dvěma senzory už pomalu čtvrtý rok a je stále perfektní,neměnil bych-zatím
reifik
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků