Jakou myšku preferujete na 3D hry??

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pantomim 18. 6. 2005 21:09

Rád by si koupil novou myšku na paření. Counter Strike-source vyžaduje velice přesnou sřelbu... za každé malé zaváhání se platí přepínáním do spectator mode(:

Zde pište vaše připomínky nebo zkušenosti s vaší MOUSE :lol:
pantomim
First Blood

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 16:29

Mno, vyzkoušel jsem všechny (skoro) MXky: MX510, MX518, MX700, MX1000. No, pokud chceš myš s drátem, tak ber tu MX510, ta se mi z nich zdá nejlepší, MX518 je sice "gaming" ale jaksi mi nesedí. V netc@fe tady u nás mají u dvou PC MX1000, ta je výborná, tu bych ti doporučil pokud chceš bezdrát, jinak já mám doma MX700 a taky je super. Těžký rozhodování, co?
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pantomim 26. 6. 2005 19:04

Super...díky za příspěvek dal jsem na tvou radu ..logitech mx510byla pro mne jasnou volbou- poměr cena výkon..takže Dík MOC.

PS:Maximální spokojenost.. O takových had shotech se mi s mojí genius za za (kilo) jen zdálo..SUPER!
pantomim
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 31. 7. 2005 14:41

není nad starý dobrý LOGITECH TRACKMAN MARBLE :-) Mám ho už 7 let a nedám na něj dopustit. Někteří tvrdí že s trackballama se nedají FPS hry hrát, ale je to blbost. Říkají to jenom proto, protože nikdy trackball v ruce neměli. :)
Obrázek
Naposledy upravil Eso Rimmer dne 5. 8. 2005 01:26, celkově upraveno 1
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 4. 8. 2005 22:22

pre mna su mysi seria MX moc tazke a nesedia mi do ruky - nemam si kam dat prstenik !!
velka konkurencia MX mysi je Intelli Mouse Explorer 4.0 od Microsoftu !!
9000 snimok za sekundu !! uz ju mam 2 roky a zatial mi optika ani raz nezblbla...
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SystemSecurity 6. 8. 2005 20:01

Eso Rimmer píše:není nad starý dobrý LOGITECH TRACKMAN MARBLE :-) Mám ho už 7 let a nedám na něj dopustit. Někteří tvrdí že s trackballama se nedají FPS hry hrát, ale je to blbost. Říkají to jenom proto, protože nikdy trackball v ruce neměli. :)i/quote]

ESO ty jsi těžkej podivín :-)

BTW:nehrál jsi nějakej čas Enemy Territory?? Tam se jeden hráč jmenoval ESO==RIMMER==ESO

Nedávno jsem si koupil MX518 a řekl bych že je skvělá, jen mi bohužel moc nepasuje do ruky----> což je u myší priorita.
This world(war) sucks! :-)
SystemSecurity
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 6. 8. 2005 20:12

ee, nehrál, ale jednu dobu jsem po netu hrával CS 1.1-1.3. Občas si taky zahraju UT2004. Na ten trackball jsem narazil u taťky v práci, když jsem ještě neměl počítač a hrával jsem tam na P133 s 21" monitorem warcraft 2 v 640x480. :) A ten trackball se mi tak zalíbil, že když jsem měl dostat asi za rok počítač, tak jsem chtěl trackball, jenže nějak nebyl k sehnání, nebo byl drahej a tak koupili nějakou obyč myš a vyměnili ji za tenhle trackball co měli v práci. Myslím, že to byla dobrá výměna, trackball který tehdy mohl stát třeba 1600kč za obyč myš za 300kč. :) Ale fakt na něj nedám dopustit. Zatímco optické myši jsou na trhu tak 3 roky, tak já měl optický trackball ještě o 4 roky dřív. :)) Navíc s ním nehrozí že by nějak vynechával na některých površích jako to někdy dělají myši. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johnny Rambo 8. 8. 2005 13:13

hraju csko 1.6 s Trust Ami mouse 250S Optical
Johnny Rambo
First Blood

Odeslat příspěvekod mareq 9. 8. 2005 23:37

Heady: Z těch MX se dá vyndat závaží, pak už tak těžký nejsou ;) A microsoftí zase nesedí vůbec v ruce mě... Jedině Logitech! :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 10. 8. 2005 00:58

mareq: to akoze rozsrobujem, otvorim a vyberiem kus kovu ci co ??
chcelo by to nejako vysvetlit alebo presnejsie popisat, pls
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 8. 2005 05:08

Mi je to úplně jedno.Ani nevím,co mám teď doma u kompu.Ale musím se zastat Eso Rimmera.U kámoše jsem zkoušel trackball a taky mi to dost sedělo,ale chtělo by to delší testování.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 8. 2005 07:51

Já mám optickou myš A4tech GreatEye,má to 2 kolečka jsem s tím spokojenej.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 8. 2005 09:52

DUALSHOCK2 :-)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 19. 8. 2005 10:38

jezek píše:Mi je to úplně jedno.Ani nevím,co mám teď doma u kompu.Ale musím se zastat Eso Rimmera.U kámoše jsem zkoušel trackball a taky mi to dost sedělo,ale chtělo by to delší testování.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 8. 2005 05:10

No u nás v práci už ho jeden chlap měl.A ještě se mu podle tvaru myši trochu zkřivily prsty.Děláme s myší 8 hodin denně a když si zapomněl procvičit prsty,tak je kolem oběda nemohl narovnat a ruka mu pořád držela tvar myši.
Ale zpátky,je fakt,že pokud Ti myš sedne,tak si na ní zvykneš.Osobně jsem doma i v práci měl několik myší a zatím jsem byl vždycky spokojený.Ale nesnesl bych krysu,která nemá aspoň 4 tlačítka a 2 kolečka.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků