Ukradený steam

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bernash 15. 5. 2022 12:43

Zdravím potřebuji pomoc.
Byl mi ukraden Steam, ale to tak, že můj email již neexistuje a bohužel vidím, že ověřovací kód prý lze poslat na i********@r******.r* což vůbec není moje :-D ale nejspíš nějakého Rusa.
Dokázal by mi někdo pomoc. Co s tím, kam napsat atd?
Děkuji
bernash
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2022 15:26

Buď rád, že tě neznásilnili a nezabili, to je také jejich oblíbené. :D

Napiš případně na podporu.
https://help.steampowered.com/en/wizard ... ountStolen
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bernash 20. 5. 2022 14:46

to naštěstí ne :-D napsat na podporu úplně nejde :-D samé klikání a k prdu :-D teď jsem našel 2 emaily konečně. Myslíš, že mohu napsat tam?

Please try adding "support@steampowered.com" and "noreply@steampowered.com" to your contacts or trusted senders list within your email client and attempt to re-verify your email address.
bernash
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 5. 2022 14:59

No na noreply bych fakt nepsal :-D

Zkus ten support. Nicméně čekal bych, že tohle skutečně bude nějak automatizované. Asi se to děje v jednom kuse. Tím proklikáváním se ničeho nedobereš?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KoXz 18. 10. 2022 22:34

To se stava lidem "bezne".. I me se to kdysi stalo.. Napis na podporu, napis na jakem emailu jsi mel ucet a jake jsi pouzival heslo a oni ti ucet vratej.. A pak si to hned zabezpec. Doporucuju steam guard do mobilu (2faz. overovani) a mas klid
KoXz
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků