Potřeboval bych pomoct s názvem hry z dětství:)

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _Malta_ 11. 5. 2022 20:30

Ahoj, jen bych chtěl upozornit, že tento dotaz bude trochu matoucí, ale doufám, že se najde někdo, kdo na tento dotaz úspěšně zodpoví:)

Takže, jak jste si mohli podle názvu jistě všimnout, hledám hru z mého dětství, kterou jsem hrál poměrně často, bohužel se nám rozbil počítač, takže všechny stopy o této hře jsou..... pryč. Navíc si vše pamatuji decentně matně, takže nevím vše. Děkuji za pochopení.

Takže... jdem na samotnou hru, tu jsem hrál na pc, jak jsem již zmiňoval. Byla to FPS singleplayerová, válečná střílečka s příběhem tipuji. Grafika byla pro mě v té době dechberoucí, ovšem v dnešní době nevím, jak by obstála. Hrál jsem ji v mým mladších letech (je mi 16), takže rok, kdy jsem ji hrál tipuji na něco po 2012-2015, nevím přesně.
Teď příběh..... pamatuji si, že hra, tedy intro hry začalo tak, že byl pohled na zšedivělou vodu, a v povzdálí byl jakýsi les, trochu tmavší. Najednou přilétlo letadlo, to se otočilo o pár stupňů a svým křídlem jemně drhlo o vodu, mezitím střílelo do vody.... matoucí, že? Ano, ale takto si to pamatuji. Myslím, že tam byl další letoun nalevo na obrazovce, to si ovšem nejsem jist.
A teď jsme byli in-game... viděl jsem, jak jsme se ocitli nedaleko rozpůleného letadla, zevnitř bylo modré, kde seděli cca 3další vojáci. (Hra byla zasazena v moderní době) Byli jsme na kraji lesa a následně jsme sami šli po takovém potůčku, kde jsme viděli mezeru mezi 2 řekl bych skálami a ta mezera byla zasypaná kamením(cca 2metry podle výšky postavy), po tom jsme pak vyšli(vyskákali...PS bylo to pro mé malé já obtížné) a najednou jsme viděli rozbořenou, plameny zalehlou a zčernalou vesnici. Vím, že tam bylo spíše jen pár baráku a my jsme šli přesným středem.. takovou cestičkou a najednou výbuch, nevím jestli z oblak, nebo jestli to byla mina, každopádně nás to zasáhlo. Najednou se ozvala vysílačka, v ní žena, která se nás pravděpodobně ptala, jestli jsme v pořádku, mi ji odpověděli. Nakonec jsme se zvedli a pokračovali v cestě.
Dál si nepamatuji, jestli se to, co popíši teď objevilo hned, po té vesnici, nebo až po nějaké době.
Každopádně.... další výstřižek ze hry, který jsi pamatuji, byl, jak jsem byl v již prosvětlené a výrazné krajině u pláže, menší vyvýšenině(takového kopečku, cesta vedla dolu), pořád u lesa, kde byl 1 dům, kde byl jeep, do kterého jsme si mohli vlézt a popřípadě střílet z kulometu, který se nacházel na střeše(podobný jako ten, který je ve Far cry 3, ovšem trochu delší). Ve hře vím, že jsem používal dvouhlavňovou brokovnici, luk(nebo kuši), kulomet, ale pamatuji si jak jsem vojáky bil i pouze pěstmi.
U pláže se rozprostíralo velké moře, kde byli 2 malinké ostrůvku(měli pouze pár kroků), vím, že vás bez problému mohl sežrat žralok... v mých letech dost horror, když k vám připlouval a otevřel svou zubatou pusu).
Ovšem jeep nebyl jediný dopravní prostředek... pamatuji si tank, s 6ti koly( myslím, že mohl i do vody, ale nejsem si jist). Nakonec, co si pamatuji bylo, jak jsem nedaleko té pláže naskočil do vrtulníku a odletěli( myslím, že to bylo součástí mise). A to je vše. Nebyl jsem v té době žádný skiller... vše mi v této hře dělalo problém a ani jsem si nedokázal uložit hru, proto si tuto misi pamatuji( hrál jsem ji pořád dokola, ale to i need for speedy :)

Tohle byl asi můj nejlepší popis té hry a trochu z gameplaye, pořád mi ta hra vrtá v hlavě a co to vůbec bylo. Mám to trochu zamlžené, ale to, co zde nyní popisuji mám vypálené v mozku jako CD. Budu rád za jakýkoliv tipy, rozhodně pište a já si je rád přečtu.
Moc děkuji, že jste tu byli doteď a přeji hezký den...
_Malta_
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 5. 2022 22:31

Nikdy nepochopím, jak někdo může zapomenout název hry :-D Mně to nic neříká, navíc to na mě bude asi moc nové. A bylo to tedy lineární nebo open world?

Zkus se zeptat taky na databázi her.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků