volant T150 Thrustmaster - zpoždění reakcí

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod grodyl 3. 1. 2022 20:51

Zdravím, poradí někdo ohledně potíží s volantem T150 Thrustmaster.
Dle dopor. postupů na ytb nainstalovány drivery, firmware aktuální, připojen volant, zde při nastavování všechno funguje. V hře Forza 4 reakce na pedály dobrá, ale volant reaguje se zpožděním asi 2 sekundy - t.j.nehratelné, v hře jsem zkoušel různé nastavení, ale je to pořád stejné. Zkoušeno i NFS HP, problém je ten samý. Forza je pod účtem Microsoft, NFS pod Origin, nevím jestli to hraje roli. Díky.
grodyl
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 1. 2022 22:37

2 sekundy je dost. :D Horizon 4 není pro volanty stavěný. Co zkusit něco normálního a podle toho to vzít? Jaké hry tam ještě máš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grodyl 4. 1. 2022 18:27

No další závodní hry zatím nemáme, volant dostaly děti pod stromeček....
grodyl
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2022 20:12

Asi je to normální, ale moc jiných lidí si nestěžuje.
https://www.reddit.com/r/forza/comments ... ng_with_a/

Ale asi i ta Forza by měla jet, jen neznám ten trik.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grodyl 4. 1. 2022 21:11

Díky za reakci, než jsem volant koupil, tak jsem pečlivě studoval, že to funguje bez problémů..
grodyl
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2022 21:20

V kalibrování volantu ve Windows, kde jdou vidět data z jednotlivých os, je to taky zpožděný?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grodyl 5. 1. 2022 18:33

Ve W10 při kalibraci reaguje ihned.
grodyl
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků