Poraďte prosím s placenou verzí minecraftu

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Romi79 10. 8. 2017 19:51

Zdravím vás, dcera má stažený minecraft a hraje demoverzi, ale jde jí to pouze 2 dny a pak musí hrát od začátku, vše co získala, ztratí. Proto by si přála placenou verzi. Na netu umím platit pouze přes internetbanking české spořitelny. Taková možnost tam není. Poradí mi někdo, co dělat? Předem velký dík :-)
Romi79
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2017 19:54

Oni neumí karty?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi79 10. 8. 2017 19:56

Neumí :(
Romi79
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2017 19:59

OMG :D S tou PC verzí to je vždy horší, protože konzolová je normálně v krabici kdekoli.

A jak se má teda u nich zaplatit?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi79 10. 8. 2017 20:28

No jako třeba když platím antivir do pc ;), přijde mi na meil číslo účtu, zaplatím přes internet.bankovnictví a je to :)
Romi79
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2017 13:59

Jsem to myslel tak, co oni nabízí. Na účet je to zajímavé, ale viděl jsem to max na pár našich eshopech, i když jsem to nepoužíval moc. Ale je mi záhadou, čím se u nich platí, když karty neumí a na účet to nejde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beznick 11. 8. 2017 23:03

Kartou se u nich samozřejmě platit dá. Viz screen: https://ctrlv.cz/9XBr
Plejáda možností - kartou, paypal, paysafecard, ... Absolutně nechápu pointu problému.
beznick
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2017 20:15

Jsem si říkal, že by to byla divná firma, kdyby nešlo platit kartou :D OK, tak tak je to v pořádku. Má tam vše potřebné. Jen BTC tam není :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichalRychly 15. 8. 2017 03:39

Problém bude v tom, že pán není až tak zběhnutej v dnešním moderním světě a neumí platit kartou ale pouze převodem. Jelikož to je zahraniční společnost, převod tam nemají.

Romi79: Kartou lze platit tak, že opíšete čísla z přední strany, měsíc a rok expirace a ze zádu 3 místní kód (poslední 3 čísla). https://ctrlv.cz/Im4k .
A klíč si můžete zakoupit i u CZ obchodníků - https://hry-pro-pc.heureka.cz/minecraft/ .
GL - Hodně štěstí!
MichalRychly
First Blood

Odeslat příspěvekod m.kv 18. 8. 2017 19:11

Snad se zakladatel nebude zlobit, že mu vlezu do vlákna.
Jaký je rozdíl mezi Minecraft pro PC za cca. 700,- a Minecraft Windows 10 Edition za cca. 70,-?
m.kv
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 8. 2017 19:14

Nějaká ořezaná verze a určitě ji nechceš.

Minecraft: Windows 10 Edition is an adaptation of Minecraft Pocket Edition to run on the universal Windows 10 platform. It contains the same features as in Pocket Edition with a few additions, and is also capable of running on devices such as the HoloLens
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 18. 8. 2017 19:22

Díky. Chce jí synek, tak ať nešlápnu vedle. 700,- není zas tak moc, takže je rozhodnuto
m.kv
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 8. 2017 19:55

Hlavně Minecraft je jedna z nejlepších her vůbec. To je dobrá investice do synka, protože něco opravdu dělá a ne jako u většiny her.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestis_pestis 21. 1. 2020 10:20

Zkusím zde, bez nového vlákna.
Syn(11) si přeje hru minecraft - nastudoval jsem, že asi tuhle:
https://hry-pro-pc.heureka.cz/minecraft/#

a neustále básní o dinosauřím módu asi o tomhle:
https://www.curseforge.com/minecraft/mc ... rassicraft

Můj dotaz je: pokud zakupím oficiální minecraft, půjde tam "doinstalovat" (návod si přečtu) ten dinosauří mód, protože u něj je napsané, " This mod requires Minecraft 1.12.2 or 1.11.2.", ale prodejci licencí se o verzi nezmiňují a tuším, že se hra stále vyvíjí... tak jestli to bude fungovat.
Děkuji za odpověď.

PC: WIN10 + hardwarové požadavky dostatečné (kdyžtak dodám, kdyby to bylo důležité)
pestis_pestis
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2020 14:15

To vypadá OK.

U toho módu to bude asi také fungovat, ale možná bych zkusil to koupit přes MC store. Je v něm snad i ten mód. Pokud tam není, tak jedině zkusit.

Hraju základ a občas jen vemu nějaké věci free ze store, tak přesnou situaci neznám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků