STEAM vrácení platby

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hit.man 31. 1. 2015 23:05

Ahojte, chtěl jsem si koupit hru v předobjednávce na steamu. Zadal jsem platbu přes kartu a za hodinku jsem našel lepší cenu jinde. Dal jsem zrušit platbu na steamu a peníze se mi vrátili do virtuální peněženky. Jak mám udělat to, aby se mi vrátili peníze na účet?

Díky za rady
hit.man
First Blood

Odeslat příspěvekod turkish007 2. 2. 2015 21:18

Zpátky na účet by to jít vrátit už nemělo. Budeš muset ty peníze vrazit do něčeho jiného na steamu nebo oželet lepší cenu a znovu koupit. Bohužel.
Gaming PC [i7-8700K, GTX 1080 8GB, 16GB DDR4, 500GB SSD, 1TB HDD]
Notebook Lenovo Y500
iPhone 6S 64GB
turkish007
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hit.man 3. 2. 2015 06:55

Hm super já si to myslel a mají to určitě i v podmínkách že?
hit.man
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 2. 2015 07:00

virtualne peniaze si nechas na steame a casom si nieco kupis
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hit.man 3. 2. 2015 11:11

To je stejne postaveny na hlavu. Ja si hry uz moc nekupuji, protoze nemam cas na hrani. Sem udelal chybu a nejde zvratit to je strasne jednostrany ze steamu. Musim tam napsat, protoze mit tam 1700 ulozeny dalsich 5 let se mi nechce navíc sem to tam hledal jak to zvratit a nic nemuzu najit.
hit.man
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 3. 2. 2015 15:36

Vitej v dobach digitalni distribuce, kde je zakaznik jen loutka která nezmuze skoro nic. A to bud rad ze ti aspoň ty peníze pripsali zpet na ucet, kdybys to neudelal hned zrejme bys o ne prisel, bez jakekoliv moznosti to nejak resit. Ale lidem to zrejme nevadi, dle toho jak dnes každý digitalni distribuci obhajuje.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hit.man 3. 2. 2015 21:53

To přece nemůžou si nechat peníze v jejich systému a donutit mě je tam utratit? Já se marně pokouším na jejich steam supportu nějak domoct odpovědi, ale bez výsledku.
hit.man
First Blood

Odeslat příspěvekod SPY 3. 2. 2015 21:58

Predobjednavat ... a jeste k tomu digitalni hru, dobre ti tak ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 2. 2015 22:10

Můžeš bejt rád, že ti to vůbec vzali zpátky. To přeci vůbec nemuseli.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 2. 2015 23:29

Přesně tak, vůbec nemuseli ty peníze vracet... Mohli říct, že hra je aktivovaná a plně funkční, oni svou část smlouvy splnili.

Jinak k té digitální distribuci - pokud doneseš účtenku a hru do kamenného obchodu, taky ji nemusí vůbec vzít. A pochybuju, že ti dají jen tak peníze - pokud budou mít dostatečně dobrou vůli, nabídnou ti, ať si vybereš něco jiného v té hodnotě.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 2. 2015 23:37

hit.man píše:protoze mit tam 1700 ulozeny dalsich 5 let se mi nechce

neboj,bude cierny piatok a 1700 zmizne len taky fukot :-)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 2. 2015 14:15

Jak uz rekli kolegove nahore. Nevim, proc se rozcilujes, kdyz bys v kamennem obchode dopadl s nejvetsi pravdepodobnosti uplne stejne nebo hur.

flash: Digitalni distribuce ma sve mouchy (viz treba nedavne ruseni her u Ubisoftu, odstranovani hudby z her kvuli licencim (GTA) nebo urcite riziko krachu), ale ja bych stejne digitalni distribuci nejradsi resil vse a cim driv, tim lip.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 2. 2015 15:11

Já mám rád i krabičky, ale upřímně - pokud má hra Steam a krabičku, je to pro mě úplně nejlepší.

A jinak s tím UbiSoftem - šlo tam o kradené klíče, které někdo podvodem vytáhl z Originu. Nedivím se, že to blokli, spíš by to ale mělo být takové varování pro všechny, že mají kupovat z normální, oficiální distribuce, ne od pochybných překupníků.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 4. 2. 2015 21:04

U digi distribuce vidim jen jednu vyhodu, obvzlast u konzoli, nehuntuje mechaniku a rapidne prodlouzi zivotnost konzole. Na PC mi je k nicemu, bylo to lepsi bez ni, bohužel nemam jinou moznost nez ji využívat taky, spousta her v krabicce vůbec neexistuje.

Jinak v kamenem obchode s hrami je to presne tak jak Ertefol popisuje (v jednom pracuju). Obvykle u jiz aktivovavane hry neprichazi jakakoliv reklamace v úvahu. Pokud je hra ještě zabalena a nikdo ji neaktivoval, lze ji celkem bez problemu vymenit za jinou v dane cenne, ovšem taky zalezi na tom jak je to dlouho co ji dotycny kupoval. Jenze tohle není problém obchodu, tohle je problém aktivace, pokud ji zakaznik pouzije, presne v tu samou chvili krabičku se hrou znehodnoti na nulu. Drive to takhle nebylo, celkem bez problemu jsme kolikrat vratily i peníze třeba cloveku co mel slaby pocitac a hra mu proste nejela, protože si ji snadno mohl koupit někdo jiny. U her na konzole je zatím situace uplne jina, tam se podobne pripady resit daji, protože tam zadne aktivace nejsou.
proste tohle je problém dnesni podelane digitalni doby, jestli to takhle ještě par let pujde dal, budu bez práce:(
Naposledy upravil flash789 dne 4. 2. 2015 21:20, celkově upraveno 2
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 2. 2015 21:08

Já teda upřímně nevidím nevýhody té digitální distribuce, maximálně nemožnost přeprodání, což mě upřímně ale moc netrápí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků