Pocení

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod adamskalda 24. 10. 2014 20:49

Mám, problém, u počítače se mi hrozně potí ruka. Nedržím totiž myš jen prsty, ale mám na ní položenou celou dlaň. Je to nepříjemné a navíc mi myš klouže. Nevíte co s tím? Napadlo mě tam něco nalepit. Jenže nevím co. Díky za odpovědi.
adamskalda
First Blood

Odeslat příspěvekod MgX 24. 10. 2014 21:12

To máš díky nervozitě, protože chceš vyhrát :-)

Existovaly myši s „mikroventilátorem“, jestli si dobře vzpomínám, ale efekt asi nebude výrazný. Nebo si průběžně ruku otírej. Další variantou - preventivní - koupel v dubové kůře. Sice se to používá spíše na nohy, ale je to příroda, tak proč nevyzkoušet.
S pozdravem MgX
MgX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2014 16:34

Myši R.A.T. od Mad Catz mají konstrukci, na které by se ruka potit nemusela.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 11. 2014 04:28

trebas si tu pracku jednou za cas poradne umejt a pak namazat kremem :-D ... Tohle je vic pro navstevu doktora, jelikoz tohle je dost o tom, jestli nahodou neco nechybi (poceni rukou je normalni pri poklesech fury nesmyslu v krvi a mys to jen urychluje) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey