forza motorspost 4 pc

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2013 22:07

To nevím, já to radši hrál místy v "bullet time" radši než snížit plynulost přeskakováním :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 18. 6. 2013 22:38

u ps2 emulatoru se zpomalenym zvukem nejde udelat nic.Pravda je ze je to vzdycky sazka do loterie jestli to pujde dohrat nebo ne.
Vlastne jedinou hru kterou jsem dohral na emulatoru byla Xenoblades Chronicles (asi 140 hodin) ale to je emulator Dolphin a ten bezi mnohem lip nez ps2 emu. tam jsem asi nejdal dohral FF 12 (cca 70 hodin) a bylo to bez problemu.
Jinak x360 emulator se mi taky moc nezda, a kdyz uz tak nevim na cem by to bezelo plynule.
Edit: tak jsem to trochu zkoumal a je to samozrejme podvod, odkaz na stazeni forza emulatoru vede k survey strance..takze klidek..nefunguje to:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2013 23:26

No já zkoušel jak Gamecube verzi, tak PS2 verzi From Russia With Love a ta emulace na PS2 byla mnohem lepší. Šlo to dohrát a krom občasnýho zpomalení to bylo v pohodě. Verze z Gamecube vůbec neměla zvuk a ještě se sekala.

Bohužel další bondovky už mi nejely pořádně ani z PS2.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 6. 2013 07:53

Jasně že je ten Forza emulátor podvod :) Jsem myslel, že se Sasakr ptá na ten emulátor, který jsem postoval já :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod masondillon 4. 5. 2020 11:19

Dobrý den, doporučuji vám podívat se na to, zda byla hra vydána pro PC nebo prohledána na webu.
Find more interesting tips at https://essaysprofessors.com
masondillon
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků