Pronájem Xbox 360

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod vasam 6. 8. 2010 11:37

Zdravím,
nevíte o nějakém řešení, kde by se dal na 1 den půjčit Xbox, nejlépe ve Znojmě?
Řeším totiž problém se svým Games for Windows/Xbox LIVE účtem, který lze vyřešit jen přes Xbox, který já, ani nikdo ze známých, nemá :-))

Jde o toto: před lety jsem si založil LIVE účet a (jelikož mi v té dobře ještě nebylo 18) spároval jsem ho s účtem rodiče. A dnes, když jsem již plnoletý, a rodičovský účet již neexistuje, to po mně při každé blbině chce přihlášení účtu rodiče, což není možné.
Řešení je buď si založit účet nový (což se mi nechce, protože mám spoustu orig. her spojeno s mým současným účtem) nebo tzv. povýšit dětský účet na dospělácký zadáním údajů o online platební kartě, což by nebyl problém, až na to, že je možné udělat pouze přes Xbox.

Má v tom M$ tedy pěkný ******, že k operaci s Games for Windows účtem je potřeba konzole :-\

Předem díky za odpovědi ;-)
vasam
First Blood

Odeslat příspěvekod rentfun 9. 1. 2011 13:41

tak zadej do googlu "pronájem xbox" - dá se to vyřešit! ;-)
http://www.RentFun.cz - Zábava pro Vás!
rentfun
First Blood

Odeslat příspěvekod vasam 9. 1. 2011 13:48

rentfun: již jsem s vámi před nějakým časem komunikoval emailem
bohužel ještě nebyla vhodná příležitost pro osobní vyzvednutí a vrácení Xboxu druhý den (nejsem z Brna)
vasam
First Blood

Odeslat příspěvekod rentfun 9. 1. 2011 14:02

vasam,
příští napište o problému, který máte, zkusíme ho vyřešit telefonicky,
jinak, máme teď doručení do kteréhokoliv města ČR, ale minimálně na týden, je to pravda.
rentfun
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2011 14:10

Zdá se mi to, nebo sem rentfun vždycky napíše a někdo mu to smaže?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod vasam 9. 1. 2011 14:11

Sasakr: nezdá :-))
vasam
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 1. 2011 14:14

Je to reklama, když se to tak veme.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2011 14:15

Cože? :-D Měl jsem pocit, že vasam má nějaký problém, s kterým mu tady nikdo neuměl poradit. A když se konečně někdo najde, tak mu to smažou jen pro to, že to je komerční subjekt? Sorry, ale tohle není reklama. Kdyby vlezl do sekce s X360 a založil téma "Půjčte si u nás Xbox 360!", to by byla reklama. Tohle je jen pomoc.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod rentfun 9. 1. 2011 14:16

je to přesně tak!

snažíme se pomoct lidem, ale setkali jsme se s tím, že tady pro moderátory na prvním místě jsou pravidla fóru :)
rentfun
First Blood

Odeslat příspěvekod vasam 9. 1. 2011 14:18

Sasakr píše:Tohle je jen pomoc.

Taky bych to tak viděl...
vasam
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 1. 2011 14:20

Tak pravidla se mají dodržovat a pokud to je v rozporu, tak to chápu, ale osobně bych to taky nemazal, když chtějí pomoct :) Jsem taky kdysi hledal půjčovny PS3 a našel jen jednu a ještě odjinud :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2011 14:35

To bych opravdu rád viděl, s kterým pravidlem je tohle v rozporu. Jako víte co, je jasné, že tenhle účet byl založen za účelem napsání do tohoto jednoho tématu, ale pokud jsou ty příspěvky k tématu a tazateli notabene pomohly (poté, co to nikdo ze stálého osazenstva nedovedl), tak snad není co řešit. Klasifikovat tohle jako reklamu dle mého nejde ani náhodou.

Btw. je jasné, že kdybych sem odkaz na webovky téhle společnosti hodil já, tak to smazáno nebude. A teď se ptám, jaký je v tom pro tazatele rozdíl, hm?

-- 9. 1. 2011 13:48 --

Tak jsem ještě mrknul do pravidel a v bodě 7. se píše.
Neposílejte (nepište) nevyžádaná obchodní sdělení - jakoukoliv reklamu nebo propagaci soukromých projektů či aktivit.

Nabízí se otázka, zda je tohle opravdu nevyžádané obchodní sdělení. Zároveň je zde otázka, jestli každý, kdo dal třeba do tématu Steam odkaz na nějakou zlevněnou hru, tak neporušil pravidla...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod rentfun 9. 1. 2011 14:50

naši zprávy byli opravdu smazané, chtěli jsme diskutovat s administrace, protože u nás se vznik pocit, že tady se snaží více udělat peníze, než pomoct lidem - po smazaní naši zprávy poradili nám obrátit se na obchodní oddělení.

Ale pak jsme se rozhodli do toho nevstupovat, protože na druhé stráně vytvořili dobrý forum, kde lidí mohou se setkat podle zájmu a zkusit vyřešit své problémy.
rentfun
First Blood

Odeslat příspěvekod vasam 9. 1. 2011 14:50

Ať to napíše sám komerční subjekt nebo kdokoliv jiný (komu by ani ten odkaz nesmazali) - výsledek je samozřejmě stejný. Naopak to mazání "reklamy" spíš ztěžuje dobrání se řešení.
Ono, není reklama jako reklama...

-- 9. 1. 2011 13:55 --

Sasakr: v pravidlech právě hraje roli to kouzelné slovíčko "nevyžádaná".
vasam
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 1. 2011 15:00

Sasakr píše:Nabízí se otázka, zda je tohle opravdu nevyžádané obchodní sdělení. Zároveň je zde otázka, jestli každý, kdo dal třeba do tématu Steam odkaz na nějakou zlevněnou hru, tak neporušil pravidla...

Rozdíl byl hlavně v tom, že zde byl přímo odkaz, stejně jako měl uživatel v podpise odkaz na své stránky - což je taky zakázané. Ostatně, kdyby někdo přišel s dotazem, kde koupit počítač a někdo s jménem CzechComputer by mu hodil odkaz na webovky CZC, je to taky hodně divné, nemyslíš? Když je tu dál třeba Alfacomp apod...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Další stránka