Fallout 3 a padání hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 4. 11. 2008 20:25

Dobrý den, konečně mi poštou dorazil Fallout 3. Hru jsem nainstaloval, hraji ale někdy po 10ti nekdy po 20ti minutách mi hra spadne do windows s tím, že program udělal chybu a bylo nutné jej ukončit. Jelikož jsem dal za hru docela dost peněz, mrzí mě to. Navíc ostatní hry mi jedou bez potíží, jen ten falout pokaždé padne. Nevíte čím by to mohlo být, nebo má někdo podobný problém? Pc nemám taktované, má sestava je: C2D e7200, 4gb ram, 4850 512 DDR3, 640gb hdd, Windows XP SP3 a nové catalysty 8.10

Děkuji za rady
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 11. 2008 20:32

Nekdo nekde doporucoval odstranit z PC nejake video filtry obsazene v megapack kodecich. Tusim ze to bylo na PCtuningu ve vlaknu o Falloutu. Zkus to par stranek prohledat.

Kazdpadne odinstaluj kodeky, a pokud to nepomuze asi reinstal winu.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 4. 11. 2008 21:51

Mě to nepadá...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 11. 2008 22:08

PC, to je rada jako prase.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod negr 4. 11. 2008 22:37

Mě to padá furt :) Z kodeků mám nainstalovaný akorát FFDShow, tak tím by to být snad nemělo. Trochu podezřívám ten Microsoftí Live křáp. Každopádně by patch měl vyjít během tohoto týdne, tak bych s formátováním počkal :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 5. 11. 2008 00:06

Tak já nevím co poradit, taky mám ATi a nepadá to.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Chumbaba 5. 11. 2008 09:17

Mně se vůbe nešlo dostat do hry a pomohlo odinstalovat utilitu od ASUS - Gamer OSD, jiným lidem pomáhá odinstalovat všechno od Asusu. Ale to zřejmě není přesně ta situace, kterou máš ty.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 11. 2008 11:54

negr - Jo tak presne tenhle to pry zpusobuje. Nemohl jsem si vzpomenout jaky to je. Me osobne to nespadlo nikdy.

PC - :-) Mno tak ze bys mozna nepsal nic.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod negr 5. 11. 2008 16:26

A sakra! Tak to hoši z Bethesdy budou muset máknout na patchi, bo FFDShow z disku nepude.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 11. 2008 16:33

Patche ma vyjit behem par hodin. Nicmene je mozne ze v tomto ti to nepomuze, filtry by mely jit z disku na párek.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 11. 2008 14:24

take pomuze mit velkou operacni pamet a co nejrychlejsi disk ;)
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Fero07 10. 11. 2008 18:58

pls nemuzete mi nekdo poradit? mam stejny problem, totiz ten, ze kdyz se dostanu z vaultu tak mi hra porad pada. mam i ten novy patch ale stejne mi to porad pada, tak pls jestli nekdo mel ten stejny problem a vyresil ho at mi prosim napise :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Fero07
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 10. 11. 2008 19:00

Možná by pomohlo, kdybys napsal něco blíž alespoň k těm známým věcem. Tedy to, zda máš nějaký codec pack nebo soft od ASUSu. Popřípadě, jestli se něco změnilo po jejich odinstalaci...

btw: Co se kodeků týče, já mám FFDShow a hra mi nespadla ani jednou.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 11. 2008 22:04

Fero: Máš originálku, když nadáváš jak špaček, že?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 11. 2008 22:52

Tak s tím sekáním a padáním při přechodu z lokace do lokace jsem si poradil tou úpravou ffdshow, takže to funguje. Ale teď se mi místo rádia, když hraje hudba, řine z reproduktoru jen kníkání. Zajímavý je, že to dělá jen když hraje hudba, jak je tam mluvený slovo, tak se nic neděje.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Další stránka