F1 Challenge 99-02

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod giffoo 8. 5. 2008 22:38

Mám problém s touto mojou obľúbenou hrou na mojom novom PC. :grr: Hra ide spustiť aj beží ok, len pri závode a najmä pri štarte mám tak 30 FPS aj počas závodu je to tak 35-50 fps. dosť to kolíše a seká.

New PC: AMD X2 4400+, 2GB Ram, ATI Radeon HD3850 256MB

Na starom PC čo mám v popise to išlo v pohode ako aj na Bartone 2500 a FX5700Ultra.

Čo (ak sa dá) urobiť, aby to išlo jak na starších pc?
Asus M2N-E, AMD X2 4600+, 2x1024MB DDR2 A-DATA Vitesta, Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB, 1TB Samsung F1, 200GB Hitachi, Pioneer DVR-108, Enermax Liberty 400W, 500GB MyBook WD, Logitech X-230, Logitech Formula Force Ex, 19"LCD Phylips 190S
giffoo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod JSzu 11. 6. 2008 00:50

Jaky mas system?
JSzu
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 11. 6. 2008 06:40

Nebude třeba opět vypnout jedno jádro?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lampaa 18. 6. 2008 19:45

Tak se mi podařilo na Vistách rozjet tuto super hru (verze KRC 2007) stačí dát do režimu kopatibility pro !! Win 98 !! a aspoň poprvé spustit jako správce! pak to fachá tak jak má a je to fakt pěkný:) a jádra mam zapnuté akorát mam intela:)
Lampaa
First Blood

Odeslat příspěvekod JSzu 18. 6. 2008 19:56

Musim rict, ze mod KRC 2007 je sh*t :-/
Zmrvene nazvy tymu, dva tymy - Midland a Spyker a pritom oba dva spolu nikdy neexistovali - ten druhy koupil toho prvniho, nepravdive helmy (treba od Kimiho) a ted to nejstrasnejsi- tym toro rosso (a nektere dalsi) se prebarvujou na barvy jinych tymu, kdyz se od jejich aut vzdalite! :shock: :-/ :-/ :-\

Mnohem lepsi mod je F1 Mania (2006, 2007, 2008) ;-) :arrow: F1 Mania
A navic vylepsuji fyziku.

EDIT: Tu mas casy skutecnych pilotu vs. hracu F1 Mania :arrow: GP Kanady a tady pro GP Francie

EDIT2: A jeste ( :-D ) po instalaci F1 Mania (2008) MUZES (tj. kdyz chces 8-P ) nainstalovat tri zakladni add-ony (bile pruhy na pneumatikach, lcd displeje na volantech a na treti si nevzpomenu)

Tolik OT :nenapadne

Ted k puv. dotazu: Jestli mas Vistu, klepni pravym tlacitkem na ikonu hry, prepni se do zalozky kompatibilita a nastav kompatibilitu na Windows XP SP2 a zaskrtni spoustet jako spravce. Ale kdyz nebudes reagovat, moc toho teda neporadim :roll:

EDIT: Mozna poradim jeste trochu vice :-)) : Stahni si AMD Dual Core Optimizer a taky nejnovejsi ovladace ke graficke karte :arrow: Pro XP anebo Vistu 32bit anebo Vistu 64bit.
Pokud mas XP stahni si SP3 (Opravuje mnoho problemu s AMD)
Tak. Myslim ze tohle je maximum co pro tebe muzu bez tvoji komunikace udelat :-)) .
JSzu
First Blood

Odeslat příspěvekod Lampaa 22. 6. 2008 15:39

lcd na displaye máš v krc seriově:) a můžeš ten F1 Mania přepsat i KRC?? jestli máš VISTU-UŽ SEM TO TU PSAL....MUSÍŠ DÁT REŽIM KOMPATIBILITY NA WIN 98 ..XP SP2 NEFACHÁ.... A SPUSTIT JAKO SPRÁVCE!!
Lampaa
First Blood

Odeslat příspěvekod JSzu 22. 6. 2008 16:22

Co myslis tim, ze v KRC jsou displaye seriove? F1 Maniu nainstaluj do slozky kde mas F1 Challenge, na KRC to nema vliv, je to mod ktery spustis i bez F1 Chall.

PS: Tobe nevadi ty bugy v KRC? A ze nejhorsi tymy dojizdi na prvnich mistech?
JSzu
First Blood

Odeslat příspěvekod Lampaa 26. 6. 2008 13:48

noo pokud teda myslíme stejné displaye..,ten na volantu? :-[ no jaký konkrétně myslíš? tak na prvním místě obvykle dojíždím já :-] a teď to hraju spíš po netu s kámošem...ok možná to zkusim ;-)
Lampaa
First Blood

Odeslat příspěvekod JSzu 26. 6. 2008 14:13

Jo myslim ty na volantu, jak jsi to myslel ze jsou v KRC v seriove? Nevim co si pod tim mam predstavit. I kdyz jsem prvni, tak kdyz je za tebou na druhem miste Adrian Sutil a za nim Takuma Sato, tak si myslim ze to neni normalni ;-)
JSzu
First Blood

Odeslat příspěvekod Lampaa 28. 6. 2008 23:53

no že sem je tam prostě nepřidával a už tam jsou...tak to nevim nikdy sem si nevšimnul že by sato dojížděl za mnou....spíš se předhánim s hamiltonem apod. ... takže já si nestěžuju :-]
Lampaa
First Blood

Odeslat příspěvekod JSzu 29. 6. 2008 00:13

Nojo, hamiltom se tam taky obcas priplete, ale vetsinou je to Sutil a treba Alonso, Rai., Massa jsou uprostred nebo na konci :roll:

U te F1 manie je to podle me lepsi s tema volantama, vypada to jak ve skutecnosti, a kdyby ses bez LCD neobesel, tak si je tam proste das.

EDIT: PS: Nemuzes sem dat screen po konci zavodu? Nasel jsem, ze to, co popisuju, se stava jenom nekomu.
JSzu
First Blood

Odeslat příspěvekod Lampaa 1. 7. 2008 11:27

no třeba jelikož já jezdím s ferrari tak tam je ten volant , řek bych takřka dokonalej...určitě víc než u jinejch, protože je detailně vypracován:) no klidně bych mohl , ale když sem se o to snažil naposledy na živě.cz tak se mi to prostě nepovedlo:( ale můžu ti vypsat pořadí:) :-]

PS: teď mě napadá že si můžeš nastavit úroveň protivníků a když jí dáš už třeba na 100% (alespoň u mě) tak nemáš šanci s jakkoli vyladěným autem je dojet a budeš stále v zadu....
Lampaa
First Blood

Odeslat příspěvekod JSzu 1. 7. 2008 14:18

Jj, to s tou urovni jezdcu byla jedna z prvnich veci co me napadla, defaultne je prece na 70%, ale ja jezdim na 95% a stale.... :'(

Jinak stale to nic nemeni na tom, ze jeden tym, Toro Rosso myslim, meni barvy kdyz se od nej oddalis/priblizis.

A poradi jezdcu vypis (staci prvnich 8 ).
JSzu
First Blood

Odeslat příspěvekod Lampaa 1. 7. 2008 22:45

no asi to bude to T-R a třeba mě nemění barvy ale neni mu vidět zadní křídlo....tak až se k tomu dostanu tak ti to písnu ;-)
Lampaa
First Blood

Odeslat příspěvekod giffoo 27. 8. 2008 17:04

Sorry dlhšie som nenapísal. trošku ladím tie mody do F1CH. Garáže a tak. Podarilo sa mi to ako tak rozbehať s AMD dualcore Optimizer. Mám Win XP SP2. Ale pri daždi a bleskoch to stále seká. Tak všade kde má pršať som prepísal iba na mrholenie a je to ok.
Asus M2N-E, AMD X2 4600+, 2x1024MB DDR2 A-DATA Vitesta, Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB, 1TB Samsung F1, 200GB Hitachi, Pioneer DVR-108, Enermax Liberty 400W, 500GB MyBook WD, Logitech X-230, Logitech Formula Force Ex, 19"LCD Phylips 190S
giffoo
Killing Spree

Další stránka