Platný hod kostkou

Diskuze o deskových hrách

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PájaHellerová 17. 1. 2021 11:31

Ahoj :) Kdy je podle vás uznaný hod kostky? Když ji vypustíte z ruky, nebo až když v pořádku dopadne na stůl? Hráli jsme dostihy a sázky, kde, když si nevšimnete, že vám někdo stojí na koni, tak vám dotyčný nemusí platit. Toto placení se dá ale obehrát tím, že následující hráč hodí kostkou a když si figurky na vašem koni nevšimnete včas, je to "zahrané". Určitě znáte. Jenže co když si všimnete, že ten následující hráč kostkou hodí, ale než kostka dopadne na stůl, řeknete "zaplať, stojíš mi na koni". Je to už zahrané, nebo ne? Za mě je hod kostkou platný, když kostka dopadne v pořádku na stůl. Aby se např. nestalo, že kostka spadne ze stolu na zem, nebo se sekne nakřivo o desku, pak by hod stejně platný nebyl. Debatovali jsme o tom asi hodinu a výsledku jsme se nedopátrali :) dekuji za vaše názory a postřehy.
PájaHellerová
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2021 12:00

O tomhle jste debatovali hodinu? Buď se dohodněte nebo dejte hlasovat a tak to bude. Ne na vše jsou celoplanetární pravidla :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2021 12:07

Mně se to líbí. Většina lidí jsou tupé hlavy, co nic neřeší. Maximálně ti řeknou, že to moc řešíš a dají si pivo :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků