Dr.Watson

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 8. 2010 20:11

To ne, nedávno jsem to instaloval a to šlo v pořádku, ale při ukládání hry byl problém. Určitě by to šlo vyřešit, ale když jsem viděl, že bych to musel ovládat myší a klávesnicí, tak mě to nějak přešlo. Proto BG určitě jede, ale minimálně v měsíc starém wine byl problém.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 9. 2010 13:05

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:
Vytrženo z UbuntuFora.cz, cca 5/9/2010:

Super díky, přesně to wiki.ubuntu.cz jsem potřeboval.
Jo ty triky jako přepsat forum na wiki se budu muset naučit.

Operace se zdařila, Ubuntu 9.1 jsem nainstaloval a hned mi to nabídlo aktualizaci na novou verzi 10.04, tak jsem to odsouhlasil a vše funguje i věci co ve Windows xp ne.
wiki.ubuntu.cz skvělá práce.
Jenom ještě jedna věc mi vrtá hlavou, proč mi dali do notebuku Windows když to neumí ani přehrát DVD a na co za to ještě platit?!
Moc děkuju za rady, no a dneska nepůjdu spát.


...toto se líbí uživateli Dr.Watson 8-)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 10. 2010 11:32

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

...a hele, on už je jinej měsíc?!
Vyšlo nám nové xBuntu 10.10 a na Rootu pěkná recenze na Kubuntu. Nové vydání ještě nemám, čekám na klon od Mintu ale to hlavní, KDE 4.5.1, používám takřka od jeho objevení v repozitářích. Teď už konečně i variantu Mintu AMD64. Rychlost mohu potvrdit. Podporu 64bit také, rychlost i stabilita se o proti variantě ix86 zvýšila mnohonásobně. Pády takřka neznám, akorát Opera blbla ale to byl její problém, 10.63 jede k mé radosti stabilně. Stále jsem fascinován rychlostí vypnutí, cca 3sec.
Recenze Kubuntu 10.10
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 10. 2010 11:14

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

Zapomněl jsem včera napráskat, že vyšel LinuxMint 10 RC verze s Gnome.
Tahat se dá tady, webík sice vypadl ale jsou tam odkazy na stažení jak 32 tak 64-bit verze.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 21. 10. 2010 06:58

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

Dnes z jiného soudku, z knižního. Jak už jsem několikráte ventiloval svými spamujícími myšlenkami, přemýšlím velice velmi o čtečce elektronických knih. Drží mne to od prvního smartfounu SX1, kdy jsem si začal ebooky shánět. V nouzi se dá číst na čemkoliv i na PC. Je prima mít pár stovek knih po ruce a vybírat podle nálady. Je pruda číst to buď na pidimonitorku founu nebo na monitoru PC, obé je pro oči dost namáhavé. Čtečky knih byly donedávna drahé a každý z vás ví, že tímto zamíchal slavný iPad a hlavně Amazon Kindle 3, který sraz il ceny na cca 2300,- Kč v současnosti, možná i méně, když nám ta emerická monetka padá a padá...
Právě včera vyšla na linuxexpres.cz pěkná recenze na Kindle 3. Je to jedna, ne-li jediná globálnnější, psaná s chladnou hlavou. Přečetl jsem jich hafo.
Obrázek
Ve své kategorii to vady nemá asi žádné. Snad jen bych byl opatrný při nákupu přez Amazon, bo proběhla zpráva o "mazání knih na dálku", tedy knih somezenými právy.
Jak jsem tak na netu hledal, na DealExtreme se toho dá prokouknout víc. Nejsou to sice čtečky s Epapírem ale z ase mají spoustu jiných využití jako klasický PC-tablet nižší kategorie. Přehrávání videa dokonce v HD. Cena tedy nižší, využití universálnější. Dám dva linky na konkrétní produkty, které mne zaujaly
RockChip 7" LCD E-Book Reader Media Player w/ FM Radio + Voice Recorder (TF/2GB Flash
SmartDevices SmartQ R7 E-Magine 7" Color LCD E-book Reader (600MHz CPU/WiFi/3G/2GB)
Obrázek
Zvláště ten dražší vypadá velmi slibně díky procesoru. Je jasné, že LCD není na ebooky ideální ale zase odpadá problém čtení v šeru. No a to je moje hobby, plácnout s sebou večer do křesla, nacpat fajku, nalít Vavřince, natáhnout nohy a číst... Jakož i universálnost se hodí ač pro mne není prioritou. Výrobu Made in China jsem si pořešil už dávno protože asi není výrobek, který by alespoň jeden svůj drápek neměl z Číny. Reklamace v tomto obchodu řeší většinou zasláním nového výrobku plus nějaké zvýhodnění při dalším nákupu. Navíc takřka u všeho je pošta zdarma. Dalších 20 emerických monet k dobru a tedy neclených.
V zahraničí jsem ještě nenakupoval, takže nejdřív, díky své paranoidě, založím extra účet zadara na převod na PAyPal. Osobě asi vyberu ten dražší kus z DealExtreme, tedy až zjistím jak to probíhá se clem, je tam tuším hranice 150 eur/190dolarů. Původně jsem zamýšlel napsat Ježíškovi ale on na mne už 25 let nějak dlabe :D

Edit: na to hlavní, proč jsem to sem psal je otázka na vás, Doupáci a Doupačky-pokud čtete na founech, handheldech, písněte zkušenosti a třeba i svoje zámysly s nákupem "něčeho", svou spokojenost se čtením na founech a podobně. Zvláště studující-je asi jasné, že skripta hned tak nezmizí, také mám radši papírovou knihu. Dík.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 11. 2010 18:34

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

Za to, že mi sem nikdo nedal plavající ženy, jak tu jeden user druhého usera naváděl (hanba, fuj!), vám všem ukáži svůj computer v režimu spánku.
>>>>>>>>>>>>>>Obrázek

...jo a pár dnů je na světě LinuxMint 10 (Gnome) a zpívat se smí a odvolávám, co jsem slíbil...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 11. 2010 19:14

no do kelu, zda sa, ze ste ma nacapali :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 11. 2010 17:31

Watson: Ta myška/křeček/whatever je perfektní. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 25. 11. 2010 17:30

Dík, Thowt se přistěhoval kvůlivá škole a já /resp. Holmesová/ ho do mé postele nepustím ;)
protože:
děsně zdražili Indulonu O:-)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 25. 11. 2010 17:43

to je pravda, musel som namiesto nej kupit solvinu 8-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 11. 2010 01:45

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

...z ABClinuxu

>>>>>>>>>>>>>>>>>Obrázek
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 29. 11. 2010 19:16

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

Toto jsem našel na jednom foru, zveřejňovatel nebyl autor tak jej nebudu citovat, jistě se neurazí...

Kód: Vybrat vše
Škola života:

První lekce
Manželka zrovna vystoupila ze sprchy a manžel se chystá sprchovat, když v tom zazní dole v hale zvonek. Manželka si přes sebe přehodí osušku a jde otevřít. Před dveřmi stojí soused Bob.
Ještě dříve, než žena stačí otevřít ústa, Bob spustí: "Dám ti 800 dolarů, když si tu osušku na chvíli sundáš."
Po krátkém rozmyšlení nechá žena osušku sklouznout a zůstane před Bobem jen v Evině rouše. Bob chvíli kouká, pak dá ženě 800 dolarů a odejde.
"Kdo to byl?", ptá se manžel, když se žena vrátila. "Jenom Bob od vedle."
"To je fájn, že přišel. Dal ti těch 800 dolarů, které mi visí?"

Poučení:
Existuje-li důležitá informace ohledně budoucích zisků, je lépe riskovat a akcionářům to sdělit včas. Zamezíte tím možnému nepříjemnému odhalení v budoucnosti.

Druhá lekce
Duchovní nabídl jeptišce svezení. Když nastupovala, odhalila na okamžik lýtko. Duchovního ten pohled tak vzrušil, že vzápětí téměř naboural. Když vyrovnal řízení a uklidnil se, položil opatrně jeptišce ruku na koleno.
"Otče, pamatujete na žalm 129?", zeptala se s nevinným výrazem jeptiška.
Duchovní ruku sundal. Ale po chvíli mu to nedalo a znovu ji položil jeptišce na koleno. Jeptiška se znovu zeptala: "Otče, pamatujete na žalm 129?"
"Promiňte sestro, opravdu nevím, co se se mnou dnes děje," mumlal duchovní.
Když přijeli do konventu, rozloučili se a duchovní spěchal nahlédnout do Bible. Nalistoval žalm 129 a čte: "Pokračujte v hledání. Nebojte se stoupat výše. Najdete štěstí."

Poučení:
Nemáte-li ve své profesi hluboké znalosti, můžete propást skvělou příležitost.

Třetí lekce
Prodavač, pokladní a jejich šéf jdou společně na oběd. Cestou najdou starou lampu a když ji začnou otírat, objeví se džin: "Splním každému jedno přání," hřímá.

"Prvnímu mně, prvnímu mně, volají prodavač s pokladní."
"Přejte si," vyzve je džin.
"Chtěl bych být na Bahamách, řídit rychlý sportovní člun a nemít žádné starosti," říká prodavač. Puf - a prodavač je pryč.

"Chtěla bych se opalovat na Havaji se svým milým, nechat si dělat masáž a po ruce mít neustálý přísun pina coladas.", říká prodavačka.
Puf - a prodavačka je pryč.

"Tak jste na řadě, ", obrátí se džin na manažera.
"Chci ty dva zpátky než skončí polední přestávka," říká manažer.

Poučení:
Nechte svého šéfa, ať mluví první.

Čtvrtá lekce
Ve větvích stromu seděla vrána a nedělala vůbec nic. Přišel k ní zajíc a ptá se: "Co děláš?"
"Jen tak sedím a koukám."
"Mohu si sednout také?"
"Ale jistě, proč ne."
A tak si zajíc sedl pod strom. Vtom se objevila liška, zajíce chytila a snědla.

Poučení:
Abyste mohli sedět a nic nedělat, musíte sedět hodně vysoko.

Pátá lekce
Svěřuje se krocan býkovi. "Moc bych si přál, abych měl tolik síly, že bych dokázal vyletět až na vršek toho stromu."
"Možná bych měl pro tebe radu," říká býk. "Když budeš denně hrabat v mých výkalech a zobat z nich zrníčka, brzy se posílíš a pak to třeba dokážeš. Je v tom velká výživná hodnota."
Po několika dnech této stravy krocan zjistil, že má dostatek síly vyletět na nejnižší větev. Po dalších několika dnech se mu podařilo dostat se výše a ještě výše, až nakonec opravdy vyletěl až na vrcholek stromu.
Krátce nato jej tam spatřil lovec a krocana sestřelil.

Poučení:
Občas se vám podaří dostat se na vrchol za *****, ale pamatujte, že to ***** vás tam neudrží.

Šestá lekce
Přijde synáček za otcem: „Tati, jaký je rozdíl mezi teorií a praxí?“
Otec se zamyslí a zavolá dceru s matkou. Dceři řekne: „Hele, vyspala by ses s někým za milion?“ Dceruška okamžitě odpoví, že ano, že pokud jí někdo dá milion za noc, bude mít nádherný život v přepychu a oni taky…
Otec to nekomentuje, ptá se mámy: „Vyspala by ses s někým za milion?“
„No samozřejmě, koupili bysme tu novou kuchyň, auto, jeli bysme na dovolenou…!“
Syn, nechápající otcovo počínání a s vizí lepších časů čeká na tátovo moudro.
„Vidíš, synku, teoreticky máme doma milionářky, reálně ale *****.“

Ponaučení:
a/ Představy odhalí charakter.
b/ Ženská jen roztáhne nohy, chlapovi ho ani milion nepostaví…
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 6. 12. 2010 02:50

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

Co nového přináší Linux Mint 10?

Nedávno vyšla desátá verze distribuce Linux Mint, která vychází z nejnovějšího Ubuntu 10.10. Kromě novinek z Ubuntu nový Mint přináší i pár vlastních vylepšení. A jako obvykle se snaží především o to, aby byl ještě přívětivější pro běžné uživatele. Linux Mint 10 Julia vás zve na návštěvu...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 16. 4. 2011 09:11

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

To jsou věci. Přeskočím vánoce na velikonoce :hm
Půjčeno ze Security portálu, autoři uvedeni v textu, mnohým z nás může pomoci... O:-)

Kód: Vybrat vše
velmi zajimavá a vtipná úvaha o biologickém hackování - převzata ze serveru hysteria.sk, zveřejněna v Prielomu 11
autori: puf a muf
ako preniknut do systemu zena...
...alebo zakladne informacie o biologickom hackovani

+[ 0 ]+-----------------------+[ UVOD ]+--------------------------------
Tato prirucka mladeho zaletnika vznika v pondelok niekedy doobeda den potom co sa muf vratil s hysteria session, kde tieto techniky konzultoval s naslovovzatymi odbornikmi na vysokej komunikacnej urovni a vo vysoko kulturnom prostredi...
Autori nerucia za pripadne moralne, fyzicke, materialne, psychicke, hardverove, softferove, geneticke ani ziadne ine skody, negativne, pozitivne, neutronove, kozmicke, konfrontacne ani ine nasledky sposobene nespravnym pouzitim nizsie uvedenych informacii...

+[ 1 ]+-----------------------+[ DISTRIBUCIE, JADRA ]+------------------
Medzi zakladne, verejnosti najznamejsie distribucie, mozeme zaradit nasledujuce:
Blondian - jadra triedy Public - nie prilis bezpecne a stabilne preto su casto preinstalovavane, takze dlhodobejsie vyuzivanie systemu neprichadza do uvahy

BrunetWare - jadra typu Romantic - stabilne a jedny z najbezpecnejsich (ja osobne tiez fachcim na klone BrunetWaru a som velmi spokojny, pozn. muf, puf prikyvkava hlavou na znak suhlasu)

Red Head - jadra sadistic a pribuzne - tato distribucia je velmi variabilna a zavisi od administratora na ake pouzitie bude nakonfigurovana, preto aj bezpecnost je relativna

FreeBLACK - jadra Free - sluzia prevazne ako skolske alebo firemne srvery, takze ziskat konto nie je problem

+[ 2 ]+-----------------------+[ ZISKAVANIE INFORMACII O SYSTEME ]+-----
Pomocou programov typu womaNMAP obet dokladne prescanujeme a snazime sa zistit distribuciu, triedu jadra (jadro nie je podmienene distribuciou pozn. muf), a nasledne aj porty na ktorych masina pocuva. Dokladnejsie by sme sa potom mali pozriet na porty 22, 23, 69, 79, 99, 110. Avsak najdolezitjesie, co nas zaujima je, ci uz nahodou stroj nie je zdielany inymi pouzivatelmi!
Nasledovne sa snazime o odchytenie hesiel uzivatelov ( sniff ), ziskanie ich ID, real name, a prav pre danu masinu. Vhodne je tiez ziskat informacie o serveri od masin v tej istej sieti, pripadne od ostatnych strojov v DOMEne...

+[ 3 ]+-----------------------+[ UTOK ]+--------------------------------
Ak uzname ze stroj je pre nas vyhodny a vhodny pre utok, mali by sme prejst k ofenzive. Postup by mohol vyzerat nasledovne:
- otestujeme vulnerability serveru na bezne exploity, napr. exploity triedy pozvanie.* (pozvanie.kino, pozvanie.prechadzka, pozvanie.bar) niekedy a len u niektorych jadier, je mozne ochromit bezpecnost pomocou c2h5oh utility ( snooping ), ktoru mozeme zamaskovat v nejakom beznom programe, napr. juice ( tzv. trojan )
pozor ! tieto techniky nie je mozne pouzivat ak je pripojeny ROOT ! S utilitou c2h5oh nie je vhodne si zahravat ak sme neskuseny lameri, kedze moze lahko sposobit DoS nielen na cielovom stroji ale aj u nas

- snazime sa ziskat poziciu TRUSTED HOST, pripadne naburame iny system, o ktorom vieme, ze je v .rhosts, pripadne sa inymi technikami sami snazime dostat do .rhosts

- ako nasledujuci krok by malo nasledovat rusenie .rhostov, obmezovanie procesov, pamate a nastavenie quoty ostatnym uzivatelom, ako aj co najviac zaneprazdnit administratorov daneho stroja.

Na skodu nie je ani kontrolovanie posty a monitorovanie komunikacie a procesov...

- po ziskani accountu na danej masinke je vhodne pre ziskanie UID 0 pouzit multisystemovy a multipaltformovy exploit KWETY, ktory je uspesny v 90% (skoro ako ten exploit na SUNy v prielome #9 :), pozn. puf). Aj ked obrana proti tomuto zakernemu utoku je velmi tazka, odporuca muf pouzivat aspon verziu RUZE 3.0 a vyssie. V pripade neuspechu sa pokuste utok zopakovat...

- ak nedosiahneme superpouzivatelske prava, mozeme sa pokusit zautocit aj na sluzbu KISS, ktoru riadi USTAd, a to pomocou kombinacie standardne implementovanych klientov PERY a JAZYK. Musime vsak byt opatrni, pretoze v pripade neuspechu je velka pravdepodobnost ze nam bude vytvoreny nemily, avsak dufajme ze len docasny zaznam v subore /etc/host.deny, ale moze nastat aj situacia, ze budu pouzite aj prikazy ako delluser, ci rm -rf v kombinacii s vasim LOGINom, apod.

- niektore drsnejsie povahy preferuju utoky typu BRUTE FORCE, ktore su vhodne hlavne na jadra triedy sadistic a pribuzne. Cielom je ziskanie pristupu k sluzbam finger (port 79), suck (port 69) a fuck (port 99).

UPOZORNENIE: Na systemoch s jadrom romantic je tento druh utoku vyslovene nevhodny a mnohi zabudaju na to, ze ich cinnost sa loguje a hrozi nielen zmarenie utoku ale aj zamedzenie pristupu a dokonca priama fyzicka konfrontacia s adminmi, trusted hostami, ako aj s policiou a inymi organmi...

- na jadra typu romantic je preto najvhodnejsie vyuzit vyssie spomenute exploity (kino, prechadzka.*, kwety).

- na distribuciu Blondian zabera na 100% exploit na dieru v sprave pameti, nazyvany medzi hackermi KARELAB/KALERAB. Tento je mozne "tlacit" cez lubovolny port. Pri tejto distribucii je defaultne povolene pouzivanie sluzieb FINGER a niekedy aj zmienenych FUCK a SUCK.

+[ 4 ]+-----------------------+[ FIREWALLY ]+---------------------------
V minulosti boli na zamedzovanie sluzby FUCK pouzivane HW ochany, prvi predchodcovia firewallu, ktore az do zadania patricneho osobneho kluca blokovali port 99. Nazyvaly sa PASCUDY, co je vlastne skratka zo slov PAS a CUDNOST. Dnes sa uz tieto primitvne nastroje nevyuzivaju a v pripade, ze sa najdu nejake podobne zabezpecenia, su tieto tunelovane a obchadzane prevazne portami 69, 79, pripadne redirektormi cez ine volne porty. Ich konfiguracia a spojazdnenie v distribucii BrunetWare je dost otiazne a vyzaduje vela casu a zrucnosti.

+[ 5 ]+-----------------------+[ ZABARIKADOVANIE ]+---------------------
Po dosiahnuti ROOT LEVELU na cielovej masine dochadza casto (hlavne v distribuciach s jadrami romantic) k zavedeniu zdielania diskov a procesov a k zosuladeniu userlistov, trusted hostov a k blokacii vacsiny portov vonkajsiemu svetu. V jadrach romantic je tato podpora priamo zabudovana, avsak u jadier sadistic, free a public je nutne tuto podporu dokompilovat ako zvlastny modul. V distribucii Blondian je spojazdnenie, vyuzivanie a administracia tychto sluzieb priam nemozna. Ak sa to niekomu podarilo, pripadne ma s tymto problemom blizsie skusenosti, ozvite sa prosim na nasu znamu adresu: Slovenska Televizia, Mlynska Dolina, 845 45 Bratislava.

+[ 6 ]+-----------------------+[ LEGISLATIVA ]+-------------------------
UPOZORNENIE: Treba si davat pozor, pretoze zakon zakazuje vyuzivanie portov 69, 79 a hlavne 99 (sluzby suck, finger a hlavne fuck = sietovy kombinacno duplifikacny protokol, skratka je z ludoveho narecia autora, ktory bol domorodcom z ostrova borneo, s mierne ugrofinskym prizvukom, pozn. muf) na nestabilnych strojoch, tj. strojoch ktorych UPTIME je mensi ako 15 rokov. Niektore stroje sa preto snazia oklamat potencionalnych zaujemcov o vyuzitie tychto sluzieb pouzivanim PATCHnuteho uptimu, modifikaciou systemoveho casu, pripadne vyuzivaju ine maskovacie techniky a lakaju tak userov/attackerov na vyuzivanie tychto sluzieb.

+[ 7 ]+-----------------------+[ BACKDOORY A NAVRATY SPAT ]+------------
Vo vseobecnosti sa neodporuca skusat opakovane navraty pomocou zadnych dvierok, avsak tato moznost existuje. Najpouzivanejsim backdoorom je vytvorenie vlastneho administratorskeho konta a zmenenie rootovskeho hesla. System je potom na nas plne zavisly. Dalsimi, avsak menej vyuzivanymi zadnymi dvierkami je odchytenie a zalohovanie privatneho komunikacneho kluca. Zablokovanie pristupu po odhaleni, je vsak velmi jednoduche, staci tento kluc zamenit za iny a zostaneme navzdy vyvreti zo systemu.

+[ 8 ]+-----------------------+[ VSEOBECNE RADY ]+----------------------
Ak sa rozhodnete system vyuzivat vo vacsej miere, je vhodne masinu raz za cas rebootovat. Poma ha to spravne nacitat vasu konfiguraciu. Niekedy vsak staci len prikaz kill -POHUBE 1. Tieto problemy s implementovanim spravnej konfiguracie sa vyskytuju hlavne v distribuciach s jadrami sadistic a najma free a public.
Odporucane su aj upgrady systemu zaveditelnymi modulmi jadra DETi, ci uz aplikaciou X-Lapec alebo daemonom IEVCAd. Vhodne je instalaciu konzultovat s povodnymi administratormi systemu.

+[ 9 ]+-----------------------+[ DOVERYHODNOST A BEZPECNOST ]+----------
Tento navod berte s rezervou a hlavne pri sietovom styku pouzivajte ochranne prostriedky, ci uz HW povodu (tabletky, vyrobky z plastickych hmot, firmu DUREX odporucaju 8 z 10 zuba...gynekologov) alebo SW (wrappery, ...) Uvedene techniky nie je vhodne pouzivat na verejnych, nekryptovanych kanaloch, uliciach alebo inych miestach obvykleho vyskytu, ale doporucujeme vyuzivat kryptovanu komunikaciu na neverejnom okuhu, odpojenom od ostatnych sieti, pripadne pracovat priamo za systemovou konzolou...

-----------------------------------------------------------------------------
puf a muf (pufamuf(at)hysteria.sk, after session, volna hodina & skolsky bufet)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků