kurcatovium

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

uživatel kurcatovium je:
nejlepší 8 %  19%  [ 8 ]
normální 14 %  33%  [ 14 ]
mě nezajímá 6 %  14%  [ 6 ]
pablb 6 %  14%  [ 6 ]
ostuda fóra 8 %  19%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 42

Odeslat příspěvekod Torham 2. 12. 2009 19:40

Weightlifter píše:Podle mě je nejlepší RPG Diablo, říkejte si co chcete, hlavně na netu je to teprve bomba
Je to dobrá hra, ale do skutečného RPG má asi stejně daleko jako Burnout do realistické simulace ^^ Je to solidní rubanice (v coopu VÝBORNÁ rubanice), ale víc se od toho čekat nedá...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 12. 2009 19:55

_DAVE_ píše:Marcel Kudlvasr - Pokud jde o novejsi RPG ktere me uspokojilo daleko vice nez Oblik a ME, tak je to urcite treba Zaklinac nebo WoW.

WoW opravdu ne-e, zkusil jsem nějaký čas na free a je to neuvěřitelný žrout času. Bavilo mě to hodně, ale zkrátka je to už moc.
A Zaklínače jsem hrál teď v létě, takže má zase ještě čas...

Jinak Diablo 2 je opravdu spíš rubačka s pár RPG prvky, ale baví pořád.

Tak uvidím, možná zkusím ten Mass Effect. Jestli to je trochu podobné KotORu, tak by to nemuselo být zlé.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 12. 2009 21:56

Pozor na free je to zcela jina hra !! Neudrzovany, sterilni a mrtvy svet. Na ofic clovek prochazi zivym, dynamickym svetem i kdyz hraje uplne sam. Tohle se mi libilo, nemusi se to hrat v grupe, poprve se to da hrat tak, ze objevujete svet a jeho mechanismy.

Kotor je proti ME podle meho nazoru daleko vic komplexni - slozity.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2009 23:34

No ME, prosím Tě Kurča není to Ouplně jako Kotor ani I. ani II.?! sice se o +/- snažilo, ale moc se to zde nezadařilo, o to více je zde možností na novou sehrávku a různé vyladění postavy a party,upgrade zbraní, a dovednosti atd. něco pro křečky a hračičky, vrací se to jak bumerang, to byl důvod mé vícenásobné sehrávky, sice koridor alá Fable, tož i míň volnosti než Kotor?! No možná jak kde, jinak chytlavé a hraje se to samo, tož mi oznam, že si READY a ,,Letíme,, ve dvouch i ,,na Dálku,, já cca po 6. či 7. už jsem to zapomněl, díky a Těším se...Tulák po Hvězdách OGDEN - Marcel od Zvonu.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 2. 12. 2009 23:36, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 12. 2009 23:36

No zvítězil ME, nahodil jsem si postavu a specializaci jsem už zapomněl. Má to být profík na sniperky + techniku či co. Dnes asi už půjdu spát, ale zítra třeba chvíli zahraju.
Pořád mi ale vrtá hlavou, proč je to anglicky.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2009 23:41

Prosím Tě já to mám v češtině v JRC, zkusím se ti po češtině podívat ještě teď v noci a nahazuji postavu a ODLET, HUPS Juj, jedém...díky Kurča, a 8. mám narozky...58., že šílený a neuvěřitelný Numero a 7. ber Almužnu, do Tý doby louskám šváby a zásoby těstovin...Tož Kontakt zítra, Díky jinak za Týden peču i pro Tebe, a nebraň se , dělám si s Tím radost v tý svinský Samotě, hej...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 12. 2009 01:07

Tu češtinu nijak nehledej. Já si s tou angličtinou poradím, jen mi zkrátka vrtá hlavou PROČ je to anglicky, když mám českou verzi? Je to nějaký divný anebo jsem někde něco přehlíd.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 12. 2009 01:22

Někde se to tam hned nastavuje po instalaci(nebo při ní?) nějak hned zkraje, podívej se tady na Topic na RPG-ME, myslím , že se to probíhalo, třeba na to narazím já a dám Ti vědět Brou...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 12. 2009 08:35

Jo, v instalaci jsi přehlédl výběr jazyka, hned na začátku. A možná se to dá udělat ještě v adresáři Binaries pomocí konfigurátoru.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 12. 2009 08:49

kurcatovium píše:No zvítězil ME, nahodil jsem si postavu a specializaci jsem už zapomněl. Má to být profík na sniperky + techniku či co. Dnes asi už půjdu spát, ale zítra třeba chvíli zahraju.
Pořád mi ale vrtá hlavou, proč je to anglicky.

Tohle dělá ta platinová edice, musíš to spustit ručně z commanderu, autorun.exe a pak Ti to nabídne jazyk. CZ, angličtinu nebo maďarštinu.
Zkopirovano z nastenky:

V některých případech se může stát, že instalátor hry Mass Effect nenabídne výběr jazyka a začne hru rovnou instalovat v angličtině. Na vině je špatná detekce regionálního nastavení na některých počítačích/operačních systémech. Řešení je jednoduché - stačí ručně spustit soubor Autorun.exe, který se nachází na DVD. Ručním spuštěním se obejde detekce regionálního nastavení a budete si moci zvolit, zda chcete hru nainstalovat s českými nebo anglickými titulky, zdatní lingvisté mají na výběr též titulky maďarské.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 12. 2009 09:51

No a je to Kurča, no ještě ta má skleroza a demence ve vývinu, není tak dawn, že...No i tak je to v háji, bez GE 6600 - R.I.P., si ME s Tebou nezahraji musel jsem Kamile vykuchat tu 5700, naštěstí má půjčenej Bůk od bráchance, že...tož leť Orle, é Kalimero...přeji Ti fajne hraní...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 12. 2009 12:07

jezek: Díky za info, tohle by mě nenapadlo. Přeinstalovávat to kvůli tomu nebudu, ale teda čekal bych trochu jiný přístup od té slavné "Profesionální české verze". Aspoň si procvičím angličtinu.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 12. 2009 12:13

Já to nakonec přehodil. Blbý je, že mi teď na vistách nejde spustit = program mass effect přestal pracovat a tenhle postup
Tak měl jsem úplně stejný problým. Vůbec to nemá nic společného s vícejádrovými procesory. Ale od začátku, doporučuju spustit instalaci ručně, autorun.exe, aby se předešlo instalaci v jiném jazyce. Pak nainstalovat patch 1.01, třeba s BDtS, stahovat ze stránek xzone, suverénně nejrychlejší, cdprojekt má děsně pomalé servery. Pokud to i pak nepůjde spustit, tak to spouštějte přez masseffect.exe a ne přez maseffectlouncher.exe. Půjde to úplně v pohodě..

už taky nefunguje:-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 12. 2009 12:25

Mě to zas jde spustit jen přes maseffectlouncher.exe
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 12. 2009 19:19

Vrátím se zpátky k otázce linuxu. Na druhý komp jsem nahodil Ubuntu (nové 9.10) a hle, problém s foťákem je vyřešen. Co mi trochu vadí je, že pro přístup na jiný než / diskový oddíl to chce heslo. Pomůže nějaký automatický namountování nebo hledám problém uplně jinde?

Druhá věc: kompatibilita programů pro KDE/Gnome s Gnome/KDE. Každé prostředí má něco do sebe... Na druhém PC je klasické Ubuntu s Gnome a myslím, že to tam sedne fajn. Nižší náročnost, na první pohled mi přijde přehlednější, bez zbytečných eye-candy efektů. A takový Amarok by tam stejně nikdo nepoužíval... K sobě jsem ale uvažoval i o KDE právě kvůli Amaroku a několika dalším programům. Dají se tyhle programy bezproblémově rozchodit a integrovat vzájemně z jednoho prostředí do druhého nebo ne? Například nahodit Evolution do KDE tak aby fungoval +- jako v Gnome (tzn integrace do hodin v liště)?

Kdybych hledal, tak určitě odpovědi najdu, ale ... Mass Effect volá.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků