Vzdálenost/velikost měst

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 9. 2007 21:46

Thowt1 píše:
:lol: hehe som cakal kedy sa na to skor alebo neskor niekto ozve, to je zrejme tym, ze byvam blizko ceskych hranic, sledujem vacsinou ceske TV stanice (na Nove som vyrastal, ale teraz stoji za *****)



Pozri,vies,ze som z Trenctownu...coje 3-5?km od ceskych hranic??proti cechom nic nema skor naopak,mne najblyzsi narod......chodievali ku mne typci z Brna,Olomouce zaparit aj na tyzden...Bol som radsej,ked mluvili ako ked sa snazili rozpravat,bo to znelo pekne na picu..Byval som v Brne 2roky atd co neznamena,ze zanevrem na svoj rodny jazyk..uz od 21 som v zahranici co zachvilu bude 7rokov!co zas neznamena,ze pomali zanevrem,popravde som uz rad,ked sa mozem po slovensky porozpravat a nacionalista?sa asi zomna stal a som nato hrdy,konecne som nato prisiel ale asi si este mlady skusenostami,tak to asi len pride a zacnes si to vazit....kam by sme prisli s ovplyvnitelnymi ludmi ako ty?do kktnej diery akurat tak,na Slovensko by sa zabudlo.....aj ked ja stym nic nespravim,nebudem opak podporovat..tot moj nazor nato....

respekta selecta
Naposledy upravil spajza X dne 15. 9. 2007 02:16, celkově upraveno 2
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 9. 2007 21:54

jo to plus dalsich asi 5 dvovodov som este uviedol, mna to nesere ze sem sem tam cosi hodim v cestine, ja to mam for joke, som kozmopolita a idealne by som bral a bol rad, keby cely svet rozpraval jednym jazykom a tu rec by som vedel odmala ako moj matersky jazyk, vklude aj anglictina by to mohla byt. A lahko ovplyvnitelny nie som, to by ti mohli rozpravat moji profesori, ktorych zo mna dakedy slak triafa. Neviem co ma s tym ked sem tam napisem cosi po cesky ze som mlady skusenostami... jako ze si nevazim svojich krajanov ci co, to je pekna blbost

spajza X píše:kam by sme prisli s ovplyvnitelnymi ludmi ako ty?do kktnej diery akurat tak,na Slovensko by sa zabudlo.....aj ked ja stym nic nespravim,nebudem opak podporovat..tot moj nazor nato....

respekta selecta

jo toto ma dost urazilo, ked to tak spetne citam... pac ty o mne kkt vis. To jak ty rad pocujes v tych emiratoch ci Baile Atha Cliathe-e ci kde to vlastne si, slovencinu, tak ja na slovensku kde furt kvasim si sem tam cosi for joke napisem v cestine a hned som vlastizradca :roll: . Po cesky by som sa nikdy nesnazil vraviet - ako tvoji cesky kamosi - ja mam dost problemov s vyjadrovanim sa v slovencine, a nemam ten sparvny cesky prizvuk, coho som si vedmy, takze by som sa takto nestrapnoval :|

jo a nemysim si ze by som tu stale alebo casto pisal v cestine, skor vynimocne, ked mam naladu si zablbnut, tak neviem co ta zere a co na mna utocis, jak keby som ti rodinu vrazdil :evil:
Naposledy upravil Thowt1 dne 14. 9. 2007 22:47, celkově upraveno 1
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 9. 2007 22:22

Rambo píše:3největší město v republice a on neví kde to jet/quote]
Thowt1 píše:nj ale ne v mojej republice :o , vies ake je 3tie najv mesto na Slovensku? a kde je? ...


teraz, mily spajza, zbystri zmysli!
tu je typicky priklad mnou pouzitej cestiny na tomto fore, okrem ineho, v celom tomto threade jediny. Ono to ceske slovo "republice" som nepouzil s podliezacim ritolezeckym zamerom, ale naopak, tuna si robim z Cecha srandu. Nepochopil totiz zrejme(alebo si neuvedomil), a to ani napriek mojim slovenskym prispevkom, ze som Slovak a tym padom nemusim dobre ovladat cesku geografiu a ze ani neviem, ze Ostrava je štie najvacsie mesto. To slovo "republice" som tu teda pouzil v tzv. papagajovitom vyzname, ako ked niekto povie daku blbost, a ty hu po nom rovnako, so sarkastickym prizvukom zopakujes. Takze kebyze onen prispevok nenapisem ale namiesto toho poviem, pocul by si,ako sarkasticky sicavo slovo "republice" vyslovim. Slovo republice som si pritom vybral zamerne, aby dotycneho z do oci bijuceho cesko-slovenskeho textu napadlo, ze tu nieco nie je v poriadku, a ze to ma mozno nieco spolocneho s republikou, cize republikami (ako je Slovensko, Cesko). To bol jasny sarkazmus jak svina. Dufam, ze si tento dlhsi post, aj napriek tvojej prchkej nalade docital az sem, a ze si so zapojenim svojich vnimavych zmyslov zistil, ze nie vsetko, co je na prvy pohlad jasne, jasnym skutocne je, ale ze to moze mat aj iny vyznam alebo zmysel.
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 14. 9. 2007 22:40

Kdo má číst také dlouhé příspěvky.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 9. 2007 22:42

Spajza. Povinne. Beztak je to espešl len pre neho, ostatni o nic neprichadzaju, a prosim aj aj ked je to trocha OT nemazat, aspon kym si to spajza neprecita... :?
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 14. 9. 2007 23:31

[quote="jezek"]No PC,nechci Ti do toho kecat,ale Plzeň byla,je a bude až 4.
[url]http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_%C4%8Desk%C3%BDch_m%C4%9Bst_podle_velikosti[/url]
Jinak svým propražským zaměřením,sis to u mne....[/quote]

Žiju v Praze dvaadvacet let. Nejsem však rodilý Pražák, vltavská krev... Každý však musí uznat že v Praze je stále co dělat, na co koukat, kde se bavit. Například Brno je po osmé hodině večerní mrtvé město. Plzeň tipuju že bude veselejší (hlavní město zlatavého moku) a v Ostravě černé je minimálně ta stodolní. Kam však jezdí turisti ? Do Brna, Ostravy moc néé, do Plzně asi jo ale hlavně kvůli pívu. Je ovšem nutno vzít v úvahu že celá Česká republika má jen tolik obyvatel jako Bronx v N.Y. tj. na stomilionový N.Y. nemá.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 9. 2007 02:13

Thowt1: Pozri,nechcel som ta urazit,len som trosku haklivy na taketo veci :wink: nechame to teda s obojstrannym ponaucenim tak :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 9. 2007 08:43

spajza X a Thowt: hosi,a neni to jedno,gdo ako rozprava? snad by ste nezacali vycitat marcelovi ze pise jak mongol seknuty hispancom s korenmi v swahilsku :wink:

a kedze je to forum o mesteckach,tak tu prilozim do kotla:
Obrázek
a schvalne,ci to bude spajza X poznat - mohol by si,sme skoro susedia...
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 9. 2007 09:38

alximiq píše:spajza X a Thowt: hosi,a neni to jedno,gdo ako rozprava? snad by ste nezacali vycitat marcelovi ze pise jak mongol seknuty hispancom s korenmi v swahilsku :wink:


:lol: ok, primerie, spajza, aj tak sa nerad hadam 8) ...inokedy by som to beztal presiel s humorom, ale pred skuskami som holt trosku podrazdeny :mrgreen:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 9. 2007 18:59

ta hora vzadu vyzera jak vrsatec,matie ma tam to jazierko...fakt neviem 8)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 9. 2007 19:19

jj,je to vrsatec a to "jazierko je strkovna"
fotene je to zhruba niekde nad kamenolomom.. DCA je moje mesto :wink:
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 9. 2007 22:27

ty voe uz to poznavam....SPSka Park atd :-) som tam chodil 2roky na nadstavbu 8) na prvy pohlad som to vobec nepoznal,no jak si povedal DCA,poznam to tam velmi dokladno :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 9. 2007 22:30

Nová Dubnica, ak sa nemylim? :o
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 9. 2007 22:42

ee stara .........
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 9. 2007 22:46

taka vobec existuje :o :?:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků