Vzdálenost/velikost měst

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 14. 9. 2007 09:34

mne sa tam paci to zatisie, obrovsky kopec - hrad - nakupne centrum :)

a btw. nie ja som z inej planety 8)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 9. 2007 09:38

mne akurat autosalon... na ktory tam sem tam pridem. Ale inak som Nitru nejako podrobnejsie neskumal :?
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 9. 2007 10:03

Thowt1 píše:brw. najkrajsie mesto Trencin, bez debaty :P , take akurat, ani velke, ani male, squeli ludia, najkrajsie zenske ako som na Slovensku videl (rozumej superkrasne, ostatne su len velmi krasne :mrgreen: ), krasne spomienky atd atd 8)



tak toto mi pises zo srdca :wink: a ked sa este v Trencine postavi ten Aqua park a rychlo draha a dostava tych xx shoping centier k tym xx co uz stoja,tak uz neviem co bude......velmi lukrativne mesto,holt slavna minulost sa nezaprie

Trenctown ruuullzz
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 9. 2007 10:09

mr_wawra píše:Prichazi snad vo neco?:)



napodobne :roll: Pche..ale nejake vedomosti bysi mohol mat :wink:


//edit:inac Thowt1 co keby si prosim ta prestal rozpravat tym Slovanskym narecim Cestinou a rozpraval normalne nasim narecim,po Slovensky ked si Slovak????jeto pekne trapne,uz to dlhsie sledujem a pride mito divne aj ked si na .cz stranke zachovaj si hrdost :wink: Uz si videl nejakeho Cecha doplnat Slovencinu do jeho slovnej zasoby??nie...tebe sa nepaci nas zvucny a lahodny jazyk?alebo sa zanho hambis na ceskom fore??nechapem 8)


//edit2:inac moj favorit v Cechach je:Brno ruulz,Praha,Hradec Kralove...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 14. 9. 2007 11:41

Thowt1 píše:som myslel ze Ostrava je blizsie k Brnu ako Dolne Srnie, ja to mam potom len 1 hodku cestovania :) , to ma naozaj prekvapilo toto :o ani som nevedel ze Ova je tak blizko hranic s Polskom ... a celkovo som si myslol ze je inkde ako je, podla tej mapky je olomouc zhruba tam kde bola podla mojich predstav Ostrava, mali by ste si to dat do poriadku :mrgreen: (nejaky som z tej geografie vymlety :? )


no, i to se může stát, ale Ostrava je od Olomouce poměrně daleko.. ale nikoho za nevědomost neodsuzuju, já se taky neorientuju ve Slovenskych městech...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 14. 9. 2007 12:42

Jedině Rychvald a v úvahu ještě připadá Ostrava
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 9. 2007 12:46

Heady569 píše:
Thowt1 píše:som myslel ze Ostrava je blizsie k Brnu ako Dolne Srnie, ja to mam potom len 1 hodku cestovania :) , to ma naozaj prekvapilo toto :o ani som nevedel ze Ova je tak blizko hranic s Polskom ... a celkovo som si myslol ze je inkde ako je, podla tej mapky je olomouc zhruba tam kde bola podla mojich predstav Ostrava, mali by ste si to dat do poriadku :mrgreen: (nejaky som z tej geografie vymlety :? )


no, i to se může stát, ale Ostrava je od Olomouce poměrně daleko.. ale nikoho za nevědomost neodsuzuju, já se taky neorientuju ve Slovenskych městech...s/quote]

Přesně 99km,podle tabulek :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 14. 9. 2007 13:14

V ČR je to Praha-Brno-Plzeň. Co do zábavy - Praha...dlouho nic.... Co do krásy - Praha, Telč a pak buď Moravský Krumlov nebo Jindřichův Hradec... Ovšem nejlepší město na světě je Los Angeles. Tam bych se chtěl odstěhovat :D I když možná to není best město... Podíval bych se tam však rád.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 14. 9. 2007 13:21

PC píše:V ČR je to Praha-Brno-Plzeň. Co do zábavy - Praha...dlouho nic.... Co do krásy - Praha, Telč a pak buď Moravský Krumlov nebo Jindřichův Hradec... Ovšem nejlepší město na světě je Los Angeles. Tam bych se chtěl odstěhovat :D I když možná to není best město... Podíval bych se tam však rád.l/quote]

Já bych radši někam na kamčatku nebo tak něco.....prostě klídek a pěkně si tam zalovit projet se na fichtlu 8)
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 9. 2007 13:29

No PC,nechci Ti do toho kecat,ale Plzeň byla,je a bude až 4.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_%C4%8Desk%C3%BDch_m%C4%9Bst_podle_velikosti
Jinak svým propražským zaměřením,sis to u mne....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 14. 9. 2007 13:41

Nejen u tebe. A na zábavu se pokud vím jezdí do Ostravy na Stodolní. Jezdí na ní turisti z celého světa a on jí vynechá. To je barbar.

A Ostrava je aji nejpěknější město v republice. Není nad naše šachty a vysoké pece pomalu pokupě
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 9. 2007 13:41

spajza X píše://edit:inac Thowt1 co keby si prosim ta prestal rozpravat tym Slovanskym narecim Cestinou a rozpraval normalne nasim narecim,po Slovensky ked si Slovak????jeto pekne trapne,uz to dlhsie sledujem a pride mito divne aj ked si na .cz stranke zachovaj si hrdost :wink: Uz si videl nejakeho Cecha doplnat Slovencinu do jeho slovnej zasoby??nie...tebe sa nepaci nas zvucny a lahodny jazyk?alebo sa zanho hambis na ceskom fore??nechapem 8)


:lol: hehe som cakal kedy sa na to skor alebo neskor niekto ozve, to je zrejme tym, ze byvam blizko ceskych hranic, sledujem vacsinou ceske TV stanice (na Nove som vyrastal, ale teraz stoji za *****), citam vacsinou knihy v cestine a 90% stranok, ktore navstevujem, su ceske. Pocuvam cestinu z DVDciek, z Hpodu, z Dpodu :wink: , atd jednoducho sa na mna vali odvsadial. Aj moj stray otec casto prehodi sem tam dost casto nake ceske slovo, najma ked chce nieco zdvôraznit. A je faktom, ze niektore vyrazy a slova mi pridu na mysel rychlejsie v cestine, pripadne mi nabehne na mysel to slovo v cestine a ja musim este rozmyslat, ako sa to povie v slovencine, tak tam nevidim dvovod to slovo alebo vyraz nenapisat. Nevraviac uz o tom, ze ked je nejake slovo v cestine kratsie ako v slovencine, tak ho pisem jednoducho z lenivosti v cestine. za nas jazyk sa vobec nehambim a mam ho rad, nie som vsak extremne nacionalisticky zalozeny. A ked uz pisem na ceske forum, tak tam niekedy radsej napisem slovo květák, aby si sudruhovia nelamali hlavy z tym, co som myslel tym karfiolom atd atd. A precvicujem si tak cesky jazyk, napr. si vsimam, ze v cestine nie je pravidlom, ze vsetky slovesa sa musia koncit na "i" a nikdy nie na "y" ako u nas. Teda i edukativne dvôvody, to ako ked si precvicujes AJ pisanim... ja teda v tomto nevidim nejaky problem, a nemyslim si, ze by to nejako extra vadilo. Pravda, nie vzdy sa mi podari napisat nieco v cestine korektne, co jedine vidim ako dvôvod k ***** sa niekoho ineho z mojho pisomneho ceskeho prejavu. mno, takze asi tak... :mrgreen:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 9. 2007 13:59

Jen na obranu Ovy,kdo tyhle stránky nezná,tak ať se koune.Hlavně na INdustry galerii.Tohle jinde neuvidíte:http://www.ostravaci.cz/?s=fotoalbum-ostrava
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 14. 9. 2007 14:28

To asi ne, nakonec, ty vobrazky sou docela hezky, nicmene za sebe nemuzu nepriznat, ze jsem tak trochu pragocentrista, cajzl, prazska ku*va atd.. :) Proste jinde v CR bych zit nechtel, Prahu mam rad, hodne rad. Neni to zadna vesnice, ale ani preplnena metropole jako Paris treba, coz mi vyhovuje.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 9. 2007 14:39

Dneska jsem se byl najíst v menze, která je asi půl hodiny chůze od kolejí a naprosto jsem se zděsil. Už Havířov mi svou velikostí vadil, ale tohle je hrůza!!!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků