Herní pořad

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Spronx 25. 1. 2014 17:13

Zdravím všechny,

s kamarádem jsme se rozhodli pustit do tvorby herního pořadu, protože nás hry baví, líbí se nám herní pořady a chtěli jsme to taky zkusit. Já už rok působím na youtube, točím různé let's playe, gameplaye nebo všechno možné a tohle jsem chtěl dělat už dlouho. :)

http://www.youtube.com/watch?v=7hIbvJK-UIo

Chtěli bychom poradit co zlepšit apod. (Wesikova mikrofonu jsme si vědomi a už objednal nový)

Moc děkujeme všem za případné rady nebo pomoc,
Spronx
Spronx
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 1. 2014 17:25

Konečně něco slušnýho :) Fakt se na to hezky kouká, je vidět, že to máte promyšlený a dali jste si s tím práci. Dvě věci se mi nelíbí (kromě druhého mikrofonu) - ve znělce by asi neměly být obrázky s vodotiskem (v tomhle případě IGN), a ty tiché pasáže vypadají, jako když mi blbnou repráky, ztrácím pozornost a mám chuť video vypnout :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spronx 25. 1. 2014 18:05

Moc děkuju za odpověď, ceníme si toho. Toho vodoznaku jsem si téměř ani nevšiml :D Do příště už tam nebude :D ty tiché pasáže myslíš v recenzích a novinkách?
Spronx
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 1. 2014 18:13

Jo :) Chtělo by to tam nějakou hudbu nebo něco...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků