Hledám lidi na herní portál

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Qefik 4. 1. 2014 17:17

Zdravím,

přemýšlím o znovu rozjetí mého starého portálu (FuckA.cz), většina z vás ho asi nepamatuje, ale to nevadí. Začali jsme v roce 2009 a drželi se pomalu až do roku 2012, kdy CS 1.6 začlo definitivně umírat a všichni přecházeli na Global Offensive. Měli jsme celkem navštěvovaný FUN server https://www.youtube.com/watch?v=nU1UL312D08 a v dobách největší slávy nonstop přeplněný schovka server (T se mění za různé předměty a musí se schovat po mapě), který odstartoval boom schovka serverů. Pak OnlyD2 server, ale o ten jsem pak postupně ztratil zájem, znáte to, všechno časem omrzí.

Nechci se znovu vyhranit pouze na jeden druh serverů, nebráním se v podstatě ničemu. Přiznávám, trochu jsem to zaspal, ale nostalgie mě dovedla k tomuto nápadu. Zkusil bych opět 1.6 server, nebráním se ani Minecraftu. Po otestování DayZ standalone serveru bych rád pustil i ten. Hosting mám zajištěný.

Webové stránky zatím nejdou, pořád přemýšlím jak je vyřeším.

Co očekávám?
  • Samostatnost při řešení problémů
  • Nové nápady, inovace oproti zažitým stereotypům

Co nabízím?
  • Prostor pro seberealizaci
  • Více méně samostatnou správu přiděleného serveru
  • Více než čtyřleté zkušenosti ve vedení portálu
  • Čistý portál bez VIP výhod

Víc info v PM nebo přímo v tématu, jinak pro komunikaci preferuji Steam http://steamcommunity.com/id/qefik/
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“
Mark Twain
Qefik
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2014 17:21

A kolik se dostává peněz?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qefik 4. 1. 2014 17:26

Pokud bych ti měl platit, tak věř, že bys mi rád ty peníze vrátil a už mi nikdy v životě nenapsal :)

Teď vážně. Vzhledem že je to dimenzované jako projekt s nulovým ziskem, tak nenabízím finanční odměny. Existují lidé co dělají věci zadarmo, pro zábavu. A ty bývají z pravidla mnohem lepší než ti, co žádají peníze. Pokud by portál začal generovat nějaké peníze navíc, rozhodně by se použily k spokojenosti těch, co se tomu věnují.
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“
Mark Twain
Qefik
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2014 17:38

To ti tam vypadla ještě další zajímavá skupina. Dělají věci pro zábavu, jsou samozřejmě lepší, protože je to baví a ještě dostávají plno peněz, protože jsou opravdu lepší. Takže hledáš spíše ty horší, kteří si neváží svého času, proč ne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 1. 2014 17:39

Přeju hodně štěstí :) S takhle naivním přístupem ke shánění spolupracovníků ho budeš potřebovat víc než dost. Ale rozhodně se nenech odradit a zkus si to ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qefik 4. 1. 2014 17:51

Abychom si rozuměli, spolupracovníky více či méně mám, jsou to kamarádi, bývalí členové. Vice méně nabízím někomu, kdo by se chtěl podobně realizovat, server, zázemí a případnou pomoc.

Já si nic zkoušet nepotřebuji, zkušenosti mám, vedl jsem FuckA.cz tři roky, pak jsem převzal 4game.cz a momentálně dělám podporu pro zákazníky Fakahedy v sekci CS 1.6 a pro údiv mnohých z vás, dělám to zadarmo, protože mě to baví.
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“
Mark Twain
Qefik
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2014 18:04

Proti tomu nic nemám, jsou to tvoje počty. Také dělám, co mě baví, ale dělám to obvykle za něco. Mám zábavu a ještě třeba peníze.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 1. 2014 13:40

tdjohn: Ale prece nemusis vsechno prevadet jen na penize.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2014 20:09

Co? Na co to mám tedy převádět? Na desetistupňové pivo?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2014 20:24

Co kdybys neprevadel na nic? Radsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qefik 6. 1. 2014 20:32

Prosím, vyvarujte se OT, spravuji jedno fórum a přesně toto nemám rád, téma je pak zbytečné :)

Pokud někdo z vás má zájem nebo alespoň o tom uvažuje, můžete mě kontaktovat soukromě a dotázat se. Nebráním se ničemu, ale zbytečným hatem (ano, teď myslím uživatele tdjohn) akorát honíte příspěvky, které jsou naprosto prázdné, co se týče obsahu. Pokud má kdokoliv potřebu sdělovat světu jak je nejchytřejší a nejlepší, může si založit blog.
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“
Mark Twain
Qefik
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2014 20:33

To bych potom byl docela k ničemu. Všechno něco stojí a převod třeba na peníze je velmi vhodný.

-- 6. 1. 2014 20:34 --

Ještě dva příspěvky a dostanu hru zadarmo!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 1. 2014 20:38

Hele a proč sereš? Kolik za to dostáváš?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2014 20:41

Co? To je fakt tragédie. Člověk nepíše do konzolí, aby nemusel číst nesmysly a evidentně jsem si moc nepomohl, co? Tak na co bys chtěl převádět?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2014 20:42

Pracoval jsem dost intenzivně na několika projektech dlouhá léta zadarmo, prostě proto, že mě to bavilo. Ve výsledku se mi to celkem vyplatilo, nicméně zjistil jsem pár věcí... Práce zadarmo projekty degraduje na volnočasovou aktivitu - tedy něco snadno nahraditelného, něco bez priority, bez budoucnosti, bez vážnosti. Lidi není čím motivovat, snadno se vzdávají, nepodávají takové výkony, nemůžeš po nich chtít žádné nadstandardní výsledky ani výkony... Jasně, nějakou dobu to fungovat bude, dva roky, tři, možná pět let, pak začnou odpadávat první lidi (nastoupí do práce, založí rodinu), noví už nebudou tak zapálení, protože nebyli na začátku, začnou se objevovat nečekané překážky, přestane se dosahovat stanovených cílů a můžeš to pomalu zabalit :) A nebo se začít včas chovat jako profesionál, čím jak nejdřív si nechat za svoji práci zaplatit a začít platit svým lidem.

Bude to znít asi trochu nepochopitelně, ale i táta mi platí, když mu přijedu pomoct s něčím na zahradu. Přišel s tím sám, přijel bych i kdyby neplatil a mohl jsem si ty peníze nevzít... Ale vzal jsem si je, protože takhle vím, že si uvědomuje, že moje práce i můj čas mají nějakou cenu, což si do teď neuvědomoval.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků