GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod preearuzickp 27. 12. 2013 16:15

Takže podobná situace jako v jíne misi, vybrat auto, zaparkovat ho někde mimo silnic. Zavolat zbytku teamu a jít na věc. Je to tak? Obleky,masky a pod. řešit nemusím nebo mě to navede? Každopádně díky moc.:)
preearuzickp
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2013 16:19

Asi tak nějak. Vždy se dá podívat do návodu, ale to je škoda. Auto prostě potřeba bude, takže by to mělo být podobné. Obvykle tě ale hra dost přesně naviguje, takže se nedá ztratit. Například dyž vlezeš do auta, tak by ti to mělo napsat, jestli je vhodné, pokud auto potřebuješ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preearuzickp 27. 12. 2013 16:23

Jn, škoda to je akorát právě ani nevím jak se ta mise jmenuje. Každopádně to zkusím a uvidím, když tak se ozvu, Díky.
preearuzickp
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2013 16:26

The Big Score je název té mise, která tě čeká, tak něco kolem toho. Spíše bych to ale vyzkoušel sám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preearuzickp 28. 12. 2013 15:08

Tak jsem tu misi včera zkoušel, samozřejmě jsem se nikam nehnul. Vyzkoušel jsem asi 20 aut , volat nejde, nic mě to nenapíše... Ještě se tě zeptám, mám shánět i oblečení? apod? Popřípadě asi bug nebo nevím. Kdybych mohl tak to natočím ale nemám jak.
preearuzickp
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 12. 2013 16:12

Tady bys to měl mít snad komplet všechno co je potřeba.
http://mattwritesstuff.hubpages.com/hub ... -Big-Score
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 7. 1. 2014 00:01

Jelikož GTA5 nemám možnost hrát, tak jsem dneska narazil na Soundtrack:
https://play.google.com/music/listen#/a ... inal+Music
A musím říct, že jsem celkem uchvácen výběrem songů, dost se mi to líbí, celkově se mi u GTA vždy hudba velmi líbila, už od GTA3, ikdyž tam byly ty songy dost srandovní, ale prostě se mi líbily, takový Flashback, nebo MSX či Rise FM, jó to byly pecky.
No prostě mně ty písničky dost na GTA5 navnadily, už s jej nemůžu dočkat :) Spravím si asi chuť znovu zahráním čtyřky.

Eh, no až na ten rap, ten opravdu nemusím :D Ale krom něj je to vše velmi poslouchatelné.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 1. 2014 00:42

Samozřejmě souhlasím :)) Na 4 se chystám právě na PC, takže asi si ji brzy dám také. Teď dohrávám pětku po druhé, tak to nechci kombinovat.

Nezapomínej:
Make no mistake: this game is beyond heavyweight. In many ways, Grand Theft Auto V is a culmination of the current generation; it’s a summation of everything we’ve seen in the last eight years, a love letter, if you like, to the 360 and the PS3.

:D

A ještě něco na večer od borců:
http://www.youtube.com/watch?v=m2aFUXqn9nU
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2014 17:30

Nějak to tu moc nežije, tak doufám, že trénujete a už umíte minimálně:
http://www.youtube.com/watch?v=o3UVZWLXoDw
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 24. 3. 2014 08:42

Hned ten první průlet tou budovou jsem moc nepobral, tam byla textura ale bez fyzikálního modelu? Čili se jí dá proletět?
Jinak čekám stále na vydání na PC.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2014 23:24

To bylo normální parkoviště, on prolít skrz něj. Žádná textura v cestě nebyla.

Na PC? Tam tak Excel :D Ale částečně čekám taky, ale spíše to vidím, že to vyjde hlavně na nové konzole, tak to bude konečně první pořádná hra na ně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 3. 2014 23:33

Ono to vyšlo jen na ty starý? :-O Jak to?

Ale o to víc teda čumím, že to vypadá jak to vypadá na takovejch šrotech.

-- 24. 3. 2014 23:34 --

Ono to vyšlo jen na ty starý? :-O Jak to?

Ale o to víc teda čumím, že to vypadá jak to vypadá na takovejch šrotech.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2014 23:45

Jsou to mágové, já to říkám pořád :D To byla první next-gen hra, jen na 8 let starých konzolích :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 3. 2014 18:57

No tak schválně jsem si to pouštěl opakovaně a prostě tam vidím průlet černou "stěnou" jakoby tak jsem asi slepej nebo nevim :D
Sasi, nějak jsi to nesledoval co? Jako buď počkám až to vyjde na pc, nebo pak koupim konzoli, ale jedine tu nextgen, jinak ne.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 3. 2014 21:56

Dění v herním světe už vůbec nesleduju, tak jen co se dočtu tady nebo se ke mně prostě donese. Ale nejde mi to vůbec do hlavy, proč to na nový není, to je jak vtip :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků