Nintendo 3DS XL vs iPad Mini Retina

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 21:14

3DS normální není špatné :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 21:33

Ertefol píše:3DS normální není špatné :)


Není. Obzvlášť se mi líbí tahle verze:
Obrázek

Pokud bych bral 3DS XL, byla by to asi tahle:
Obrázek

U té 3DS XL mě mrzí, že je ta Zelda pouze jako digital download. Jedině že by ten download kód ode mě někdo levně koupil a já si koupil krabičku :-)
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 21:35

Já se přiznám, že jsem měl v ruce oboje, a jako lepší mi přišlo klasické 3DS. To je totiž pořád ještě handhled, co se dá strčit do kapsy. 3DS XL už je dost velké...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 21:39

Ertefol píše:Já se přiznám, že jsem měl v ruce oboje, a jako lepší mi přišlo klasické 3DS. To je totiž pořád ještě handhled, co se dá strčit do kapsy. 3DS XL už je dost velké...


To asi ano. XL bude spíš na to domácí hraní, což samozřejmě plánuju, ale také bych rád hrál i po cestě do práce.

Jenže co jsem tak četl, tak hry na XL verzi lépe vyniknou a i 3D efekt že je prý silnější.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 11. 2013 21:55

Ale zas musíš počítat, že na XLku budou oproti obyč 3DS lehce zubatý.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 22:00

StefiCZ píše:Ale zas musíš počítat, že na XLku budou oproti obyč 3DS lehce zubatý.


O grafiku mi zase tolik nejde. Kdyby jo, tak bych nad 3DS ani moc nepřemýšlel, protože Nintendo hry nikdy neměly něják extra krásnou grafiku. Jde mi spíš o hratelnost, trvanlivost a herní příběhy, v čemž Nintendo vyniká. Že tam budou trochu zoubky, to je mi jedno :-)) Ještě pročtu fóra, ale jde mi hodně o přenositelnost, rád bych to prostě třeba na zastávce vytáhl z kapsy, 10 minut hrál a zase schoval. Aby mi příliš nepřekáželo. Nicméně hrát budu i doma, dost možná i víc než venku.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 22:09

Ertefol píše:Já se přiznám, že jsem měl v ruce oboje, a jako lepší mi přišlo klasické 3DS. To je totiž pořád ještě handhled, co se dá strčit do kapsy. 3DS XL už je dost velké...

Tak to ti přišlo špatně. 3DS XL je velké, ale zase lepší, takže záleží na každém, co preferuje. Výhod obyč 3DS je tak málo, že bych ho nikomu moc nenabízel.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 22:13

tdjohn píše:
Ertefol píše:Já se přiznám, že jsem měl v ruce oboje, a jako lepší mi přišlo klasické 3DS. To je totiž pořád ještě handhled, co se dá strčit do kapsy. 3DS XL už je dost velké...

Tak to ti přišlo špatně. 3DS XL je velké, ale zase lepší, takže záleží na každém, co preferuje. Výhod obyč 3DS je tak málo, že bych ho nikomu moc nenabízel.


A jaké další výhody má obyč. 3DS? Kromě přenositelnosti samozřejmě.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 22:19

Žádné? O to jde :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 24. 11. 2013 22:27

Malé 3DS má lepší svítivost a vyšší počet DPI - to se řešilo už as 100x. A designově se mi taky líbí víc ;-) Ona ta přenositelnost je docela znát. Tahám teda XL,a le malé se nosilo líp. Ještě bych podotknul - pro mě zásadní - věc a to výdrž baterie, která je u XL opravdu vynikající. Mínusem XL je absence nabíječky v balení = investice navíc.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 22:36

Cru4l píše:Malé 3DS má lepší svítivost a vyšší počet DPI - to se řešilo už as 100x. A designově se mi taky líbí víc ;-) Ona ta přenositelnost je docela znát. Tahám teda XL,a le malé se nosilo líp. Ještě bych podotknul - pro mě zásadní - věc a to výdrž baterie, která je u XL opravdu vynikající. Mínusem XL je absence nabíječky v balení = investice navíc.


To o svítivosti a DPI jsem myslím četl tady na fóru. Mně se taky designově víc líbí menší 3DS :-)

XL ti nepřekáží, když ho bereš sebou? Kde všude hraješ?

Absence nabíječky mě netrápí, nová stojí dvě stovky.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 22:44

Mně právě to roztažení na větší display přijde zubaté, neostré, a jinak tam vlastně moc výhod není. Jinak se přiznám, že ve 3D ani moc nehraju.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 22:50

A jaké by to roztažení mělo být (neostré samozřejmě není)? Právě pořád nechápu, proč se někdo diví, že tam dali jen větší displej. Co jako měli udělat? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 22:51

A proč nemít menší, ale za to hezčí? :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 23:02

Promiň, ale to je jak u debilů. Větší je prostě větší a každý si musí vybrat. XL má jinak plno dalších výhod. Takže pokud už přestaneme řešit diplej. Ano, opravdu má menší DPI! Je to tak, i když to zní neskutečně. Ale není třeba tolik lesklý, takže se dá hrát i venku. Pak zbydou jen ty výhody XL.

Pokud by někoho ještě napadlo, že XL je větší celkově. Tak ano, opravdu je větší a dokonce těžší. Může s tím být problém při přepravě, pozor na to. Znamená to ale, že pokud se vám původní 3DS vešlo do kapsy, tak to nové nemusí. Opravdu!

A teď už lze řešit snad důležité věci, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků