Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Odinuv_Vlk 1. 9. 2013 17:48

Hoj,
zítra, max. pozítří mám AC:NL.
Tak si mě přidejte do FL
S poydravem Ódinův Vlk
:-D
Odinuv_Vlk
First Blood

Odeslat příspěvekod Tuuurek 18. 9. 2013 19:21

Tak sem nakoupil v neděli tuříny za 107 a včera sem prodával kus za 422 :-D 4 000 000 čistej zisk :-D Škoda že sem se včera nedostal na net, dal bych vám vědět... :-- Ale pochlubit sem se musel :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odinuv_Vlk 26. 10. 2013 10:34

Tak mě to přestalo bavit, proto jsem začal hrát znova :D
Odinuv_Vlk
First Blood

Odeslat příspěvekod Tuuurek 26. 10. 2013 11:19

A proc jsi to udelal? :D
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odinuv_Vlk 26. 2. 2014 12:23

Kde ****** všichni jsou? :'(
Odinuv_Vlk
First Blood

Odeslat příspěvekod Schmauz 27. 2. 2014 22:03

Nedávno jsem si pořídil AC a pořád v hodně věcech tápu. Napřiklad - jak přesně vydělám peníze? Jasně, prodejem ryb, ovoce a fosílií se dá něco trhnout, nicméně když chci postavit most za 150 000, šetřil bych na to minimálně měsíc. Jak mám vydělat peníze?

A další věc - mám síťku na chytání brouků. Rád bych nějákého chytil, ale za dobu, co to hraju (cca 14 dní), jsem potkal asi 3 brouky na pláži, kteří přede mnou okamžitě zdrhli. Jinak u stromů je nepotkávám, nikde jsem žádného neviděl.

A poslední věc - jak si zvětším barák? U Nooka? Nebo kde? A taky jsem nepochopil to navštěvování hráčů. K čemu mi bude to, když mi přijde cizí hráč do města?

Díky za odpovědi. Možná se ptám blbě, ale jak jsem psal, teprve začínám. Příští měsíc si budu kupovat http://tinyurl.com/oqnt23y - snad pomůže :)
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odinuv_Vlk 28. 2. 2014 09:23

Ahoj,
Takže: každou neděli ráno a večer chodí zvířátko, které prodává tuříny. Jejich cena se mění za ten den 2x (asi). Když je koupíš tak v Re-Tailu se ptej na cenu ta se taky mění, až bude vyšší než kupní cena tak to prodej a vyděláš, ale musíš je prodat do neděle.
Brouky na pláži nevim jak chytat. Ale když zatřepeš stromem bez ovoce může tam být brouk nebo pavouk. Protože ještě neni úplně jaro tak tam zatim nejsou vážky, motýli a jiní brouci.
Navštěvování hráčů slouží k zábavě, výměně ovoce a nábytku, můžeš překecat jiné zvířátko, aby se nastěhovalo k Tobě ;) A hlavně někdo jiný musí nakoupit u Nooka a až tam utratíš dost peněz tak svůj obchod vylepší.
Ano u Nooka. Zaplatíš mu stan a pak mu řekneš o zvětšení, o hypotéku. Další platby už budeš platit na poště.
Já jsem to začal hrát po3x abych mohl dělat LP :( :)
Snad Ti to pomůže, a jestli chceš můžem si vyměnit ovoce ;)
Odinuv_Vlk
First Blood

Odeslat příspěvekod Schmauz 2. 3. 2014 08:44

Takže díky za rady.

Tuřín jsem dnes nakoupil kus za 96, dohromady za 10 000 (víc jsem neměl) takže během týdne budu chodit do re-tail storu a zkusím to prodat nad cenou.

Co se týče brouků, tak dnes jsem konečně chytil aspoň včelu :) Občas potkám pavouka na pláži, ale toho se mi nedaří chytit.

Základní dům mám splacený, teď jsem si ho nechal zvětšit, takže mám víc místa.

A ještě k té výměně ovoce. K čemu to je přesně dobré? Ve městě mi rostou pouze broskve. Je to tak, že mi cizí hráč donese jiné, které můžu ve měste zasadit nebo prodat? A jakým způsobem se to ovoce mezi hráči mění? A jaké množství? Klidně spolu můžeme někdy něco vyměnit, mám tě už v přátelích :)
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 3. 2014 09:04

Dovezené ovoce si zasadíš, ono vyroste a ty ho pak můžeš prodávat lamám v Re-Tailu. Za domácí ovoce dávají 100B/kus a za "cizokrajné" 300, takže se tak něco málo vydělat dá. Je to ale otravná práce - 20 minut třeseš stromama a přerovnáváš inventář a vyděláš si tak 20.000 bellů. Jsou i mnohem výnosnější druhy podnikání, za 30 minut se dá vydělat i 300.000 bellů.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2014 12:16

A to jako fakt někoho baví? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 3. 2014 13:09

Ano, lidi baví vydělávat peníze.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odinuv_Vlk 2. 3. 2014 13:56

Jak naspal Mican, prodávat cizokrajné ovoce je výnosnější. Mě to, ale zas tak otravné nepříde jednou za 3 dny sklízet.
Broskve bych bral (já mám hrušky), dokonce jsem jednu broskev dostal, ale bojim se jí zasadit :)
To ovoce Ti buď někdo přinese nebo v jeho městě sklidíš stromy :)
Odinuv_Vlk
First Blood

Odeslat příspěvekod Woodbin 13. 4. 2014 19:39

Těší mě, že tu tenhle thread pořád ještě je, takže... Ahoj, jak se máte?! :)
Konečně jsem si pořídil 3DSko s novym ACNL, zatim hraju necelej týden ale teda musim říct že se to neskutečně podařilo...Po tom co jsem v ACWW strávil dva roky (z toho rok a půl každej den v kuse) musim říct že mě nový AC chytlo, těch novinek co tam je, těch domakanejch věcí :)

Kaaaždopádně, chtěl by si někdo v nejbližší době zahrát, povexlákovat nábytek, popašovat ovoce, pomlátit pár robotů u Tortimera, et cetera? :) Bejvám většinou online o večerech :)
Geek; ex-programmer; Steam games collector; synth player; furry
N3DSXL + Luma3DS, ,PSone, GPD Win 1
3DS: 3153-5496-4439
Switch: SW-5480-0881-7906
Woodbin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 27. 3. 2020 14:46

Aby se to tu zase rozhýbalo... Hraje někdo nový AC?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 3. 2020 16:36

Ani ne. Jsem hrál ten na 3DS a vůbec nechápu smysl hraní toho :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron