The Witcher 3: Wild Hunt

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HAck_SG 5. 2. 2013 08:32

Obrázek

World supposedly 20% bigger than Skyrim's, says development team. [Tentative, obviously]
30-40 minutes to cross world on Horseback
New streaming technology (CDRED Engine 3)
Geralt's Memory is restored
No chapters/acts
Dude is fucking DONE fighting for everyone else
Everything from solving MYSTERIES to slaying monsters
Coming out on "all top-of-the-line" consoles - I'd say that confirms next-gen is in.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 2. 2013 09:26

A prý svět bez načítání... Tak to chci vidět :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 2. 2013 10:23

Já bych to radši přejmenoval na Zaklínač 3: Divoký hon. Pod tímhle názvem to tu vyjde, Witcher snad tomu v Česku nikdo neříká....

SCobra: Proč by to nešlo ? Ukázali že engine umí, první byl sice ještě na cizím ale dvojka byla na vlastním, nedivil bych se kdyby omezení byla kvůli HW beznadějně zastaralých konzolí. Každopádně ať už to tu je :))))
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 2. 2013 10:37

Znám lidi, kteří tomu říkají i Wiedzmin.
Nicméně první a druhý díl je celý v jenom vlákně, tak to tam asi časem přesuneme.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 2. 2013 10:43

PC: Neříkám, že to nejde, jen bych se hodně divil, kdyby nebylo načítání ani mezi venkem a interiéry :)

A Witcher 3 vyjde pro next gen konzole, takže beznadějná zastaralost konzolí nebude problém.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 2. 2013 11:14

SCobra píše:A prý svět bez načítání... Tak to chci vidět :)

Imho je to myšleno bez nějakého loading screenu, což by asi nějakou technologií udělat šlo.

Nicméně se na třetího Zaklínače hrozně těším, jednu sběratelku už teď mají prodanou :) A hodně by mě zajímalo, jestli bude i verze na WiiU - rozlehlá JRPG se tam dělají, takže... uvidíme :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 2. 2013 11:27

No doufám, že to nevyřešili jako v Max Payne 3. Tam taky nejsou v podstatě žádný loadovací obrazovky, jen otravný animačky :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 2. 2013 11:33

Jo, tak to bych taky nechtěl.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 5. 2. 2013 12:41

Ertefol píše:A hodně by mě zajímalo, jestli bude i verze na WiiU - rozlehlá JRPG se tam dělají, takže... uvidíme :)


Silně pochybuji. Nějaká šance by byla, kdyby to vyšlo na PS3 a X360 a i tak by byla malá, protože third party vývojáři na WiiU kašlou. A ta informace, že to vyjde na "top of the line consoles" naznačuje, že to bude next-gen a PC.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 2. 2013 13:01

Když čtu o tý Geraltově paměti a vidím zahalenou bělovlasou postavu vedle něj na koni...nebude tam konečně Cirilla?:-o
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 2. 2013 13:30

Tak WiiU je taky nextgen, že jo :) Nicméně jsem spíš zvědavý, hrát budu určitě na PC už jen kvůli saveům.

Taky mám takové tušení, že by se tam Ciri mohla mihnout... Jenže ona je na Avalonu, ne?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 2. 2013 14:06

Když mohla tam, může i zpátky:). Nebo to prostě autoři můžou ignorovat, jako spoustu jinejch věcí z knih:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 2. 2013 16:25

Jelikož má ta postava stříbřitý vlasy, a u sedla zaklínačskej meč...Ciri, Ciri! To by se tam mohla objevit i Yennefer...a ztropit pár scén s Triss. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 2. 2013 16:57

Yen tam bude, vždyť se o ní mluví na konci 2...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 2. 2013 19:03

Má oucta, dvojku sem si teprv přines domů. :oops:
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků