sluchatek-jabra-elite-8-active-nejen-pro-sportovce-se-skvelym-anc-i-zvukem" style="text-decoration:none!important;">Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
', 'reklama19_webu_cz10' => false, ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743164740, 'reklama19_webu_cz4' => 1711632415, 'reklama19_webu_cz5' => 1711632375, 'reklama19_webu_cz2' => 1711632355, 'reklama19_webu_cz6' => 1711632363, 'reklama19_webu_cz3' => 1711632381, 'reklama19_webu_cz7' => 1711632385, 'reklama19_webu_cz10' => 1711632392, ) ?> Half-Life 2 - dojmy, grafika, diskuze - Doupě.cz

Half-Life 2 - dojmy, grafika, diskuze

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 2. 8. 2011 07:57

-Dreamer- píše:Jen pro ukázku, tady je seřazeno chronologicky vše známé z HL univerza i s odkazy na to, kde se který ten střípek našel. :) To jen aby zase někdo neřekl, že je to všechno vycucaný z prstu.

http://half-life.wikia.com/wiki/Timelin ... e_universe


Je to prostě legrační, "příběh" je roztroušenej na nástěnkách, v manuálu pro PS2 a tak...
Ale už se dohadovat nechci, miliony fanoušků u tom vědí své, že...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 8. 2011 14:55

Muzete doporucit nejake dobre mody? Zatim jsem projel jenom Stanley parable (dost zajimave mimochodem) a Missing information.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 8. 2011 19:43

Mno ja hral jen ten, uz nekolikrat tu zminovany, Cinematic Mod.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 21. 8. 2011 21:03

Že Half-Life 2 je nuda? :hm Neříkám, že člověku, který třeba první Half-Life ani nehrál a neví, proč všichni jen tak zničehonic plácají Freemana po zádech, proč všude běhají mimozemšťani, proč Combine, proč Breen, je všechno hned jasné.

Nicméně, říct bez ohledu na příběhovou stránku, že Half-Life 2 je nuda? Bullshit.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2011 21:57

Jedničku jsem nehrál, takže možná proto jsem žádný příběh neviděl.

Nuda to pro mě ale dost často byla. Jezdit tři hodiny na vodě a řešit "logické" hádanky? Později také nuda. Ne pořád, ale čekal jsem tak hodnocené FPS více. Připomínalo mi to LA Noire v dnešní době. Plno lidí se dobře bavilo, ale ta hra byla příšerně nudná a skoro bez příběhu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 8. 2011 23:13

John: Já teda Halfa zhltnul skoro na posezení, mne ta hra vůbec nestačila nudit :) Je to hlavně tím, že se tam pořád něco děje, mění se prostředí a objevují se tam zpestření jako hádanky, boj s grétou a další věci :) Mne nudí CoD a jemu podobné tituly, protože tam v podstatě jen jdeš vytyčeným koridorem, střílíš šmejdy stylem w+m1 a nic jiného neděláš... jo, a ještě je to celé podpořené zběsilým tempem a skripty, které tě v podstatě nutí jít dopředu a nezastavovat se.

V HL2 taky jdeš koridorem, ale ani zdaleka to není w+m1 střelnice jako CoD, máš tam prostředí, fyziku, hádanky :) Volíš si své vlastní tempo, které ti nikdo nijak nediktuje... prostě pohoda jazz 8-) A to příběhové pozadí je jen takový příjemný "bonus" :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 22. 8. 2011 01:02

Tak tak , moc sem v halfiku mel rad jakysi pomale adventurni tempo , ktere se z niceho nic strhlo do naprosteho akčniho masakru , ktere gradovalo elektronickou hudbou ....
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2011 05:41

Přesně tak mi to připadalo. Hodně pomalé, ale občas super akce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 22. 8. 2011 06:31

Tak ač HL nemá až tak veľkú replayabilitu, stále je 10x lepší ako Crysis v hrateľnosti, preto som si aj kedysi kúpil Orange box k Vianociam a lepšie "propařený" sviatok som si priať nemohol, za 3 dni som dal HL 2 + EP1 + EP2 - krásne intenzívny zážitok :) A to som hral na Athlon XP 2500+ a ATi X1650 Pro 512MB - vieme si predstaviť, že je len málo pekne vyzerajúcich a hrateľných hier, zvlášť na tú dobu.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 22. 8. 2011 10:14

Lepší jak Crysis? HL 2 je dobrý ale 10x lepší jak Crysis rozhodně není
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 8. 2011 11:31

To je fakt, asi jenom tak 3x ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 22. 8. 2011 13:34

a to zrovna uvazuju o tom, ze si dam Crysis po pate =) ..

premyslel jsem cim to muze byt, ze Crysis me bavi hrat porad dokola...a ostatni hry hraju max jednou... ..a par zaveru:
..grafika nejen ze jde s dobou..ale s texturovyma balickama je stale na vrcholu
+ dostatecna volnost prostredi ..clovek muze jit pokazde trochu jinak .. zkusit jine dopravni prostedky..jiny teren.... jiny zbrane ...a celkove jiny pristup...od stealth po rambo style....
Hra nikoho nenuti dlouze neco hledat..zbrane atd... clovek uz od zacatku je plne schopny bojovat ..zadne zdrzovani..

cili pro moje potreby je tohle idealni mix ..na to abych hru hral vickrat..coz se u HL nestane ...ani u Zaklinace..a xx dalsich dobrych her :)

..takze otazka je..."lepsi hra" je ta..ktera se da hrat vickrat..nebo ta, co jen jednou, ale "perfektne" ? =) .... :hm
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 8. 2011 13:58

Tomkalhotka píše:Tak tak , moc sem v halfiku mel rad jakysi pomale adventurni tempo , ktere se z niceho nic strhlo do naprosteho akčniho masakru , ktere gradovalo elektronickou hudbou ....

Taky jsem mel radsi ty pomalejsi pasaze. Osobne se mi nejvic libi zacatek po Ravenholm :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 22. 8. 2011 16:48

Přesně HL je dobrý na první přejetí možná ještě druhé, ale potom už to nudí procházet pořád těma stejnýma chodbama což u Crysis nehrozí
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 8. 2011 19:30

Crysis sice nabízí určitou rozmanitost řešení situací, ale tempo má rozvržené tragicky (nějakejch 15 minut - někdy i víc - chození v anonymní, nudné a totálně mrtvé džungli a až na konci "cesty" je základna přecpaná NKčkama a tudíž už nějaká zábava) a druhá polovina poslala celou hru do kýblu. Nezáživné prostředí, nezáživné a KU*EVSKY nasírací chobotničky, kdy člověk vyprázdní magazín jen tak do prázdna, protože mrcha zběsile kličkuje na pětníku a je skoro nemožné ji rozumně trefit >:-(

Mám raději "těžký" koridor v podání HL2. Crysis mohla být bomba, kdyby se Cryteci kromě grafiky věnovali i jiným věcem... Není to zlá hra, má své kvality a místy zabaví. Ale jsou lepší střílečky :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků