Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 19. 4. 2011 19:52

Emzák přistál na Sibiři a chtěl se kamarádit s místními. Ti ho ožrali vodkou a emzák umřel. A teď Voloďo, jak to zaonačíme? :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 4. 2011 21:27

Viděl bych to na zachovalého kvejgárského válečníka...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 4. 2011 13:47

Dneska jsem mel akcni sen a vzhledem k tomu, ze jsem vstaval v pul jedny, me dokonce nikdo nevzbudil uprostred toho snu. Obri vojenska ponorka a ozivle mrtvoly...nejvetsi sranda byla, jak jsme nasli ten sklad zbrani, tak se vsichni ovesili vsim, co pobrali, kdyz v tom ja: ''Nevadi vam, ze maji ty zbrane zality hlavne a chybi jim spuste?'' Tak vsichni ***** a jediny, co tam slo pouzit, byl jeden takovej prtavej luk :-D
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 4. 2011 17:18

Twe co hulíš? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 6. 2011 10:28

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 6. 2011 11:15

Těžko říct. Ale teď jsem si opožděně přečetl Sasakrovo příspěvek a totálně mě to složilo :D :D To musel bejt matroš :D :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 6. 2011 17:51

A ze takovych veci vyliza posledni dobou na povrch celkem dost.
Pamatuju, ze cca tri tydny zpatky jsem cetl tu zpravu o zdechline Cupakabry.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 6. 2011 13:07

http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0

V 1:50 je vidět, že je to podfuk.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 7. 2011 00:56

Tak ještě než to zapomenu...před spaním jsem včera koukal na film Legie...no a pochopitelně jsem to nedokoukal, chtělo se mi spát...bohužel vůbec nemám tušení, kde končil film, a kde začínal sen, nicméně sen, to byla slušná upírská řežba, byl jsem schopnej se pohybovat jak šimpanz, jako bych nic nevážil, no to byste museli vidět. Tak si říkám, jestli jsem vůbec v pořádku, když se mi zdá, jak do někoho zabodávám nůž :hm , ačkoliv je to nějaká nadpřirozená sviňa. No...a protože mám lehký spaní, jsem schopnej ty sny tak trochu korigovat...no a v tom snu jsem si říkal: "hergot, to je akční sen...teď tomu chybí jen nějaká baba". No, po zřezání všech dostupných upírů jsem se chystal na tramvaj a jako že pojedu domů. Vím, že autobus domů mi jede v půl jedenáctý (no opravdu mi v tolik jede ten poslední :-D) a tak jsem si říkal, že musím stihnout tramvaj v jedenáct, abych stihl v centru ten autobus. Nacházel jsem se někde pod Ještědem, takže do centra celkem dálka. No, a nevím proč, ale byl jsem na tý zastávce jen ve slipech...no...náhle přijela tramvaj a já že pojedu domů. Pak jsem zjistil, že nemám lístek, tak jsem zase vystoupil a byl jsem ***** a nevěděl, co dělat. Pak mi došlo, že koupit dražší lístek u řidiče se furt vyplatí víc, než kdyby pro mě musel někdo z domova jet. Tak jsem se snažil tu tramvaj, co mezi tím odjela, dohnat. No a při běhu jsem viděl několik prostitutek nahoře bez, nejspíš reakce na to snové přání s babama (jo, a šáhnul jsem jim na ňadro :potichu ), V Liberci je to totiž jev zcela nevídaný. No...a pak jsem se s nějakou dal do řeči a najednou z ní vypadlo, že nejsem v Liberci, nýbrž v Olomouci. Tak já na prášky a volám mámě (by mě zajímalo, odkud jsem vytáhl ten mobil...ze slipů?): "Mami, prosím tě nevíš, jak jsem se ocitl v Olomouci?" Pochopitelně nevěděla a dál si to moc nepamatuju, nicméně jestli jste to dočetli až sem, tak doufám, že jsem vás aspoň trochu pobavil, nicméně je to pravda pravdoucí... :mrgreen:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 7. 2011 09:14

Tvl taky máš zajímavé sny :D Já mám hodně často praštěnej sen, ve kterým mám schopnosti jak v Prototype :D :D Fakt psycho. Běhám po Domažlicích, přeskakuju auta, budovy a pořád někam utíkám, ale nikdy nedoběhnu, ať dělám, co dělám, nevím, jestli se mi ten sen snaží něco říct :D Ale jako jo, ty sny jsou psycho. O těch sexuálních ani nemluvě. :D
Jsme s přítelkou někde v nějakém hotelu na dovče, pohádáme se a já se zdejchnu, dojdu k nějakým dveřím, otevře mi nějaká luxusní baba, kterou jsem v životě neviděl, ale očividně jí znám (moje podvědomí mi říká, že jí znám, ale ve skutečnosti nad tím moje hlava přemýšlí, kdo to sakra je, jak bych se na ten sen díval) no a v tom nejlepším přijde přítelkyně, zaklepe, veme mi klíče od pokoje z mých kalhot na křesle a odejde. Zrovna v tom nejlepším, pak akorát WTF? Žádná scéna, nic :D :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 7. 2011 11:09

Včera jsem zažil Inception. Ráno jsem musel vstát v 9, měl jsem nějakou práci, ta byla za půl hodinky hotová, tak jsem si šel ještě lehnout. No a usnul jsem. A pak jsem se probudil. Jenže pak se stalo něco divného (už si ale nepamatuju co), co mě přesvědčilo, že furt ještě spím. Pak jsem se tedy znova probudil a říkal jsem si, že to bylo divný. Ale hle, to byl taky sen! Pochopitelně jsem si vzpomněl na ten film a začal jsem být zoufalý. Mělo to nádech nějakého spiknutí proti mě. No pak jsem sebou zase nějak mrsknul, abych se jako probudil, a taky že probudil. Jenže probouzím se u sebe na zemi, ale vím, že jsem usínal v posteli a na zem nikdy nepadám. Takže vidím, že je to zase sen. To už začínám histericky řvát a jsem vážně extrémně zoufalý. Ale další vrstva už byla realita a já byl definitivně vzhůru. Snad.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 7. 2011 11:34

Těžká jídla před spaním, to bude ono, protože jinak bych měl podezření na opravdu dobrý matroš :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 7. 2011 12:03

Sasakr: To se mi jednou stalo, ale s méně vrstvami. Mám pocit, že stačilo málo a zešílel bych. Takový pocit jsem nikdy předtím ani potom nezažil. Btw co hulíš? Ty tvoje sny jsou čím dál lepší. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 7. 2011 14:33

Nic nehulím. Tu a tam sklenka alkoholu, jinak nic.

Jinak na tom jídle něco bude.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 7. 2011 06:19

Já měl asi jen jednou dvě vrstvy, víc ne. Poslední dobou si sny ani nepamatuju.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků