Co vy a deskové hry?

Diskuze o deskových hrách

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 23. 8. 2010 06:39

Fantom vyšel znovu, ale asi se moc nechytil, je přece jenom trochu víc o uvažování. Jinak já ho u našich pořád mám.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 26. 8. 2010 07:12

Fantoma jsme kdysi davno meli (tak odhadem 10+ let zpatky) a kdyz jsme ho pred par lety hledali, tak uz se nenasel :(
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 8. 2010 12:19

Tohoto tématu jsem si ani nevšiml-hanba mi!
Tedy šachy. Do dvaceti lehce závodně, pak 15 let pauza a teď jen vyklusávám s Fritzem a ChessMasterem. Občas Fritz online s bývalou Soviet Union. A to proto, že tam mne nikdo nezná, neudělám si ostudu doma a tamější holčiny mi skorem vždy natrhnou zadeček. Ale to mi neva, bo se vymlouvám, že gentlemoun ženu musí nechat vyhrát ;) Krom toho prohrát s rusky mluvícím člověkem není ostuda bo oni se rodí s šachovnicí přilepenou hned vedle pupeční šňůry...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 2. 9. 2010 05:36

Hraju obcas Marsala a Spiona,docela dobra strategicka hra a pak samozrejme Dostihy :-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 2. 10. 2010 09:34

Za svůj život jsem hrál ČTYŘIKRÁT Dostihy a NIKDY jsem nevyhrál. Totéž Monopoly.
Občas jsme hrávali Carcassone a Osadníky z Katanu, s řadou těch rozšíření vyrostla i míra zábavy.

Ale rozhodně doporučuju Quoridor, stojí nějak pět stovek a je to brutální psina!
Je to snad první hra, co jsem hrál - kromě šachu -, kde je eliminovaná náhoda a štěstí na minimum, všechno je to jen o hráčích samotných.


P.S. Taktéž zastávám zásadu, že s kostkama už nic nehraju...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 10. 2010 22:17

Ahojky Šemíku, holt musíš mít kostky lepší než maj ty/Ti druzí, že...Ozvi se díky, pokecáme, Tak i tak. Dal bych si Doupě sakriš. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 19. 1. 2011 23:04

Občas hraju ještě nějaké ty komunistické hry, Dostihy, Soudruhu nezlob se, kamionem po evrope :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lance 7. 2. 2011 00:11

Nehrávam už skoro vôbec, ale na šach sa nechám namotať, kedysi ešte dáma, karty často, potom UNO karty, Investor, Dostihy a sázky a raz sme vytvorili vlastnú deskovku na princípe investora, robili sme to asi 2 týdne, kartičky šetko princíp Investora ale bolo to zaujímavejšie (ovela viac možností : )) a to sme boli ešte deti, krásne spomienky, tú hru som pak hrával nonstop...
lance
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrkev8 7. 2. 2011 09:04

Tak jako Člověče je klasika všech klasik! To musí bavit snad každýho! :-) A i když teď jsou miliony novejch her, tak na Člověče, nezlob se fakt nedáme dopustit! Ale jinak mám rád taky Aktivity. Jo a z těch starších ještě samozřejmě dostihy a úplně nej Kamionem po Evropě! :tleskani
Mrkev8
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 2. 2011 03:49

Posledni dobou hrajeme dost Arkham Horror. Vsem fandum hororu a H.P lovecrafta doporučuju. Je to kooperativni hra kde cílem hry je uzavřit brány do jinych svetu z kterych lezou lechci či teší potvory a zamezit pristup prastaremu , ktery spí a pri kazde otevrene brane je bliže k probuzeni.
Ma to prvky rpg , roleplay a hutne atmosfery. Pravidla ač jsou obsáhla složita nejsou , jen jich je hodne a každa partie je uplně jina. :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 11. 4. 2011 14:12

Tak hledal sem cosi ohledně těch her http://www.chytrehry.cz/ sem tam si něco zahraju. Rád hraju Klasiku jako Osadníky, Carcasssone, Citadelu, poslední dobou se hodně rozmáhaji party hry. Hodne lidi hraje activity, český film. Líbí se mi třeba hra Česko . Lidi se k deskovkám zase vrací. Na kde jake osalvě se neco ted hraje. 8-)
Koumeles
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 4. 2011 16:57

koukam, ze sem tu jedinej kdo ma rad deskovy ze zamoři. Nedavno sem si poridil starcraft board game , ale jeste sem se k tomu nedostal.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 4. 2011 18:19

TY jsou pekne mastny. Ja koukal po tom WoWkovskym, ale stejne bych to nemel s kym hrat. :D (to uz radsi TCG)

Btw Dostihy a Sazky FTW!!
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 4. 2011 18:26

Jsou no, ale obcas s klukama u nas dame k tomu par piv a vecer aspon nevypada tak stereotipne. Ten sc stal 2 k :-/
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 12. 4. 2011 09:54

Ale nejsi sám Tomkalhotko, taky mám ráda "velké" deskovky. Máme toho doma dost, včetně Arkham Horrou se všemi rozšířeními (krom jediného) i deskový Starcraft s rozšířením. Moje srdcovka je Arkham, ten můžu hrát fakt každý den :-[ Jen je to trošku časově náročný koníček na každodenní hraní ^^ Teď se chystáme pořídit Mansions of Madness, což je kooperativka čerpající z Arkham Horroru, jsou tam i stejné postavy, takže pro fanoušky nutnost :love:
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků