IL 2 Sturmovik

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2009 08:50

Tak to nevím, jestli ho maj v obchodě...

Včera jsem stíhal jednoho Messouna, sypal jsem to do něj, co to šlo, ale nechtěl jít k zemi... No a pak to vzal mezi dvěma stromy a tam jsem se já s menším letadlem (I-153) nějak netrefil :-) Náladu mi spravilo, že ten hajzl se rozsekal asi o 20 metrů dál o jiný strom :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 4. 2009 13:11

No SCobra, vyměkknul jsem a koupil si si jen Blue IL Komplet + nový Score viz Hry v mágách, konečně ho zase nabušili dle mého gusta, he : k Velikonocům. Tož jdu létat a Padat...důchodce Marcel od Zvonu...(HE a ušetřil 50,- na flákotu Udzeného...).Edit: To jsem zase včera blbnul...při dělání místa mi odešel Wizard?! Prostě něco nedokončil a já myslel , že někde po Ubi něco zbylo, he a straší to tam, až když jsem zkusil něco jinýho, potvrdilo se , že ne,...dal jsem to k ledu a pak to blbnout přestalo-,,po Tvrďáku.,,! 2 hodiny v čudu, ale huž zase Lítám a padááám...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2011 13:48

PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 15. 1. 2011 20:52

Konečně ? Prý hlavní designer Oleg Maddox prohlásil že jde opět o únik a datum vydání není vůbec jisté. Krom toho to nevypadá moc hezky, nic z čeho by lidem spadla čelist, jako by se grafika posunula od doby šturmovika jen o malilinký kousíček. Požáry a výbuchy vypadají zastarale (srovnej třeba s Crysis), panáci taky, textury v nízkém rozlišení, modely nejsou moc propracované, vypadá to že model poškození je opět generický a ne dynamický... Dle mého názoru je tahle hra už víc než fraška, takový Duke Nukem Forever leteckých simulátorů,do fotoreality to má hodně daleko a starý šturmovik je z toho cítit na sto honů. Jediná krátká upoutávka na Fligh ! od MS ve mě vyvolala víc očekávání než tohle... Všechny hry se za deset let posunuly téměř k fotorealitě (viz autíčka) ale tohle je děs běs...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2011 22:15

Vzhledem k tomu, že to video je z nějaké ranné verze... A plastické baráčky s takovýmihle detaily jsi viděl naposledy kde?

A i kdyby to byl jen lehce vylepšený Sturmovik, žádný jiný takový simulátor na trhu není...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 16. 1. 2011 20:39

A co rise of flight ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 1. 2011 20:45

To je ale první světová :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod clone9cz 15. 2. 2011 20:33

PC píše:Konečně ? Prý hlavní designer Oleg Maddox prohlásil že jde opět o únik a datum vydání není vůbec jisté. Krom toho to nevypadá moc hezky, nic z čeho by lidem spadla čelist, jako by se grafika posunula od doby šturmovika jen o malilinký kousíček. Požáry a výbuchy vypadají zastarale (srovnej třeba s Crysis), panáci taky, textury v nízkém rozlišení, modely nejsou moc propracované, vypadá to že model poškození je opět generický a ne dynamický... Dle mého názoru je tahle hra už víc než fraška, takový Duke Nukem Forever leteckých simulátorů,do fotoreality to má hodně daleko a starý šturmovik je z toho cítit na sto honů. Jediná krátká upoutávka na Fligh ! od MS ve mě vyvolala víc očekávání než tohle... Všechny hry se za deset let posunuly téměř k fotorealitě (viz autíčka) ale tohle je děs běs...

A ty si kdo ?
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 2. 2011 22:55

Náš PC ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod voshi 12. 5. 2011 20:29

Ve "čti mě" jsem našel možnost změny fotografie, přepsáním stávající fotky photo.bmp v "DGen" za mnou požadovanou, ale nějak se mi to nedaří. Kde by mohl být problém? Díky
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 5. 7. 2017 12:51

SCobra píše:To je ale první světová :-)

A to je snad nějakej problém? Tak zkrátka nebudeš mít padák, ani přídavný pancéřování, no bóže... ;-)
Zato dostaneš fajnovej revolver :-D
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor