Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 16:35

Tak Ti nevím Bohemka, život Žoldáka/Drakobijce je ten nejtvrdší! Šetři si hodně prašulí na Brnění a ZK body na Sílu!! a výcvik obojího Mečení!! Ani ty Questy u Orana nejsou nejlehčí...To se na Tebe těším a pozdravuj ode mne Leeho, he. Já jsem Tě chtěl od toho nejtvrďáčtějšího osudu, pro,,rozjezd,,uchránit?! No tvrdej chleba sis uříz...kdo chce kam?! Ale nebuj, bude Ti pomoženo, a občurat se toho dá na Easy Farmě taky dost...no schválně, kdy zmlátíš Bulca(v kterýn Levlu na ferofku, a další frajery, je jich tam dost). Hraničar Ogde Beer, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 8. 2010 16:35

Já zase nikdy nekouzlil krom svého oblíbeného "světlo", "nějaké zvíře" (nj, jsem pobíhal jak v jednotce tak ve dvojce po světě a radoval se jak dítě...
Jinak Kuši akorát v jednotce, ke konci zbývaly učební body takže i na mistra. Bylo to znát ale hrál jsem na to jen pro zábavu-lektvar rychlosti - přiběhnout, klek, párkrát vystřelit a když šlo do tuhýho zasejc zdrhnout. Efektivita nic moc ale zase ... no je to srabárna. Jak kempování v akčních hrách. Ve dvojce už je poměrně málo učebních bodů, takže jsem dával jen něco z těch desek, což bylo málo. Přijde mi, že tam je poměrně lepší luk-pro mne bo hraju na dexteritu kvůlivá Mistr.Meči, ty lepší luky už se vyrovnají slušným kuším a rychlost vs. přesnost už ujde ale jak píši výše-zpoza buku a případně zdrhnout, nebo lehčí zvířata. Likvidoval jsem tak chňapavce kolem potoka u průsmyku. Ale vzhledem k malému levelu to chce vypočítat aby je jeden dostal tak na max. 3 rány jinak je tuhej sám...
BTW, když chvátám tak si koupím svitek proměny na toho Tyrannosaura a oběhnu to celé - tedy tam kde nejsou lidi, lehce se sejme i stínová příšera a při troše zručnosti i ten tyrannosaurus pod průsmykem-quest "funivá příšera", žral jsem i ty bandity za hospodou...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 17:17

Hele další ,,srábek,,co nevydrrržal. Tentokrát to bude Bohemka jináč s Tebou, Ty toho Drakobijce dokážeš a doufám, že já konečně taky...Tož svorně zaMečíme: Méééé, a šafle Hore. Huž to tam je, akorát jsem si smáznul Savy při instalu ME 2, nějak se mi nechtěl vejít na Hadr,,C,, Bééé.
Vítaj v Khorintu. Ogde Béér, cave Zvon. Jo a pečlivě Savuj nastálo, permanenty a nééé Quiky, že.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 18. 8. 2010 17:21

asi nebude ideální, když budu žoldák/drakobijec s lukem, ne? :hm
tam se mi místo luku, vyplatí cvičit spíš jednoručky, že... (k obouručkám nějak netíhnu)

jo a našel jsem tokovou podivnost a nevim k čemu je... u Lobartovy farmy je kamenný kruh, kde rostou vzácný rostliny... a na jednom kamennym pilonu je tajný spínač a nemůžu přijít na to, k čemu slouží... víte to někdo? :hm
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 17:26

Neboj Bohemka i něco zkušeností na Luk/Kuše Ti zbyde, aspoň na základ,...z Kamenných desek, že a obratnost z permanent lektvarů a kytek(co najdeš či koupíš) + Kam.desky, jo a nezapomínej se modlit za tu stovku!Na Obratnost(40, 60, 90, 100) jsou skvělý Mistrovský jednoručku bonus/magic meče, později. Tož všechny Expy a ZK body cpi do Síly a Mečů!! Ogde Beer, cave Zvon.
No zatím na ně nešahej, bude na to Quest od Vodních Mágů( Ornament, pro vstup do Havrana - Světa Jharu...).
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 18. 8. 2010 17:35, celkově upraveno 2
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 8. 2010 17:28

bohemka píše:jo a našel jsem tokovou podivnost a nevim k čemu je... u Lobartovy farmy je kamenný kruh, kde rostou vzácný rostliny... a na jednom kamennym pilonu je tajný spínač a nemůžu přijít na to, k čemu slouží... víte to někdo? :hm

je to sucast jednej ulohy, ktoru dostanes zadanu v ramci plnenia questov pre vodnych magov, splnenie tohto questu myslim predchadza otvoreniu portalu do noveho sveta, teda do datadiskovej lokacie. takychto kamennych kruhov je tu viac, minimalne 3 :-)) teraz ten spinac este nefunguje, resp. funguje, ale nic sa nestane, pockaj si, az to dostanes ako quest ;-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 20:39

No a jsem v Khoru u Larse, minule jsem to pěkně skopal s Cantharem, a pak i v Hornickým s Bifem a Diegem...atd. Tak si dám aspoň opravičku, he...
No tak ještě 2 - 3 hoďky, ať sa pochlapím. Ogde Beer, cave Zvon...
Ehm Bohemka, přehodil jsi si v nastavení hry - menu: ovládání z G1 na G2!? a
Zaměření Cíle z vypnuto na zapnuto?!Zabudka, že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 8. 2010 20:49

He!
Tož vám tu do toho budu kecat s jednotkou...
Někdo toho Chrápala muší majznout abyste mohli vůbec do Khorinisu dojít, že...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 20:53

No Docu povídej... přeháněj, já stihnu všechno. Hlavně, že nebudu Sám, hej...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 8. 2010 02:52

Tak chceš říct Docu, že jsi rozjel ještě G1?! a myslíš to vážně, a nebo jen tak si plincáš mašli?!Mně to je opravdu jedno já zvládnu k ME 2 a ke G2H i G1...stačí říct, jen né tu svinskou Samotu, to nechcú hrát. Ponocnej Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 19. 8. 2010 09:32

Marceli, ale ved toto su singleplpayerove hry, subjektivne zazitky. ked chces/ta bavi hrat s viacerymi ludmi, nechcel by si skusit nejaku MMORPG?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 8. 2010 12:15

Jo díky za Opatěru Thowte, o tom se povídá vedle na OffLine hraní, hech: DOC a Já...2 STarci. Jinak díky za reakce a že si našel SZ. Jdu dneska popojet před obědem:KHOR, 6 levl, S 42/Obr 34...styl Wótsn, obě ,,29,,využity. No bojová kuša 60/90 od Mostku + Skládanej Luk ,,65,,od Jaštieric u mostu banditů,... se již na mňa těší a majstr Mečisko (od Krys zlodějskejch: ...potkal Potkan potkana, v kanálu, pod kameném, ka pak pane potkane? Jó ať se Vám nič nestane), taky...Gratis, že a né Docu za 2 a půl tácu. Jinak se taky válí ve staré Xardasově Věži...
Jdu to kolem Háfna a Hradeb nemnožko uklidit a zprivatizýrovat, ještě potřebuji Chechťáky a Bodíky...vyměním je za cca 333 stříbrných stříkaček(vidiš to oblýzt střechy v Khoru...a Ty kanálie, aj Ostrov naproti Harbooru přes voděnku!). Tulák Ogde Béér, cave Zvon.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 19. 8. 2010 12:32

tak jsem se za velký prachy naučil páčení zámků a už vesele sbírám penízky do kasičky... :) nakonec jsem se rozhodl, že půjdu za tu domobranu... :)
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 19. 8. 2010 14:07

Éch... Domobrana má ošklivácký brnění... Aji Paladiné. Jsou jak přerostlý plechovky. Ale zase je to nejlehčí se tam dostat;) Páčení je dobré ale ušetři bodíky na okrádání lidu. Je to sice nemorální ale cool a trendy a in :D Neolituješ, bodíky expy se Ti vrátí a je větší sranda a někteří mají i prima věci. Zase je fakt, že pokud hraješ silově, tak bez obratnosti jsi v háji... I proto se mi osvědčilo hrát na dexteritu.

Jo, mám jednotku Gothickou. BG si nechám za odměnu před spaním bo má co? Prima dialogy... Ale jak to vidím odstěhuju se do tamtoho "našeho" kecacího vlákna, než sem zase nějaký puntičkář vleze.
Jinak-nechceme hrát multiplayer ale singl příběhově, kecavě, zmateně a hlavně tajnosnubě... Ještě s Kuldím Wasrem vymyslíme nějaké prima šifry enigmácké...
BTW, G1 mi přijde stejně nejlepší.
Heh, už vím co to je za skratku Kotor :D A přišel jsem na to sám...Pravda, trochu mi napovídal Boo... Minsc žárlí O:-)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 19. 8. 2010 14:13

Dr.Watson píše:Páčení je dobré ale ušetři bodíky na okrádání lidu. Je to sice nemorální ale cool a trendy a in :D Neolituješ, bodíky expy se Ti vrátí a je větší sranda a někteří mají i prima věci. Zase je fakt, že pokud hraješ silově, tak bez obratnosti jsi v háji... I proto se mi osvědčilo hrát na dexteritu.

kapsarstvo je na nic z je zbytocne, pacenie truhuiel je priam esencialne pre celu hru (cool veci su tam), a netreba davat body na dexteritu (ak ides na boj zblizka, len ich pekne davat na silu...), paceit sa paci tak, ze pred truhlou das SAVE, odskusas si kombinaciu, ktora sa nemeni, das load a otvoris bez jedineho zlomeneho pakluca :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků