Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 20:18

už ho mám bastarda jednoho... stál u nevěstince, ale asi večer chodí jinam, páč to tam nebyl... přijdu ráno a čuňák Lares stojí hned po probuzení u bordelu... :D
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2010 20:21

jj, postavy su cez den a v noci na inych miestach...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 00:34

Ja Bohemka, Lares je přes Den na Molu vedle Kap.Jacka, nad tou šikminou do vody. Jinak hledej kolem chlastu a noclehárny. Lepší je si pak dát taky chrupku a přijít na čas,,výskytu,,. Nežli: 3 dni ma nahaňali...No prašule to je problema, ale nic bezhlavě neprodávej, třeba Ty kytky, že...Všechno má svůj čas a nemusíš mít všechno honem a najednou, chce to priority: nejčnkonc potřebuješ - slušnější LUK a Mečisko a rozhodnout se co budeš...POdle toho začni naháňat Obratnost nebo Sílu, ale do 30(pak je to za 1:2!)je to šumafuk, potřebovat budeš obojí.
Potom si rozhodni jestli budeš hlavně utíkat? nebo taky si již odteďka smočíš v kervi?! U Kůžičkáře je to jasný, potřebuješ Luk 20 -30 Obr. + hodně šípů furt u Sebe.Načnout zdálky, z vyššího postu a pak seknout, no stihneš to tak 2x, he. Přezbrojovat na útěku, nebo než to na Tebe doběhne. Jo Kůže se vyplatí i kovařina...a lektvary na veliko. Chce to nakřečkovat zásoby, než se do něčeho pustíš. Prachy taky budeš potřebovat na Svitky!
No dohraju ME 2 a s Tebou dohraju ten načnutej Save, od Khoronisu.
Brou a klídek, langsam. Ponocnej Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 18. 8. 2010 01:18

můžete mi někdo vysvětlit, jak se střílí s lukem? já to prostě neumim... nikdy to zvíře nezasáhnu... trefim se jedině když stojim na pahorku, nebo skále a zvíře je až pode mnou a já mířim skoro kolmo dolů... pak se trefim, ale když stojim třeba na cestě a chci trefit vlka, tak zaměřim, ale šíp ho nikdy nezasáhne... je to nějakej bug, nebo se má něco spešl mačkat či dělat, nebo jsem prostě levej?
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 07:56

Dobré ranko Bohemka, no chtěl jsem Ti to psát, jak lučiš-ničit, no řekl jsi si o to sám(včera těch rad bylo již něurekom, hej).
Chce to začít střílet až z určité vzdálenosti, čím máš méně naučených %, tím víc zblízka...Pak zkuz si různé Sklony, úhly pohledů - Náměr(když tam není ,,křížek,, na zaměření)...v podstatě by jsi měl mít cíl a jeho označení co nejvýš na monitoru(při střelbě zdálky), někdy až,,za horním okrajem,,...to si chce vyzkoušet na kryse a né na Vlkovi, he. A čím je blíž tak postupně až Střed i pod ním, chce to fakt odzkoušet, dokonce se šíp trefí i zblízka i,,za roh,,hech, když není uprostřed , ale vpravo či vlevo, např. skotačící a křepčící Goblín, ale nééé černej a nesmí jich být zkraje moc, že.
Když to má mít plnou ránu, tak natáhnout až nadoraz, podržet a prásk, nablízko to stačí odpalovat, jak to stačí ládovat..., ale lepší je mít fakt huž vytažený mečisko(jestli jsi se předtím párkrát trefil, že)...
Sčot: Luk aspoň 20%, na Obr.20 + 100 šípů. a dobrej trening na monitoru(Náklony!) a přeju dobrej lov, nebo si to můžeš zkusit u Milice na terč. Střelec a Hraničár Ogden Béér, Cave Zvon.
JInak můžeš zkusit taky kuši!např. je dobrá Lehká: 25 0br. na 40 Damage...třeba Ti to s ní půjde zezačátku líp...jedna se válí Nalevo od Můstku přes Rokli nad začátkem říčky (nad jeskyní se Shadous bestiema, za serpentinama - Cesta k Pyramidám.
Odbočka k ní je u lovce Dragomira(tomu se tam válí luk...)pod loukou s ,,pštrosy,,pod hospodou u Harpyje...za Akilovou farmou na Planině. He dostaneš se tam Sám ,,vlčím,,během! že. A nebo v doprovodu Larese!(až se o tom bude ochotnej bavit) či Novice od Mágů(u kláštera mu řekneš, že si to s řeholí rozmyslíš, he), chlastá gratis pívo u venkovního výčepu, před Vyvolávačem.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 8. 2010 09:52

neviem, ci tam nie je problem v tom, ze nie je strielanie ako strielanie. myslim, ze hrdina moze strielat len tak, pred seba, tym padom maloco trafis, a myslim, ze tam ide ciel "fixovat", zamerat sa nan, vtedy hrdina striela vzdy po tej prisere/osobe, co mas zafixovanu, zameranu. sa mi zda, ze sa tam stirlalo kombinaciou pouzivania mysi a klavesnice...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 8. 2010 10:57

no. on střílí i za roh :D
Stačí na kopeček, skalku, strom, zaměřit a držet a střílet nepřerušovaně, do jisté míry se trefuje i když je příšerka schovaná. jinak kuše je kuše, sice od základu pomalejší ale jak se počítá poškození, trefa, přijde mi efektivnější jak luk. Ale nezkoušel jsem ty silné luky. Mám prostě pocit, že u luku to nějak počítá s menší pravděpodobností trefení se. Ale zase jsem pučmelouna neměl vyškoleného na jakoukoliv střelbu. To dělá taky hodně.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 8. 2010 11:11

ja som teda v tychto hrach nikdy nehral na luk/kusu a celkom by ma zaujimalo, ci ak sa v tom hero dost naskiluje, s tym ide zabit final bossa/bossov a vobec take tie finalne ultimatne potvory? (draci trebars atd...) mne vzdy prisli dost sipovzdorny :hm
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 18. 8. 2010 11:33

já jsem naopak vždycky tíhnul k lukum (kuše ale rád nemám)... v G3 jsem byl od začátku lučištník... ale tady si to ještě budu rozmýšlet, jestli vyplácám 30 šípů a ani jednou se netrefim... :D holt budu muset asi trenovat... teď mám v Khorinisu rozdělanejch asi 1 158 249 úkolů a to jsem si ještě nepokecal skoro s nikym na tržišti a v kasárnách... takže to asi všechno oběhnu, se všema hodim řeč a pak začnu úkoly postupně plnit...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 12:40

No Bohemka kromě Kůže - Kosti, ehm Bospra - Dardaneli se u nikoho zatím k ničemu nezavazuj...,,Maňana,,že. To na co střílíš se Ti zvýrazní popiskou, ta klávesa se používá, když chceš u více cílů zvolit na co chceš pálit s First priority. Založ si ten Moj vlastní!,,WARBUCH,, s Mapkama a poznámkama i u Gothiků sa mi osvědčil: měl sem pak menší guláš v Questech a NPC...A máine Head byl o to menší včelín.
Chce to úkoly taky kumulovat do větví dle lokalit nebo prošoupeš podrážky é podložku.
Jinak souhlas, můj styl na Dálku + magie je srabárna , he o využití všech proti všem(při oželení nějakejch bodů za zabití..., ale koržist je moje, he)ani nemluvě. Ale já fakt nerad do půlky hry jenom utíkám, hehe. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 18. 8. 2010 12:49

no půjdu do učení k tomu lovci od B :D... ale teď přemejšlim, k jaký frakci se v Khorinisu nakonec přidám... už vim, že nebudu mág... magie mě nikdy v žádnejch hrách nějak nelákala... ale nevim jestli jít k domobraně, nebo k žoldákum... nejspíš to ale vyhraje domobrana...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 13:16

Ehm k Bartokovi?(s Bártokem jdi později i když díky němu Ti pár ,,vlčků,,přibude), Bohemka, ale vyučit se musíš u Mistra řemesla - Bospera kůžičkáře, hej. Doufám, že huž umíš stáhnout něco z kůže?!
Hej Kůže a Milice, je tak asi pro First hru to nejjetelnější, podruhý si dáš něco natvrdo?! Přesto se Ti bude Magie ve Svitkách sakriš hodit, díky ní můžeš,,položit,,na zem i To na co dlouho nebudeš mít nárok a tak trošku si předčasně polepšit...Než tu ,,jaskyňu,, dlouho obcházet obloukem : s Bojim, bojíííím, hej. Svitky se doplňují na,,krámu,,(Trgovina a Klášter atd.)každou kapitolu, tož neváhat a brát např. kostěje, mrazíky, golemy, démony, bouřky a Fajrrajnbow...a pod. kva - kvalitu, do začátků.No dráždíš...než se vymotáš z Khoru, tak jsem TAM. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 8. 2010 15:45

ja som G2 dohral povodne za maga a ked som ho hral potom s datadiskom, tak za zoldaka/drakobijca. za domobranu/paladina hral bracho a i podla toho, co viem, je to najschodnejsia a najmenej komplikovana cesta. za zoldakov su niektore ukoly menej zrozumitelne + sa clovek dost nabeha (tu odporucam juuknut do navodu sem tam), za maga je to pomale a tazsie, ale ide to a takych masochistov, ako som ja, to bavi :-D (+ tiez odporucam navod, najma ak sa nedovtipite, kto je ten kamenny strazca a vobec akio treba splnit finalnu skusku, rovnako, ako som sa nedovtipil ani ja :-)) ) a za domobranu by to malo byt ... bezproblemove 8-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 8. 2010 16:24

Hej Thowte, za Mága to jde taky slušně, ale přesto Luk a mečisko i s ním je zapotřebí. Kamenný strážce - Golem v Zákrutě(potřeba je ukradnuť kladivo Thora v klaštorisku)...a nebo Placatky okolo Stone Ringů, či ve Jharu?!
No hlavně tu zašitou jaskyňu najít na tej Nábližke přes lávku k Trolovi, hech.
Prostě gothická pohoda a klídek...No tak zajtra ma tuná matě. STarec Marcel od Zvonu. Jinak Bohemka coby domobranskej Paladin se nejrychlejc dostaneš k pořádnýmu brnění a gratis, že.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 18. 8. 2010 16:25, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 18. 8. 2010 16:24

tak to jsi mě navnadil na žoldáka... :) běhání po světě mám rád... a když půjdu za žoldáky, tak jakoby sympatizuju s rolníkama, takže to je taky dobrý... jsem radši v tý frakci, která se staví proti režimu a tak... :D v G3 jsem byl na straně rebelů, tak tady budu s rolníkama...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků