16cmfan

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 16cmfan 30. 3. 2010 19:14

Meno: Filip
Vek: 19
Moje současné PC: Athlon 2 X2 250 @ 3.00Ghz Cooled by AC F64pro pwm, 2x1gb ram 7-7-7-18 1600mhz, Ati HD 4770 512 cooled by AC L7, 1x out-take Scythe S-Flex SFF21D, Enermax ECO80+ 400W, CRT 22" Philips Brilliance 202P4 a CM Elite 310.

Mám W7 a brzdi ma málo ram, ale to zmenim časom... som trošku tichofil...takže ešte musím popracovať, aby som mal tiché PC a priznám sa, som veľký fanúšik AC(bol som :lol: )... čo je možno niekedy zle ale čo už :D Od kúpi AC Fusionu 550R ma uchránilo len to, že nebol na sklade... tak som šahol po ener...

Všade kde som, mam ten istý avatar a nick "16cmfan". Som aktívny celkom na SHWf, PCTf, pretaktovanie.sk/forum atd.

Všetci ma tu asi najviac poznajú, ako screenshot makera k ArmA 2...

Ďalej som členom klanu http://www.morclan.cz/news.php :-D

Samozrejme, netravim svoj cas len pri PC (ok v zime hej :D ) ked neni sneh a zima, tak tuninguejm a lámem kosti (obrazne povedane, chválabohu, ziadne nemam zlomene) na svojim Benestu:
Obrázek

Takhle vypadá moje pc ted:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

pak jeste neco doplním... som spamer od prírody... takže tak :D
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 3. 2010 06:16

Naprosto neskutečný pořádek v case. Tohodle já nikdy neumím dosáhnout :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 3. 2010 06:45

No máš To fajne Fane, já mám guláš i v Bedně, he v obouch, že...Hurrrááá, do tej Pšírody, když Fóglové řvou a Kytky sm-rděj, hej...Pod Modrou Oblohou a Fajne Velíkonoce, Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 3. 2010 08:33

Chce to trochu praxe no :-) A hodně spojovacích pásků :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 23. 5. 2010 14:39

Po veľmiii dlhej dobeee... pár zmien v PC... pridaný HDD Samsung HD502HJ + odhlučňovací box Acutake Acu-darkdisc2 + pár regulátorov a vyfukovací Enermax Magma

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 5. 2010 15:39

Vítej...
Jo, pořádek ve skříni (latinsky cache), já na to vždy koukám, pak mne popadne rapl, svážu, srovnám, popřepojím, pak tam vrazím novej větrák a jsem tak kde předtím:)
Kucíííš, chlapi, na co potřebujete tolik RAM?? KDE 4 je žrout ale furt si nadávám, že jsem dokupoval na 3 GB ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 5. 2010 16:32

Až se ti za 10 let povede na Wine rozjet GTA4 nebo ARMA2, tak budeš taky potřebovat tolik paměti ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 5. 2010 16:36

Spoustu paměti žere i Photoshop, Lightroom či podobný softy na zpracování fotografií...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 26. 5. 2010 16:37

Dr.Watson píše:Kucíííš, chlapi, na co potřebujete tolik RAM?? KDE 4 je žrout ale furt si nadávám, že jsem dokupoval na 3 GB ;)


Ja mám len 2gb (2x1gb) ram... a bohato to stačí na W7 a ArmA 2, akurát Crysis seká
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 5. 2010 16:53

... mi závidíte RAMkově nenáročnou, geniálně hratelnou, s úžasnou grafikou, nikdy neomrzející, s vymakaným ovládáním, nápovědou, universálností a účelnou jednoduchostí, uvádějící v nadšení i zlosti, s nejširší veřejnostní i profi účastí, Hru
Her:
, Hru v Šachy... ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 7. 2010 07:30

Třeba na Aperture 3 a velkou fotografickou knihovnu je i 4GB RAM málo (Mac), hlavně když jsou fotky v RAWu :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 7. 7. 2010 12:03

Zdravím páni, práve rozbieham po dlhej dobe Deus Ex Cz s posledným patchom... a zaujímalo by ma, či nepoznáte nejaké české módy pre túto hru, pretože Deusa mám prejdeného za pár dní a chcel by som si predĺžiť zážitok. Poprípade, či neviete o nejakej kvalitnej RPG hre... podobnej Risenovi, Gothicom(zvlášť 2-ke) - pretože z tej nudy už ani neviem, čo hrať a čo stojí vôbec za inštaláciu :D

ps. pokiaľ viem, tak čeština na Deus ex 2 nikdy nevyšla ?

Proste hľadám nejakú free-form hru 3st alebo 1st pohľadu. Žiadne Dungedon "sídži" atď. snáď mi poradíte :)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2010 12:10

Zkus Divinity 2 ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 7. 7. 2010 12:26

Tak jeden kandidát už je, pozeral som naňho v sekcii RPG, ďalšie návrhy ? :) Ale ako záložný plán to je dobrá hra.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2010 12:37

Drakensang. Ale to je spíš ve stylu starých RPG s partou hrdinů.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků