Dany0

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dany0 22. 11. 2009 17:14

Co vám mám o sobě povídat :D

Nick: Dany0

Toť vše co by jste o mě měli vědět :)

Jsem klasický prégo, dělám do her, sedím doma a prostě lenoším. :D Na netu jsem taková osobnost a všichni mě maj celkem rádi tak tam chodím a dělám blbosti.

Komp nemám nadupanej, sice novej budu kupovat ale na hry to fakt není :D Na dělání her jsou supr mašiny ale tam mám takovej zvyk že na nich prostě nehraju. To ale neznamená než nehraju vůbec!

Čas od času si samozřejmě něco zahraju. Mám rád hry kde se hodně myslí a není to takový stereotyp. Na FPS moc nejsem ale i ty si zahraju, když to není o zabíjení. :oboze

Dřív jsem byl takový fanda NFS. Ale pak mě to přestalo brát. Osobně mám raději starší hry. Hlavně potom co jsem si zjistil pár věcí o psychologii člověka. Bralo mě jak dnešní filmy, hry atd. prostě všechno co se médií a infa týká snaží ovlivňovat člověka a jelikož mě to nikdy neovlivnilo tak jsem se rozhod že na takový věci prostě nemám chuť.

Takže dneska hraju QIII mody a čas od času někomu udělám hru "na zakázku". To můžete mít samozřejmě i vy ;-) Ale nesmíte být Marcel Kudvalsr. Klidně is suk ale marcelku neberu. A výše postavení uživatelé mají samozřejmě přednost :-]

Mám rád i OS hry. Hlavně ty co se dají lehce upravit. :mrgreen:

Tak to jsem asi tak já, Dan, Chuck, Obama, Dany0, -=-=-=-=- a váš bavič.

:lol:
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 22. 11. 2009 17:19

Dany0 píše:Na netu jsem taková osobnost a všichni mě maj celkem rádi tak tam chodím a dělám blbosti.

Uh.

Jinak tu chybí nejdůležitější informace, a sice věk. Myslím, že to by každýho, kdo s tvými "chytrými" posty někdy přišel do styku, zajímalo.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dany0 22. 11. 2009 17:23

V mém věku se věk nesděluje ;)
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 11. 2009 17:24

Dany0 píše:Na netu jsem taková osobnost a všichni mě maj celkem rádi tak tam chodím a dělám blbosti.


Proto ti na Pauze schvalujeme příspěvky :D
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 11. 2009 00:40

Že se vám chce. :D
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2009 00:43

No Vítaj Dany0,tomuhle chlapci je s bídou 15 let a je fakt dobrej na Netu i v programování, hackování a jinejch špatnostech včetně pirátění...na svůj věk, no třeba se i vyblbne a dá pokoj, mohl by být fakt dobrej v jeho koníčku, ale to by se musel do toho opravdu vopřít a neztrácet čas jinde. V Tomhle Ti Dany držím palec, ale v programování , více zaber, voda stoupá a konkurence je již v Tvém věku velká, tak ať si toho ,,fóra co máš,, neprošvihneš, že. Hry nepotřebuji, Ty Stařešinky nemaj konkurenci a je jich HAFO, teď již na POLI Arcade, Logiků, STG, RPG, ADV, SIMulátorů nevychází ani Desetina-co v Gold Epoce, že, o kvalitě a hratelnosti, dnešních,,Malých,,her ani nemluvě, vopravdu začni tvrdě makat na svých Programech, jinak si můžeš na Superforu-HRY- DOUPĚ Herní web třeba založit partičku co by dělali hry free, že...vždycky to tady zkrachovalo, nebyli lidi, he. Brou,
Ponocnej Marcel od Zvonu...
Jo jen tak pro srandu si zjisti na Superforu kolik je Marcelce Let- nepoužívej to, Mámino jméno, že, která mi předloni umřelo po dožitých 81 let, předem děkuji za pochopení, jinak opravdu mám Svátek na Marcelu-20. dubna, protože za Komanče nebyl Marcel v kalendáři a tak zlikvidovali Maxmiliána na podzim a GORILA co vyvážela popel v kotelně mě málem zabila lopatou, prej jsem mu já ukradnul Jeho svátek, jinak se mu ve Čtvrtek stejskalo po buchtách na Pankráci-,,Buchty-Day,,.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 23. 11. 2009 01:09, celkově upraveno 2
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 23. 11. 2009 00:52

Náš bavič? Ale už bys mohl teda začít bavit :(
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dany0 23. 11. 2009 01:17

No tak jak jsem říkal u vás jsem jen na smetištích. Ale ono se zrovna u vás nenajde situací kde lze vtipkovat :(

---

A marcelko tebe se nikdo neptal.
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2009 01:30

Podívej se Dany, Ty jsi to nečet o Moji Mámě a o co jsem Tě žádal?! Opravdu To myslím vážně, Ty nemáš Mámu?! Nech Marcelu...Marcelku na pokoji a mou mámu taky, ještě je to pro mne moc živý, že...Ponocnej Marcel od Zvonu...Hraju s Tebou již na Rovinu, mladej, je mi 58 let, a 30 let jsem se věnoval Dětem a začínal jsem v oddíle u Jaroslava Foglara - Jestřába, jestli Ti to něco říká?! A co znamenaj Rychlí šípy a Hoši od Bobří řeky docela Ti tohle doporučuji přečíst...jestli jsi to nečetl a Záhadu Hlavolamu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 23. 11. 2009 01:34

myšpulín píše:Proto ti na Pauze schvalujeme příspěvky :D


Není divu, že to tam stojí za prd, když se tam vesele podporuje demence ;-)

Ono to ostatně i na doupěti stojí za prd :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dany0 23. 11. 2009 01:54

Marcel Kudlvasr píše:Podívej se Dany, Ty jsi to nečet o Moji Mámě a o co jsem Tě žádal?! Opravdu To myslím vážně, Ty nemáš Mámu?! Nech Marcelu...Marcelku na pokoji a mou mámu taky, ještě je to pro mne moc živý, že...Ponocnej Marcel od Zvonu...Hraju s Tebou již na Rovinu, mladej, je mi 58 let, a 30 let jsem se věnoval Dětem a začínal jsem v oddíle u Jaroslava Foglara - Jestřába, jestli Ti to něco říká?! A co znamenaj Rychlí šípy a Hoši od Bobří řeky docela Ti tohle doporučuji přečíst...jestli jsi to nečetl a Záhadu Hlavolamu...

Hele asi takhle, zatím jseš pro mě moc anonymní na to abych ti to věřil. Není to moc dlouho co jsem si myslel že ti je 2X. Zatím jseš totiž ten co mě nemá rád.

Víš, přesto bych tě nerad nějak ranil. A.. takový věci se sdělují přes SZ, jo? ;-)

Chemist píše:
Není divu, že to tam stojí za prd, když se tam vesele podporuje demence ;-)

Ono to ostatně i na doupěti stojí za prd :)

Aspoň někdo to přizná :D Ale na pauze je to taková domácnější nálada :)
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2009 02:07

Jo v pohodě Dany0, já na SuperForu nic neskrývám a všichni tady(Pauza, Doupě, DigiFoto...)o mně ví všechno, neboj nebudu Tě prudit, jinak cokoliv od Stařešinek máš u mne TOP Zvon - gratis(Mágy+ free a uvolněný), sbírám je od ATARI 20 let...Old can (i Slováci na Stařinkách) jsou dobrý, to máš pravdu...Na Netu gugli,,Kudlvasr,,...Martin je můj syn. Brou Marcel od Zvonu. a díky za pochopení
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 23. 11. 2009 12:59

Chemist píše:
myšpulín píše:Proto ti na Pauze schvalujeme příspěvky :D

Není divu, že to tam stojí za prd, když se tam vesele podporuje demence ;-)

Mám dojem, že myšpulín to myslel naopak tak, že každý Danyho příspěvek na pauze musí před zveřejněním projít schválením. Ale možná se mýlím:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 23. 11. 2009 13:32

OT: Pauza je demence, neřeší se tam nic podstatného jen kraviny
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 23. 11. 2009 14:15

USER: No proto tam raší demence, když schvalují jeho příspěvky. To už je fakt dementní schvalovat dementní příspěvky dementních lidí, dělá to z tebe dementa. A proto to stojí za prd i tady, tady se nic neschvaluje...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků