Nápady a postřehy

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 11. 2009 08:25

Já bych to taky rád upravil, jenom už nějak nemůžu... Takže vínová sukně forever. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 08:26

Já osobně nevím o žádném, ale debata jak tomu zamezit byla dlouhá a vášnivá a tohle je řešení ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 08:57

User47: Už jsem tu psal, že by bohatě stačilo, kdyby moderátoři nefungovali jen jako antispam :D Ale to nejde... Ono vlastně nic nejde (čest výjimkám a díky za ně Ježkovi). Co kdyby se zakázalo přispívat, protože určité procento uživatelů dělá bordel? Jedinej člověk tady, který je schopný mazat nebo editovat svoje příspěvky, když už na ně někdo reagoval, je PC, jenže proti tomu to tak nějak nefunguje - to omezení by muselo platit už od odeslání.
Doufám, že si i páni administrátoři začínají uvědomovat genialitu spojení všech fór do jednoho :-) Nezbývá než doufat, že takhle skvělých nápadů nás čeká do budoucna víc.
Naposledy upravil SCobra dne 9. 11. 2009 09:05, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 09:02

Ty jo, tak já Ti dám na měsíc mod práva a pak si povíme, jak je lehké uhlídat TU hranici ;-)
(Ikdyž je fakt, že někteří modi by mohli být v klidu tvrdší...)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 11. 2009 09:05

Hm:

Obrázek

(Tvrdší? Tohle fórum je moderované? :mrgreen: )
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 09:06

Ale nejde o bordel :-) Spíš o přehlednost a údržbu...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 09:09

A kde se Ti to nezdá až tak přehledné? Nepočítám konzole, tam je bordel, ale potřetí se to už řešit nebude :-( a teď tady?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 10:49

Třeba Hráči sobě by zasloužily probrat... A témata o jednotlivých hrách už jsme probíraly...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 11. 2009 18:35

Ono přispívání ostatních v profilovém vláknu... Celé je to zajímavý nápad, nakonec dost se to propíralo. Pro mne je to náhrada normálního profilu při registraci. Bez příspěvků je to samohana. Počítaje v to i další úpravy-vývoj usera. S příspěvky se to snadno zvrhne, jak zmíněno výše. Přehlednost-nepřehlednost fora jako celku je asi neřešitelná. Každý má své priority, jak by se "přehlednost" měla odvíjet, že... Ono, mezi námi, když bude hafo věcí "přilepeno" na začátku jednotlivých for bude to také..., ehm, přehledné?? Znám několik for, kde jsou "důležitá vlákna", tedy přilepená, na jednu až dvě strany obsahu. K čemu to je? Pokud má být forum komunikativní asi vždy bude krapet nepřehledné. Probírání-mazání většinou ostatní (i nezúčastněné) znechutí, jasně, je třeba dodržovat jisté alespoň základní morální zásady. Osobně jsem pro "zásahy zhůry" skeptickým, pokud ano, tak velmi opatrně. Ono, každý userec dělá vizitku hlavně sám sobě.

Mimochodem, co IRC kanál??
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 11. 2009 07:00

Tak každý uživatel mi může napsat, jestli se mu ten "bordel" v jeho vlákně líbí nebo ne. Není nic jednoduššího, než to promazat ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2009 08:37

Dr.Watson píše:
Mimochodem, co IRC kanál??


Tohle je zajimavy napad. Akorat si nejsem tak jisty jestli by to lidi vyuzivali.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2009 08:43

Chat se moc nechytl :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2009 08:52

Vsak prave, navic by tam byli najednou tak 3-4 lidi tipuju..to uz je lepsi si rozdat ICQ. :D Ale treba by to lidi chytlo, kdyby o tom vedeli. Ja napriklad o zadnym chatu nevedel. A s chatem je IMHO vic prace nez s IRC kanalem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2009 08:58

Třeba :-) Není na IRC potřeba klient?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 11. 11. 2009 11:01

SCobra píše:Třeba :-) Není na IRC potřeba klient?

Někde je to tak, že je přímo na stránkách (tuším v Javě), plus lepší komfort když máš klienta. I když přímo by se asi fakt nesešlo moc lidu. ale třebas na některých ne přímo privátních stránkách bývá chat na hlavní stránce, "psací okénko"+ pár řádků historie. (nj, jsem webová lamka :-D ) Asi by tu nebyla přímo masová diskuse ale určité spestření možná ano. ICQ moc nepoužívám, spíš to IRC nebo skype. zase je fakt, že to už by možná stačilo založit místnost na lidé.cz, bo kde se to dá. Moc na tyhle věci nelezu, spíš takové ty uzavřenější tlupy.
OT: co jste udělali KuldiWrtíkovi Marcelovskému? Nějak sem přestal psát...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků